Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zimní pohádka ::..


    [​IMG]

    Začátek akce: 3.12. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 31.12. ve 22:00 hod.
    Minimální level:
    Úkol 1: 65
    Úkol 2: 3
    Úkol 3: 28
    Úkol 4: 51

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj všem, tak vzhledem k tomu, že první část se dá splnit jen díky sklízení, tak to asi začnu, pročetla jsem to, ale jak získám akční dílnu jsem nenašla, to si jí postavím????
     
    coneznam a vilm4 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Veselá.99 - ahoj, dostaneš ji odměnou v úkolu ;)
    dílna elfů.png
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,zajímavé,určitě začnu,vypadá to na překopávání farmy,na hlavní mám vždy jen pole,ale když tam bude vypadávátko ze stájí a výroben,tak po letech tam pole nebudou,všechny produkty také nemám,jdu po párty lístcích,co udělám,to bude,žádná hoňka ;)
     
    coneznam a vilm4 tohle ocenili.
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    romanafa ale zítra budou padátka ze stájí a výroben na divoké louce a lesní mýtině;).Do akce jdu,je to sice zdlouhavé,ale co už:p
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zítra ve 1°4.00 mi budou odvrtávat to zdravý voko, to toho zase podělám. A nervózní jak pes budu!:oops:
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nestačí, že jsem doteď přišíval záplaty, taky jsem zjistil, že musím uplést svetry prostřednictvím lamy, týýjo jsem se musel podívat do FAQ kdo ten obleček vyrábí :D už jsou na mýtině dílny pletařské.

    Edit: evik.chemik: koupit na trhu nebo nasadit výrobny
    Nebýt takových akcí tak už ani nevím, jak která výrobna vypadá (docela dobře) i sýrárnu jsem vyndal z lišty.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  8. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Tak za mě docela mazec, co se týče vyplenění zásob produktů. Četla jsem to jen zběžně, od všeho mám jen minimum.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A nedají pokoj a nedají. O prázdninách bylo akcí přehršel a před svátkama s Ježochem nám to taky okořenili. Jak punč :D Začnu, zkusím, uvidím, co stihnu 8)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak za nejhorsi povazuju 3 dil - rozhodne se nehodlam vycistovat s mytinou... sundam jen obrstromy a jedno arboreto s jednotnou naplni a co pujde, to pujde... ono s tou dilnou a upgrady je to zajimavy, ne vsechno je nutny plnit ale zname RT, tam kde o neco jde, tak to bude pekne vyzadovat akcni kytku...
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassi, tak to já tam zas těch svých deset chudáčků nechám, jsou tam pořád, a na zbytku budu akčnit. Stejně tam jen doplňuju chovy a výrobky. Tak dám pauzu v seznamu potřebných. Ale už teď na seznam přidávám všechno, co půjde do úkolů :)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Je to zajímavé i když na překopání celé farmy.Nesmím si jí zapomenout uložit.Jdu do toho
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a to ja zas mam otazocku-pri ulohach 2,4 a 6 je uvedeny cas ,to budeme musiet dodat tie produkty (lizatka,svetre.....) v casovom limite?
     
    malanek70, coneznam a vilm4 tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    alexandrakerulova00: Mám vážné obavy, že ano .... časovky nééé...
    Lesní mýtinu budu muset vyházet, pak tam zase zpět dát, co potřebuji... tož to bude nudááá.
     
    coneznam, vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Malé zhrnutie - 450 padátiek (rukavíc), 50x lízatko (od rysa), 51x sveter (od lamy), 54x keramika (od anakondy), 74x rebrík (od žaby) a 79x syr (od myší). Na veľké prekvapenie som zistila, že produkty mám - síce tesno (hlavne lízatka), no padátok je celkom dosť. Za týždeň by však mali stihnúť napadať.
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Milka66: Dají se posílat jako dárek...I kdyby jsi dostala 10 ks den, tak to máš 60 rukavic... slušná pomoc...
     
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    To já si pohádku ujít nenechám. Všeho je dost,tak budu makat. Moc se těším:)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    alexandrakreulova00, MatýskoKamilková: časovka to je, ale dlouhá :) Když budete připravené, tak to zvládnete.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem koukala, že nebude nutné dělat všecičko. Tam kde není nějaký up, tam vynechám. Třeba ve dvojce mi stačí jen stříbro, ve čtyřce vynechám diamant a šestka mi taky stačí jen stříbro. (ještě to znovu zkontroluju, kde se to dá ještě seškrábnout xD)

    PS: A kdybych oželela v pětce Ahoj poupátko, mohla bych ušetřit hromadu svetrů a keramiky, no.... xD
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  20. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Pitrýsek47 - Jj, něco jsem pokoupila, něco nasadila a máš pravdu, že některé výrobny už nebyly na ploše hoooodně dlouho :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.