Zrozeni ke skejtování (17.3. - 23.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Dodávky:
    45x skateboard
    420x zeleninová pizza (420x šlechtění želv NEBO cca 840x šlechtění plazů mimo želv)
    214x energetický nápoj (cca 428x šlechtění plazů vč. želv)
    98x chránič zápěstí (49x šlechtění ptáků či savců)
    115x želva
    10x rubínová želva (šlechtěnec 1. stupně)
    12x tečkovaná želva (šlechtěnec 2. stupně)
    8x purpurová želva (šlechtěnec 3. stupně)
    2x pyžamová želva (šlechtěnec 4. stupně)
    1x krun-jitsu želva (šlechtěnec 5. stupně)


    Pro splnění je nejlepší naplnit tulidomek 420x želvami (+ možná želvy nebo jiní plazi pokud nebude dostatek energetických nápojů) a 49x ptáky či savci. Tedy nejméně 469 šlechtění = 938 SK, tak doufám, že máte zásoby ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem ráda, že bude BB, a vzhledem k dostatečnému množství všeho - splnění snad nebude větším problémem.
    Přeji všem, ať se daří a co nejlepší přeskoky při šlechtění, ale spíš bych to opět, aspoň na mé farmě, viděla na genetiku.
    Krásný den a snad, díky tomu rannímu dešti, ten sníh už konečně zmizí.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No jdu do toho, jak jinak?
    938 SK je poměrně dost, ale naštěstí mám plno beden a velké zásoby želv (3673 ks)
    Tak vzhůru do toho a hodně přeskoků všem!
     
  5. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Nejsi sama. U mě se zabydlela také jen genetika. Takže u mě šlechtění šacuji tak na 2000 SK. Též hezký den všem.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aké ja mám šťastie cez šľachtenie tak to ružové nevidím.Za tie roky čo hrám sa mi podarili vyšší šľachtenci asi +-6 x.A zvyšok iba genetika alebo o 1-2 stupne vyššie.Tak že akcia pôjde mimo mňa.
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný deštivý den, no je toho na dodávání celkem dost, ne že ne, ale ta nová bedna v řádku vypadá celkem zajímavě, otázkou je, jak je postavená náhoda vypadávání, ale i tak zvířata se vždycky hodí :)
    Tak ať se nám daří, co největší přeskoky především u želv, Krun-jitsu není zrovna na dosah ;)
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám sice 2500 SK ale při mém štěstí mi určitě poslední želva nevypadne. Na plochu jsem dala 20 chlívků želv, což není také nic moc do zítra. Ve stodole je jenom 320 kouskůxD:p
     
  9. babina51

    babina51 Baron fóra

    Zítra otevřu bedny,tak SK bude okolo 9500ks..Ráno dám všude želvy a zlatý slot na zvířata.Skejty padají z beden,těch mám zásobu.
    FA234...BAHA600
     
  10. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahojte

    myslíte, že budou z beden, ze kterých padají šlechtěnci, padat od zítřka i šlechtěnci želv? Předpokládám, že asi ne?
    Popravdě možné obsahy beden nesleduju podrobně - jestli se dynamicky mění v čase nebo jsou stejné od začátku , kdy se daly získat řádky nebo dekorace s výpadkem bedny
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski v aktuální době je preferována varianta, že obsahy starých beden se již nemění, pokud neobsahovaly akční položky.
     
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jdu do teho :music:. Řádek tentokrát super. Co dva dny 1 SK + zvířena.., luxus na mé farmě, (parfémy neřeším, můžu je stohovat do palet). První 4 stupně šlechtěnců by při BB taky neměli být problém, až ten poslední jeden kousek bude poněkud o náhodě. Ale to se dá ;).
    edit: danielka0000, to dáš, první 4 stupně šlechtěnců při BB padají snadno (ani nevím, kdy jsem šlechtil něco jiného než základní zvěř), a tu poslední želvu si snadno vyšlechtíš ze 4 stupně, pokud Ti náhodou nevypadne sama ;).
    Snad RT "neutáhnou" moc kohoutky :).
    edit 2: vychází mi to výpočtem na minimálně 477 šlechtění, (při šlechtění z plazů pouze želvy, zvýší se šance na vypadnutí potřebných šlechtěnců hned pří získání potřebných padátek).
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,dost sem se těšila.Myslím si,že na řádek se nechytám.Ve šlechtění nemám štěstí,to bych prošlechtila i spodáry :oops:.
    Všem farmářům a farmářkám držím pěsti :).
     
  14. ankajanko

    ankajanko Zelenáč fóra

    Dobrý deň, prosím prečo nemôžem šťachtiť korytnačky? nedá sa mi ani postaviť výrobu skeybortov :-( Som LVL 120
     
    babina51, maribeja a eli2006 tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ankajanko

    Protože vše začíná až zítra ve 14:00 hod.

    Fajn hru pezt
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, želv mám 2244, jen doufám, že při šlechtění bude nějaký přeskok, protože jinak by ani tenhle jejich počet nestačil na ten stonek, všem přeji hodně přeskoků.
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym.;)..akcia pekna...stonka nic moc,tajomno ma uz neberie a bonusove bedne sa somnou nekamaratia, a tak idem si len po ruzove korytnacky, to mi snad tych 630 SK bude stacit...nehodlam kupovat SK a v minulej akcii som minula SK na kocky co tie odmeny tam boli dobre,,,nech sa vam vsetkym dari a preskoky nech skacu na posledne priecky;):p
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce s obtížností "střední" ????? U těch "těžkých" mi splnitelnost přišla lehčí než ta zítřejší. Ale můj problém, želv mám jen 1597, SK se také nějak vypařilo (1.204ks), ale zkusím se s tím poprat :). Bedny otevírám cca 2x v týdnu, takže žádné zázraky na SK se z nich konat nebudou. Ale do akce jdu, jako do každé. "bordeldomek" je nacpán za 1 SK, ale u BB mi padá jen genetika, úplně stejně, jako když šlechtím i mimo BB. Poslední dobou mám pocit, že čím víc do toho člověk cpe reálných peněz, tím menší odměna :cry:. O KŠ ani nemluvím ..... bonusy se ukáží minimálně a mě vždy padne úžasná slepičárna, mlékárna a podobně. Žlutých stříháren už mám 579, o ostatních "kvalitních" výhrách raději pomlčím.
    Tak jsem si pobrečela, ale akci zkusím zdolat celou :). Zítra ve 14:00 budu na startu - pokud se něco nestane a start nebude odložen. Hodně štěstí nám všem :inlove:
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak v tomto šľachtení toho ozaj nechcú málo.Zásoby mám,ale uvažujem,že zoberiem ružovky a finíto,ďalej už to je len o vyprázdnení stodoly.No,ešte som sa nerozhodol,uvidím zajtra.Nech sa Vám darí a poriadne preskoky! ;)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zásoby SK jsou. Zkusím vyčkat do víkendu, zda nebude sleva na šlechtění.
    Želviček je potřeba docela dost - 1680 (420*4). Mám jich o dost méně. Tak ještě vyhodím chlívky na plochu, možná při sklizni aktivuji nějaký bonus na zvěř a budu se spoléhat na BB - že se něco vrátí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.