Zvyšování cen

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Skodule, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Esnyr

  Esnyr Aktivní autor

  Já věděl že jsem to četl zde na fóru Farmeramy - KLIK
   
 2. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  Ale lidi, vyhazujete na farmě peníze za kdejaké pitomosti a ani se nad tím nepozastavíte.
  Proč tolik nářků zrovna u ceny pomocníků, které jediné mají ve srovnání s pitomostmi nějaký smysl?
  A stejně je nakonec koupíte, to je jasné.
  S těmi kupóny bych se moc nechlubil. Už tak je jich v odměnách málo a bude ještě méně.
  :D
   
 3. jaciz

  jaciz Rádoby autor

  Už se ví, kolik bude stát prémium a podivuhodné sazeničky a chlívky?
   
 4. Ahoj jaciz
  bohužel, tyto informace nám zatím nejsou známy. Je proto třeba sledovat oficiální oznámení, případně debatní fóra.
  Přeji fajn hru
   
 5. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  No vida, teprve teď mě trklo, že se budou zvyšovat ceny nejen pomocníků. No, vzhledem k tomu, že to "drobné zvýšení ceny" je u balíčku pomocníků cca 55%, je možné, že u ostatního to bude taky tak - 8 Kč u sazeniček, 23 Kč u chlívků atd.
   
 6. Casey27

  Casey27 Polobůh fóra

  kiki2305: Nezdraží se ani TCH ani TS.... stále 15 a 5 FL ,-) Ceny položek za FL se nezmění... zdraží se přímo herní měna (FL) a samozřejmě to co platíš přímo v Kč ,-)
   
 7. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  No jo, to je fakt - a navíc jsem si všimla, že jsem automaticky napsala ne Fl., ale Kč :p:D
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Casey27, a to jsi četl kde, že nebudou zdražovat, vlastně upravovat, i ostatní nákupy? Zatím nám zprůměrovali jen pomocníky na měsíc, pokud vím. Já neprudím, jen se dotazuji... aby jiní nebyli mimoni, kdyby to tak náhodou nastalo... jako u těch pomocníků 8)
   
 9. Casey27

  Casey27 Polobůh fóra

  Y_n_O: Nečetl..... to jsou léta praxe dřiny a odříkání ,-) Když se nad tím zamyslíš, tak přece nebudu předělávat ve hře všechny ceny za FL ... nechám FL ceny pro všechny lokace stejné ... což je i teď, když máme jinak draho, ale zvednu (upravím) ceny na nákup herní měny a nákup prvků za reál jen pro dané lokace kde chci zdražit ,-) Snad jsem to napsal srozumitelně?
   
 10. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Kdepak, ceny na farmě zůstanou pevné, tam žádné otřesy nebudou, jen nás ten 1 fl už nevyjde na 5O haléřů ... pomocníky moc neřeším a do zásoby nakupovat nebudu, omezím jiné výdaje, ale pár "laciných" florenů si ještě pořídím:)
   
  matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
 11. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Casey27, napsal; děkuji, teď to stejně chápu nejen já, ale možná i ostatní :)

  Nevím jak u vás, ale u nás se říká:"Chytrému napověz, blbého kopni." :D
   
  GordonSargent tohle ocenil(a).
 12. Casey27

  Casey27 Polobůh fóra

  Y_n_O: Ono je to podle mě i nemožné měnit ceny ve hře pro různé hráče... podle mě je hra pro všechny lokace stejná.... to zn i ceny ve hře (za FL)... jediné co je různé, tak v nastavení jazyk, ale ten nemá nic společného s lokací. Teprve až něco kupuješ za reál, tak si přesměrovaná do platební oblasti a ta už je dle dané lokace (IP) a právě tam se ty ceny mění podle potřeby pro danou zemi.
   
  Y_n_O tohle ocenil(a).
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Mimo záznam :D:
  A kdo o tom tady přemýšlí? ;) proto můj dotaz pro ostatní. :eek:
   
  GordonSargent tohle ocenil(a).
 14. flexka

  flexka Hrabě fóra

  Jako první jsem se opravdu rozčílila. Slovo férovost v kontextu Farmeramy je na mě jako červený hadr na býka. Teď mě to přešlo a uvažuju následovně. Zajímalo by mě, kdo vlastně Farmeramu hraje. Většina to tu má jako relax, oddychovku, podrželo je to v těžké situaci, důchodci, děti, nezaměstnaní, pracující, ale jaké je příjmové složení hráčů? Protože se mi zdá, že tu není žádný továrník (sorry růžovej moráku), který by se na golfu chlubil, že si postavil 86. růžovou výrobu arašídového másla a kolegové by se staženou tváří do pracovního úsměvu začali žhavit telefony a prodávat akcie, aby ho trumfli.

