Zkrácení času u dekorací

Diskuze na fóru 'Zlepšovací návrhy' zahájená uživatelem evoku57, 15/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Mám zájem o zkrácení času u dekorací

 1. Ano

  12 hlasy(ů)
  42.9%
 2. ne

  16 hlasy(ů)
  57.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. evoku57

  evoku57 Orákulum fóra

  Název: Zkrácení času u dekorací

  Ano 12 hlasů 42.9%
  Ne 16 hlasů 57.1%


  Máme skoro na vše podpůrné prostředky na zkrácení času, ať je tu superhnojivo, ultrahnojivo a j. jen na dekorace takové zkrácení nemáme a někdy by se to fakt hodilo.

  Mohlo by to být něco i vzácnějšího, co získáme jen občas, třeba na Kole štěstí za Párty lístky, nebo občas dárek od Ovečky nebo třeba jako odměna v akcích, nazvěme to třeba Dekoner.

  Dekoner by nám zkrátil dobu růstu třeba o 10% a tím bychom dosáhli to, co potřebujeme, tedy zkrácení dekorace.

  Pokud máte k tomu něco navíc, dejte vědět, můžu dobré nápady i přidat do tématu
   
 2. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Nějak tomu nerozumím?!?
  Na dekorace máme čtyři řádky.
  Většího zkrácení už se asi nikdy nedočkáme.
   
  Naposledy upraveno: 15/10/21
 3. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  Musím souhlasit s kaolín11
  Nějak jsem také nepochopil o co ti přesně jde. Zkrátit čas jedné konkrétní dekorace ?
  A přesně tak, máme nějaké řádky na zkrácení dekorací, které dokáží zkrátit jejich čas docela dost, a ani je nepoužívám všechny, protože by mi rozhodili 12 hod. cyklus sklizně.
   
 4. tronaldo55

  tronaldo55 Veterán fóra

  Ako ja by som to bral asi iba kvôli florenovníkom lebo tie rastú 24h a človek prakticky nikdy nestihne prísť v rovnaký deň ich pozbierať ale inak je to sprostosť.
   
 5. evoku57

  evoku57 Orákulum fóra

  Jde mi konkrétně jen třeba o jednu dekoraci, kterou potřebuji v určitý čas, třeba dekorace na děsivku ;) a j. nejde mi o všechny. O řádcích vím, jen to opravdu někdy nevychází i s řádky, proto také, aby to bylo vzácné a nedalo se to využívat na vše
   
 6. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Tož to mně by se líbilo sklízet 2x deně obrstromky!8) Stejné nadšení očekávám v RT!o_O
   
 7. dinoalesi

  dinoalesi Mistr fóra

  Obávám se, že to neprojde, když máme tohle:
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  Taky to úplně nechápu, jak si to představuješ?.... to jako aby byla jedna dekorka, která zkrátí čas nějaké jiné konkrétní dekorky? Nějak si nedovedu představit, jak by to mělo fungovat :music:
   
 8. evoku57

  evoku57 Orákulum fóra

  Ne každý má tyto řádky a jsou situace, kdy ani řádek nepomůže ;), třeba když se položí nová dekorace a nebo se odtajní Pikola bedna, tak je čas rozdílný a o to právě jde, dorovnat čas třeba u jedné dekorace, což bychom využili všichni
   
  Helena1313 tohle ocenil(a).
 9. dinoalesi

  dinoalesi Mistr fóra

  Tak to bych měla radu, jak tohle řeším já.... počkám si do rána a položím dekoraci po sklizni a v druhém případě dekoraci nesklidím hned, ale počkám a sklidím ji až s ostatními dekorkami a srovnám si to na stejný čas ;)
  Omlouvám se, ale já bych raději uvítala, kdyby se RT zabývali dotažením oprav Flash versus Unity ;)
   
 10. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Přesně tak to také dělám. Pokládám dekorky nebo odtajňuji piccolo bedny po ranní sklizni. A nic nepotřebuji řešit.
   
 11. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Tak to já dávám pikola, jak mi napadne. Však ono se to třetí den srovná. Na bahamce je mi to úplně jedno.8)
   
 12. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Dal jsem sice ANO (bylo by skvělé, leč nereálné, kdyby to dalo společně s dalšími vychytávkami okamžitou sklizeň dekorací - a tím by nastal konec Farmeramy... hahaha), jen si nemyslím, že by to RT dopustil (kdo by kupoval floreny?)... tak hloupí přece jen nejsou.
  Ještě by to chtělo okamžitou sklizeň stromů - takové nekonečné zásoby SH, ZH a UH by se taky hodily... stejně nereálné podobně jako přílišné zkrácení doby zrání dekorací (zejména kvůli florenům).
  Souhlasím s Kaolínem ohledně piccolo beden - taky je dávám, jak mě napadne. Po čase se to prostě synchronizuje a je pokoj. Do Baha parků dávám dekorace, které dávají nějaké ty bedny či jiné propriety (ale méně BZ), pro Farmeramu používám dekorace s vyšším přísunem BZ... v podstatě každý den přičítám při sklizni parků 200-250 MegaBZ (to je myslím slušný počin), TBZ vzhledem k levelu neřeším a nesleduji.
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Absolutně netuším, kolik za den získám bodů, těch BZ nebo TBZ, statistiku nevedu. Veškeré plochy s dekoracemi klikám jednou za den. Když se objeví nějaká dekorka s vysokým počtem přísunu, vyhledám ménědávající ve stejné velikosti a stejnou dobou zrání a vyměním. Řádky neřeším u ničeho (krom okamžité sklizně s SH u šafránu, ten schovávám na pajdátka). Taky je sklízím jednou za den. Ano, jsem lajdák, mohla bych mít víc a být dál, ale protože matika mi nikdy nešla, tož to klikám svým stylem. A jak napsal jan.svatek, tohohole by si asi v RT všimli, že to je + pro hráče a ne pro ně; i když poslední dobou si všímají máločeho a stíhají máloco... Tož sem dala ne, sama za sebe, protože v mém záhumenkovém hospodářství to nemá absolutně žádný efekt. Snad Vám to vyjde, kdo počítáte 8)
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
 14. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Tak to já dávám pikola ráno, či navečer, že mám pár 12ti hodinových - slušných dekorek, které ráda zruším a pro moji zvědavost, za 3 FL Picolko odtajním a už s plánem co kdyby, dekorace měním, či přehazuji :p


  evoku57 Mohlo by to být něco i vzácnějšího, co získáme jen občas, třeba na Kole štěstí za Párty lístky, nebo občas dárek od Ovečky nebo třeba jako odměna v akcích, nazvěme to třeba Dekoner.

  evoku57 nemyslím, že by se dalo na kole štěstí, či PL a podobné získat takovou vzácnost se skrácením třeba jen jedné dekorky. Zatím se celé roky točí za PL plno šuntů, které nakoupíš na trhu téměř zadarmo a snad nevěříš tomu, že po tomto návrhu by to RT rychle změnil a dal něco nového, výhodného pro hráče :p

   
 15. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj evoku57

  Návrh bohužel nesplnil podmínky pro předání návrhu.

  Zamykám

  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.