Zloděj sušenek I–VI (8.12. - 14.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zloděj sušenek I–VI ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 8.12.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 14.12.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: Farma 6 + otevřená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, první je jen padátková ostatní se pěstuje na divošce, odměny dobré :)
     
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tak ne, tuhle akci dělat nebudu, pěstovat i na divošce,musela bych dát obrstromy do lišty, když bych se rozhodla dělat Polární párty,to nemohli dát tuhle akci na Baha?
    Nemám tyhle zdlouhavé pěstovačky moc ráda. A bude před svátky chybět čas.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/21
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Do FAQ byla přidána nová bedna, kterou získáte z řady na magický stonek z této akce. ;)
     
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak ty obrstromky uklidím na chvíli do lišty, když jinak nedáte. :)
    Farmaření zdar! kája53
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce která nestojí ani za to ji začínat:oops:o_OBedny nemusím:mad:Jak by nemohly odměny vypadávat přímo, jako kdysi, člověk aby jen pořád otvíral a otvíral, a nemluvě o těch bednách z kterých se vyklubou další bedny to je na trefení, ale hlavně to je otravné :D
     
  7. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    stonek každých 6 hodin, tak to musím mít, už se těším
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, typ takovéto akce se mi vůbec nelíbí, to nutí člověka stále sedět u počítače, každý den něco jiného, ach jó!, tak nevím, asi vynechám, ani ceny mně nezlákají, všem, kdo do toho jdou přeji velký úspěch.
     
    Arči1000 a evainfo tohle ocenili.
  9. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Jak mám chápat že se pěstuje stejná akční přes 2 dny - mohu si tedy nechat zasazenou a jen ,,dopěstovat ,, ? Děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. kája53

    kája53 Expert fóra

    Angelica190 - řekl bych, že ano, tato akce tu není poprvé a minule to tak bylo.
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    No pojedu obě akce.Obr stromy na chvíli uklidím.
     
  12. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Jen jsem zvědavá, zda to vše dostatečně bude padat, když na hlavní louce padá k jiné akci a současně k této. Snad ano. Nemám ráda akce, kde předem je jasné, že jsou nesplnitelné, jen když . . . . .
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Angelica190, ano je tomu tak. Akční rostlinu, která se dodává ve dvou dnech můžeš pěstovat po oba dny. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Angelica190 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    No mně se akce líbí, náročnost není velká a stonek by mi mohl dát za 24 hodin přes 550.000 BZ, i když samozřejmě nebudu schopná sklízet ho 4x denně, stejně je to zajímavé.
     
    burds, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Akciu nezačnem.S mojími príchodmi z práce a odchodmi do práce sa s tým nebudem zbytočne stresovať,jeden,dva zbery denne by mi nestačili.:p Tak nech sa darí!;)
     
  16. 14087

    14087 Veterán fóra

    Zkusím jí snad popadají pajdátka a co se týče pěstování na divoký tam mám jen 60 minipolí tak to nevím jestli zvládnu, ale určitě nic nebourám a neuklízím, všechno to potřebuju mít venku :D
     
    maribeja, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Akce pro ty co nechodí do práce. Začátek a konec akce ve 14:00 nevím kdo to vymyslel :cry:.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, tak u mě je to jasné :p překopávat plochy nechci, že sezónní body už nepotřebuji a tento stoneček oželím. Taky si nemůžu v práci hrát celý den s mobilem, že jo :D ale kdo má čas, držím palčáky, ať se daří akcičku zvládat ;)
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak jednodenní akce nedělám, neboť od rána do večera v práci, to se vůbec nevyplatí, asi to tentokrát nebudu vůbec začínat
     
  20. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    No padátka na dvě akce ze stejné plochy bude asi legrace, ale uvidíme. Lepší než 24 hodinové intervaly by byly delší hry s možností startu individuálně pro jednotlivé úkoly, pro pracovně vytížené byly asi lepší. Všem hodně štěstí, kdo se rozhodne hrát.
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.