  Za sebe potřebuju jídlo, střechu nad hlavou a chápu lidi, co třeba kouří, že prostě jsou závislí a na nich moc nezáleží, jestli chtějí, nebo ne a musí si tu drogu koupit. A dál a dál a dál a nakonec zůstává částka na zábavu a koníčky a to musím nakrmit svou malou zoo a co zbyde, proženu farmeramou. Kde není, ani čert nebere.

  Takže spíše mě zajímá otázka - jsem tu já blbě a mám si hledat hru adekvátní mé cenové skupině, nebo marketingové oddělení nezacílilo cenami na svou největší skupinu a přijde za trest pokles? Celkem by mě výsledek zajímal...
   
 15. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  No, to je těžko říct, ale odhaduji, že prostě budeme takový opravdový průřez všemi vrstvami. Tím myslím, žes to v podstatě trefila -
  děti, studenti, pracující/nepracující, důchodci - ovšem vysokopříjmová skupina obyvatel asi nějak masivně zastoupená nebude. Nakonec, stejně jako v celé společnosti ;)
   
  Apachie1, waldemar71 a pompo68 tohle ocenili.
 16. medved222

  medved222 Stará škola

  Tak už jsem tu férovost taky vydýchala. Do hry vložím tolik peněz, co jsem vkládala doposud. Když mi zdražili pomocníky a určitě budou následovat floreny, mlýn a premium, tak prostě přestanu kupovat TCH, TS a vůbec vše, co je spojeno s náhodou. Stejně mi z toho nikdy nic kloudného nevylezlo, stejně jako při šlechtění. Buď časem dokoupím potřebné na trhu, nebo úkol prostě přesunu ke šlechtícím, které taky nedělám. Stejně si myslím, že na rychlost postupu má větší vliv stonek a dekorace, než úkoly z družstva, na které kvůli velkému množství akcí ani nezbývá čas. A nemusím mít všechno. Možná, kdyby se místo náhody prodávala konkrétní zvířata nebo stromy..., byl by finanční přínos větší, než přinese toto zdražení. Zatím neplánuji skončit s hrou, to jsem chtěla někdy v době, když jsem zjistila, že se nikdy nedopracuji k vymoženostem, které mají déle hrající farmáři (obr stromy, obr chlévy, kaštanový řádek, produktové stromy, případně JC....). Přežvýkala jsem to, vydržela jsem a ačkoli jsem farmářka jen té 2. ligy, před 2 dny jsem dosáhla vytouženého lvl 100. Ač mám ve hře to náhodné číslo smolné, mám přece jen v jedné věci štěstí. To jsou moji sousedé, jsou pracovití, vzorní v posílání dárků, nezištně mi pomohli v začátcích mého farmaření. Jsou prostě skvělí a už kvůli nim, stojí za to hrát.
   
 17. jaciz

  jaciz Rádoby autor

  Děkuji za odpověď, hledám ale ještě jsem nenašla. Od zítra by měl být listopad -jiné ceny a prémium si strhávají sami, neměli by hráči vědět cenu dřív, než se jim částka strhne z karty?
   
  zemanka01 tohle ocenil(a).
 18. zemanka01

  zemanka01 Stará škola

  Tak už to víme, premium jde ze 121 na 132. No, budu hodně přemýšlet, ale nejspíš si ho budu kupovat dál, protože mě strašně nebaví furt doklikávat vodu. No jo, tak si měsíčně koupím o jedny sušenky míň. Jinak jsem koukala na cenu florenů, a to zas taková hrůza není. Spíš mě rozrazily nové ceny akčních košů. Ty sice nepotřebuju, ale občas si člověk jimi rád trochu pomůže. Takže nic, za tuhle cenu si je můžou nechat, a já udělám košíčkům pá pá :D
   
 19. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já zase udělám pápá 750 florenům... stačily mi dvě pajsejfky, třetí dokupovat nebudu. Budu kupovat míň balíčků, ony ty novinky dopadají, jako teď žabanti a krokouši.
  Hledala jsem podobnou hru, protože tahle schází na úbytě, podobně jako před časem
  fantasy... nenašla jsem. Tak asi pro zábavu budu klikat Mahjong...
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.