Zvyšování cen

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Skodule, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Zdravím Vás přátelé, uplně mi vyrazilo dech, když jsme viděl novu cenu za pomocníky na měsíc. Nezlobte se na mě, ale 230 kč je opravu už zlodějina. Když jsem začal hrát bylo to 120 kč, pak 150 kč a teď 230 kč?
     
    jaciz, vilm4, mirek47 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  2. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    To nedám.... jasně, můžu si to dovolit, ale zlodějnu nepodporuju. Když jsou jim málo ty peníze co platím, tak nebudou mít nic...Holt se farma bude muset beze mě obejít.
     
    vilm4 a pompo68 tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vážení,
    prosím, aby jste se vyhnuli něčemu takovému jako označování něčeho nebo někoho za zlodějinu či zloděje. Nevím jak vy, ale já když přijdu někam něco nakoupit a nelíbí se mi cena, tak rozhodně neřvu na celý obchod, že je to zlodějina nebo že obchodník je zloděj a co vím nedělá to skoro nikdo. V podstatě mám pouze dvě volby koupit nebo nekoupit, kterou z nich si vyberete je vaše věc, ale mávat slovy jako zlodějina a zloději je trochu za hranou. V normálním světě by jste to nejspíše neudělali, tož to prosím nedělejte ani skrytí za "anonymním" nickem. Nikdo Vám nebrání vyjádřit svůj názor, ale i to lze bez zbytečného napadání a urážení.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dobrá tedy: Tento akt ze strany RT s mi zdá vůči hráčům enormně nekorektní.
    Asi má BP dost hráčů z ekonomicky silnějších komunit, takže pár desítek tisíc hráčů z malé zemičky uprostřed Evropy jim může být upřímně šumák.
     
  5. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Ano, jisto jistě volby jsou a určitě se nějáké přizpůsobím a přikloním. Ale názor, kde označím nárůst ceny slovem "zlodějina" není ničím hanlivým či urážlivým. Ale pouze svobodným názorem hráče, který na forum vznést snad mohu. Nebo zde probíhá nějáká cenzura svobody slova?
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Skodule: řekla bys to někomu do očí? Asi ne, protože by se ti taky mohlo stát, že se budeš zpovídat z pomluvy a na tu naše zákony pamatují. Nezapomínej, že tvoje svoboda končí přesně tam, kde začíná svoboda toho druhého. Na toto označení bys potřebovala rozhodnutí soudu a toho se těžko asi domůžeš, když v jiných lokacích stejný produkt společnost BP nabízela od roku 2011 až o 100% dráž než v naší.
     
  7. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Naše názory jsou strůjcům hry tak lhostejné že si to nedokážeme ani představit. Vytvoří nové plochy,nekonečný stonek a potom zdraží to co se nejvíce potřebuje a ty to prostě kup a nebo jdi tlouct špačka ten je gratis. A věřím tomu že není všem dnům konec. Veselý a příjemný konec roku nám přeje lidská nenažranost.
     
    megi1967 a vilm4 tohle ocenili.
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já si vždy představuju jak někdo takový kdo si tady stěžuje (pominu mě který rýpe protože je za to placený) leží na zemi na hlavu mu míří zbraní týpek v kukle a nutí ho cokoliv kupovat.
     
  9. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Už to tu párkáte na foru bylo,že se v jiných lokacích platí více....Mno,zdražili mi moje oblíbené máslo,
    tak si ho nekoupím,namažu si krajíc hořčicí , a když nebudu chtít koupit prémium,tak mi na to stačí jeden klik, a sklízím ručně
    a stručně,jen nevím jak dlouho to vydržím :D,jak s tím máslem,nakonec koupím a pošmáknu si :D.
     
