Ziskový předmět Silo (10.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ziskový předmět Silo ::..

    od 10.11.2021 ve 14:00 hod. do 3.12.2021 ve 22:00 hod. hráči od levelu 3 po přihlášení do hry získají dekoraci Silo (Silo)

    [​IMG]

    Silo (Silo)
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 11 000 BZ/TBZ, velikost 2x2
    Umístit lze na farmu, bahamaramu a do nebe.

    Tento předmět je unikátní v tom, že postupně bude do hry zavedeno 30 upgradů, které vylepší jeho vlastnosti (je možné, že v budoucnu bude tento počet upgradů ještě navýšen). Každý upgrade zvýší počet BZ/TBZ poskytovaných předmětem, každý 6. upgrade předmětu navíc změní jeho vzhled a přidá další nebo změní předmět, který sklizní získáte. Bližší informace najdete ve FAQ.

    Silo - upgrade (Vylepšenie sila)
    [​IMG]
    Lze zakoupit v balíčcích ve Farmářských potřebách za 25 Fl (max. 5ks od jednoho druhu balíčku).
    Název
    Ikona
    Level
    Cena
    Poznámka
    Balíček Sila 1
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    50x superhnojivo, 1x Silo - upgrade
    Balíček Sila 2
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    20x Zuzino superhnojivo, 1x Silo - upgrade
    Dále upgrady bude možné získat ve vybraných akcích v listopadu a prosinci.

    Balíček 1 bude k dispozici ve Farmářském obchodě od 10.11.2021 od 14:00 hod. do 13.11.2021 do 14:00 hod.
    Balíček 2 bude k dispozici ve Farmářském obchodě od 30.11.2021 od 22:00 hod. do 3.12. do 22:00 hod.


    Silo a jeho upgrady naleznete ve:
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To musím mít i to nejlepší vylepšení, zase budu utrácet :p a plnit akce
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den všem, dekorka je to slušná, ale kdyby byla poloviční, byla by ještě lepší, chtělo by to rozšířit kapacitu mazlikárny :p;)
    Jen malá technická, ne že by na tom nějak záleželo, ale ve FAQ zaúřadoval malinko šotek a švihnul tabulku s jednohvězdičkovým silem 2x pod sebe ;)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No vzhledem k tomu, že na Baha parcích mám místa dost (už tam TBZ nemusím honit), nevadí mi omezená velikost mazlíkárny (i když bych se pochopitelně případnému rozšíření nebránil).
    ---
    Dotaz (tentokrát ne k nové dekoraci):
    Zpravidla ve středu začíná nová akce... dnes zatím nikde ani potuchy po nějakém oznámení (kromě turbomlýna). Skutečně se nic nechystá?
    Potřeboval bych to vědět kvůli možnému zasetí laskavce... ;)

    hanči54 Děkuji za informaci.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/21
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    of.oznámení-kalendář akcí-na zítra tam nic není,až na čtvrtek KRÁLOVNA.
     
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem měl takovou představu, že naspořím nějaké floreny. A ono toto. :)
    Farmaření zdar! kája53
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dinoalesi

    Děkuji, již opraveno
     
    -Jara05-, moncicak7070 a dinoalesi tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) to je jasné, že určitě bude upgrad teď v každé akcičce, takže dělat asi všechny a kam s tím obřím Silem, když není místo, ještě že nejsou dekorky 3x3 xD no jinak je dobrá, tak se budu snažit ;)

     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny. Také mám problém s místem, ale snažím se to obměňovat a vybírám ty nej, nej. Samozřejmě si ho koupím.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já chci také další plochu pro mazlíčky:pxD, už došlo místo a budu muset něco vyhodit a to dost nerada, bo všechno se hodí ;) Prosím, prosím modiky, aby za nás orodovali, ale asi to bude prdlačka platný, jako vše, nu což naděláme

    Edit: dekorka doma a 5 vylepšení k tomu i na vedl. farmě :):music: teď už budou další z akce a půjde to k mazlíkům
     
    Naposledy upraveno: 10/11/21
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak už vím, na co jsem přes dekoraci Kouzelný klobouk (+) nakřečkovala FL :music:
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  12. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    Proč nejde umístit na hřiště pro mazlíky,jdou mi pouze upgrade
     
  13. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj ivanka1980,
    Na ihrisko pre maznáčikov pôjde umiestniť až po upgrade na Jednohviezdičkové silo ...

    upload_2021-11-10_15-47-13.png upload_2021-11-10_15-47-13.png
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S vypětím všech sil jsem uvolnil čtyři políčka na novou dekoraci na hřiště!:p
    Když už RT není schopné přidat další plochu, tak by mohli zrušit dementní pravidlo jednoho mazlíka na plochu!:wuerg: Dále by se slušelo nějakým způsobem odlišit mazlíkové a ziskové dekorace v liště! Je pěkné ,že na hřišti jsou u sebe,ale jakmile je hledám někde jinde,je to katastrofa. Zvláště,když nejdou umístit na nějakou plochu. A když už to náhodou ( ručně) jde, vyskočí dementní hláška jednoho mazlíka na plochu!
    Vopruz!:p
    Poradí někdo,kam s druhým tukaním bungalovem,krom farmy?!?o_O ( jeden je u vodopádů)
    Mé skladiště haraburdí: https://1iq.cz/i/fJMn8/Gs97p.jpg
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Já je mám v mazlikárně, odtud dávám mazlíky na pobřeží, kde mám už druhou mazlíkarnu, kterou mám už asi z půlky plnou ;)
     
    dinoalesi, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dala jsem jednoho na pobřeží a druhého na ostrov, protože při hlavní sklizni jsou tři baha ostrůvky až poslední na řadě :p

     
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mám dotaz. Pokud chci mít tu poslední finální dekoraci, musím koupit těch deset upgradů? Já opět postrádam informaci o tom, kolik z těch 30 upgradů budeme muset koupit a kolik jich bude v akcích?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tykadlo

    Ano pokud chceš mít finální upgrade musíš koupit všech 10 upgradů za floreny, zbývající můžeš získat v akcích.

    Fajn hru pezt
     
  19. 123olousek123

    123olousek123 Zelenáč fóra

    Zdravím, také mi dekorka nejde umístit do mazlíkárny... a to mám koupené 2x upgrade a stále ne. :( Děkuji moc za info. :))
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.