Oznámení Změny všeobecných obchodních podmínek (VOP)

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Nebula, 28/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Nebula

  Nebula Community Team Team Farmerama CZ & SK

  Vážení hráči,

  dne 28. února 2022 provede společnost Bigpoint některé změny všeobecných obchodních podmínek (VOP).

  Níže plánované změny podrobně vysvětlujeme.

  Otázka: Bude mít tato změna vliv na všechny hráče?
  Odpověď: Tato změna se týká všech hráčů kromě hráčů s pobytem v USA nebo Brazílii, protože na ně se vztahuje jiná verze našich obchodních podmínek. Těchto hráčů se změny netýkají, tudíž nebudou znovu žádáni o souhlas s VOP.

  Otázka: Jaké změny budou ve VOP provedeny?
  Odpověď: Změna u obnovení smlouvy u předplatného.
  Zaváděné změny implementují německý "Zákon o poctivých spotřebitelských smlouvách". Předplatná uzavřená 1. března 2022 nebo později se nyní po uplynutí počáteční doby trvání automaticky obnovují na dobu neurčitou a lze je vypovědět s jednoměsíční výpovědní lhůtou (případně s kratší výpovědní lhůtou u předplatných s kratší počáteční dobou trvání).

  Otázka: Co se stane s mým stávajícím předplatným?
  Odpověď: Pro všechna předplatná uzavřená před 1. březnem 2022 se nic nemění. Stejně jako dříve se tyto smlouvy automaticky prodlužují o dobu původního období.

  Otázka: Musím znovu souhlasit s VOP?
  Odpověď: Ano, budeme vás muset požádat o výslovný souhlas s aktualizovanými VOP. Proto se od 28. února 2022 ve hře zobrazí okno s novými VOP, se kterými budete muset souhlasit, abyste mohli pokračovat v hraní našich her.

  Otázka: Co se stane, pokud nebudu souhlasit s VOP?
  Odpověď: Můžete vyjádřit svůj nesouhlas s přijetím nových VOP, a to ode dne, kdy vstoupí v platnost; to však bude znamenat, že již nebudete moci používat naše hry.

  Váš tým Bigpoint
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.