  10. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Pajdo, narovinu? řekl. Neb jsem nikoho přímo neoznačil za zloděje. Jen jsem si zde nahlas vzdychl jaká to je zlodějina to zdražení. Nemá cenu to komentovat dále. Zamkňeme to tu nebo se to tady zvrhne v posthunterství. Názor se nemění a na každém z Nás je rozhodnutí které si zvolí.
    prosím o lock
     
    Naposledy upraveno: 27/10/17
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    A přesně tak to má/bude mít většina z nás..... a oni to vědí........ tak jsou v klidu...... my si teď pozanadáváme....... nám se uleví, jim to nic neudělá...... a my pak ještě rádi koupíme..... a všichni zase budeme spokojení (oni i my).

    8)
     
    Naposledy upraveno: 27/10/17
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nerada,ale koupím.Dali mi babskou slevu na internet,tak ať se ty prachy točí.Rukama už dělat nebudu!
     
  13. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Ne máte pravdu... když je někde něco drahé tak neřvu, že je to zlodějna. Pouze řeknu, že ceny příliš připomínají drahotu a jdu jinam a je to.... Znamená to úplně to samé, ale vlk se nažere a koza zůstane celá, že......
     
    waldemar71 a marketka47 tohle ocenili.
  14. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Když RT tak leží na srdci to srovnání podmínek, tak to nám teď určitě už poběží denodenně kinoo_O
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No, přiznejme si to, byli jsme díky národní měně dlouho oproti jiným zvýhodněni. Nemyslím tím ovšem ekonomicky euro silné země, ale třeba slováky, vzpomínala jsem ,jak mně vymizela řecká komunita... Jen by mě zajímalo, jak bude do nabídky zakalkulován kolísavý kurz koruny, v případě, že by měsíční pomocníci stáli 23O korun českých, tak mně to teď vychází na 9,2 eura a stává se zvýhodněnou ta slovenská;)xD
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Budeme vzájemně sledovat kurz, kupovat budeme všichni, podle kurzu na jedné nebo druhé straně hranic a posílat si čísla z tiketů... :)
     
    matlafous123 a GordonSargent tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, takže se uzavírá vlákno o zapůjčkách chlívků, stromků stájí a budeme si zapůjčovat čísla z tiketů? ... zajímavé, mám celkem spořádanou slovenskou komunituxD
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak ta cena je opravdu nepříjemně vysoká, ale co se dá dělat. Pokud nebudu chtít nechat na farmě ruce, hafo času, a budu chtít zachovat své karpály i nadále v klidu, nezbude mi nic jiného než koupit, nebo se na farmu vyprdnout.
    Jinak mám tak na rok hraní ještě krásně vystaráno. Udělala jsem inventuru kupónů, které již hodně dlouho vůbec nepoužívám, jelikož jsem si vždycky říkala, že si je nechám na horší časy, a zjistila jsem, že mám nasyslené kupóny celkem na 4.357 hodin, což je 181 dní, tudíž přesně půl roku. Takže to budu střídat. Jeden měsíc kupóny, a další měsíc nákup. No, a mám to tak na celý další rok tak nějak za levno. Za tu dobu ještě nějaké další kupónky nasbírám, a pak mě buď do té doby přestane farma bavit, nebo se s tou cenou prostě budu muset smířit.
    Tak to prostě je. Nadávat tady na fóru nemá cenu. RT to stejně nezajímá, a akorát bych si tím kazila den.
    Jinak já kupuju dost často floreny + třeba akční koše. Tak nic, omezím jejich nákup, a je to. Nebudu si kupovat tolik blbostí okolo, a ona se mi ta cena za pomocníky trošku dorovná. Mě RT nenaštvou. Proč taky. Je to tržní chování. Oni nabízí, a já bud beru nebo ne :)

    [​IMG]
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zemanko a to ještě počítáš hodiny kuponů v čistém čase. Ale určitě budou nějaké prostoje (např v noci;)), kdy si kupón vůbec nezapneš, takže Ti vystačí určitě na mnohem delší dobu :)
     
    mamča50, DANKA722 a zemanka01 tohle ocenili.
  20. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    No, přesně jak píšeš kiki. Jelikož pojedu na kupóny, tak je budu aktivovat podle potřeby, tudíž prostoje budou určitě. Rozčilovat se kvůli tomu rozhodně nemíním. Stále mám hru jako relax :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.