Ziskový předmět Maják (16.4.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky,

    od čtvrtka 16.4.2020 ve 14:00 hod. hráči od levelu 3, dostanou při prvním přihlášení do hry v období od 16.4.2020 ve 14:00 - 7.5.2020 ve 14:00 - ziskový předmět Maják (Maják).

    [​IMG]

    Maják (Maják)
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 9 500 BZ, velikost 2x2
    Umístit lze na farmu a bahamaramu.



    Tento předmět je unikátní v tom, že postupně bude do hry zavedeno 30 upgradů, které vylepší jeho vlastnosti (je možné, že v budoucnu bude tento počet upgradů ještě navýšen). Každý upgrade zvýší počet BZ poskytovaných předmětem, každý 6. upgrade předmětu navíc změní jeho vzhled a přidá další nebo změní předmět, který sklizní získáte.

    Maják - upgrade (Vylepšenie majáku)
    [​IMG]
    Lze zakoupit v balíčcích ve Farmářských potřebách za 25 Fl (max. 5ks od jednoho druhu balíčku).
    Název
    Ikona
    Level
    Cena
    Poznámka
    Balíček majáku I
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    50 ks superhnojiva, 1x maják - upgrade
    Balíček majáku II
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    20 ks zuzina superhnojiva, 1x maják - upgrade
    Balíček majáku I lze zakoupit v období od 16.4.2020 ve 14:00 - 19.4.2020 ve 14:00.

    Balíček majáku II lze zakoupit v období od 4.5.2020 ve 14:00 - 7.5.2020 ve 14:00.

    Bližší informace najdete ve FAQ: Ziskový předmět Maják

    Doufáme, že vás tato novinka potěší.
    [​IMG]
     
    rosnička007 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Maják skvělý, až bude dávat % BZ, tak snad půjde na hřiště :p
    Edit: tak půjde na hřiště, je to u upg napsané a já si toho všimla až teď
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Asi bude super a místo u mazlíků ještě mám ....:)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Můj majáček už tam trůní i se čtyřmi upgrady.
     
    raddre a -migos- tohle ocenili.
  5. paollo1974

    paollo1974 Zelenáč fóra

    Můj sem dal do parku a když sem ho chtěl přemístit ztratilo se upgrady asi se nedá získat zpět
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    paollo1747 - ahoj, pokud jsi maják upgradoval a pak zboural, tak už zůstane upgradovaný. Takže se důkladně podívej, jak se ta dekorka teď jmenuje. Můžeš si to zkontrolovat z popisem dekorky ve FAQ (klikni)

    PS: pokud jsi nekupoval upgrady v balíčcích a získal 7x upgrade v této akci, tak bys měl mít Bytelný maják 2
     
    Naposledy upraveno: 19/4/20
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pochopila jsem správně ;), že u upg majáku můžu získat nejvíce 100% BZ/BBZ z dekorací a postupně se upgrady toto snižuje? Předpokládala bych, že by se to mělo zvyšovat, ale když jsem si prošla všechny upg ve FAQ - dekorace, tak se snižuje. To pak nemá cenu kupovat upg, ale získávat jen ty z akce a v určitém stádiu s upg přestat
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na nejvyšší úrovni by měl dávat 200% !;)
     
    Pitrýsek47, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - Ahoj, asi jsi špatně koukala, bo nejvyšší up majáku je Houpací maják ;)
     
    GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď už se mi to ukazuje správně, nevím, na co jsem tedy čučela dopoledne :p
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  11. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    základný maják si musím kúpiť za floreny? v akcii sa nedal získať? len upgrady?
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 základní Maják bys měla mít v inventáři. Získává se po přihlášení do hry.
     
  13. backa

    backa Rádoby autor

    Mám problém : bonus Pinkie Pie je ako zablokovaný,proste nereaguje. Stáva sa mi to aj priemyselnej zóne pri plnení úloh.Neviem ,čo robiť...prosím o radu...
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    backa - ahoj, podobné dotazy, prosím, do Všeobecných dotazů nebo Dotazů pro nováčky. Zde probíhá diskuze k ziskovému předmětu Maják
    Děkuji

    PS: můžeš mrknout tady (klik), jestli ti to nepomůže.
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak už mám Elektrický maják 3 .... :)
     
    tronaldo55, modro.ocko22 a kiki2305 tohle ocenili.
  16. ISABELLAMARIA1

    ISABELLAMARIA1 Pisálek fóra

    dobrej koukám že asi z týhle akce se majákem na top nedostaneme podle propočtu nejdal jen na elektrický kde se potom sežene ten zbytek upgradu děkuji
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dostaneme je postupně v akcích!;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku: Vzhľadom na to, že Maják bude dávať 200% BZ/TBZ z dekorácií, existujú ešte nejaké dekorácie/mazlíci čo dávajú podobné bonusy? myslim ako bonus z dekorácii? ak sa to sem nehodí tak sa ospravedlňujem
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Dotaz: když jsem si nestihla koupit upgrade I., bude ještě někdy ta možnost nebo teda nemá už cenu, abych se o něco snažila? Děkuju za odpověď.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.