Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zlatý věk plachet ::..
    Prostor pro Vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 14.8.2019 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 21.8.2019 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • vysoká (získání všech odměn)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už zodpovězené dotazy
     
  3. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojda hráči - pokud budete kupovat koše, tak hnojivo dle BP by mělo jít přes limit, který máte na svém účtě.

    Vypadávání potřebného nářadí je pro tuto akci u stájí a výroben zvýšené oproti běžnému vypadávání na farmě.

    z testu: stáje / rostliny
    image_2019_08_07T19_21_45_505Z.png
     
    jindrasofr, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak těch zvířat to chce požehnaně, nu uvidíme, ale bavit mne to nebude, na spešl ploše je nuda :music:

    Nic nebudu kupovat, tak uvidíme, zda se akce dá zvládnout, zas takové odměny nejsou, abych musela
    :):p
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nádhera jako vždy. Jaké bude plnění, uvidíme ,-)))
     
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    spočítal někdo kolik je potřeba na stonek a dekorace víc nepotřebuji. nehral jsem asi 3 roky takže řadky mám málo
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. honzík

    honzík Pisálek fóra

    rastaman19 jestli se nepletu, tak je třeba 485 ks
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No uvidíme...
     
    vilm4, burds a evainfo tohle ocenili.
  9. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Řada na stonku se kupuje za hvězdičkové mince ???
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Jsem zmatená, kde vezmu hvězdičkové mince na stonek? Mám farmářské mince, tady získám ozubené mince (z úkolů jsem napočítala 330), ale kde pobrat ty hvězdičkové?
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co panikaříte? Tak se vloudila chybička do tabulky, to budou taky ty zubaté penízky z odměn...
     
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já napočítala z úkolů 320 mincí, ale možná jsem se někde sekla:) To mám na stonek a kde vezmu další mince na dekorace? Ptám se raději hned na začátku, zda jde akce udělat bez nákupu košů, jinak ji nedělam:p Jinak nářadí i zvěř mám dostatek, tak jen to pěstování;)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když odehraji všechny úkoly, tak jsem napočítala 330 mincí, tak už dopředu je spočítáno, že musím bonusové opakovat, pokud chci stonek. Počítala jsem dobře? Vůbec se mi to takto nelíbí
    :p
    a abych nezískala stonek, tak zvířata do toho cpát nebudu, to mi za to ten stonek nestojí, jestli jsem se nesekla, tak z akcí seknu hned zkraje
     
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akce se mi líbí, všeho dostatek, zbytek napadá při pěstování :).
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    kdo má dost potřebného nářadí (nemám dost pil). Tak musí být naprosto v pohodě. Napěstuje na 5 úkolů (to se dá zvládnout) - to je 330 mincí. Nakoupí plachtovinu a tím je schopen udělat bonusy 2-4 (nákup 25, zisk 85, čistý zisk 60). Lze opakovat 5x což je 300. Takže kdo by chtěl opravdu jen stonek a dekorky, tak stačí napěstovat na první 3 úkoly což je 990.
    Uvidím jak budou padat pily z Baha. Na farmě třeba pěstovat do jiné akce.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka - na řadu na stonku potřebujete 305 ozubených mincí - již je to ve FAQ opraveno ;)
     
  17. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no nejak bolo ,nejak bude ,mám najakú smolu vždy mi chýb
     
    vilm4, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prý je málo sena, tak asi máme vyprázdnit stáje aby nám to nepochcípalo.:) Tak to teda zítra zkusím a uvidím kam se pohnu. Fajn hru a pěkný den. ;););)
     
  19. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Takže pokud to chápu dobře, tak nejschůdnější bonusový úkol bude v 2. řadě ten s kozama, jenže tam je zase nejmíň těch ozubených mincí, což se dalo čekat :music:
     
  20. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Může se plnit co mám,nebo jak je to očíslované?Nějak jsem to nevyčetla.
     
    vilm4, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.