Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Žádám kompenzaci : 200 ks SH,které jsem musel dnes ráno fláknout na Laskavec! :wuerg:
  Samozřejmě za psychickou újmu alespoň 500 FL!:eek:xD
  Nejvíc mi asi vadí,že sem ráno zapomněl nakoupit v semenářství plodiny.:cry:
   
 2. ___TEO___

  ___TEO___ Zelenáč fóra

  Já jsem ráno honem hodila rákosí se SH,abych měla aspoň nějaké padátka.Včera jsem nic nestihla,kombajn a bonusy taky fuč.
  Už mě to všechno po 10 letech hraní začíná lézt na nervy.:wuerg::wuerg:
  Víte jak by nám bylo dobře a svobodně,když by farma skončila???

  Dá se vám po noci hra spustit v Exploreru??Mě to píše,že je stránka nedostupná.
   
  maribeja, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
 3. janulekara

  janulekara Pisálek fóra

  ach jo,nemám dárky ze zimního kalendáře,tak je to vše v háji :-(
   
  evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
 4. Lyzarka

  Lyzarka Velvyslanec fóra

  Také musím říct, že se údržba nepovedla [​IMG][​IMG][​IMG], zavzpomínala jsem na staré časy farmy, kdy tohle byla celkem běžná záležitost a jsem tu stále. Ne už s takovým nadšením a zapálením pro hru, ale hraji stále. Nějak se z toho nehroutím, nemám na tento měsíc pomocníky, vybírám kupony, tak jsem přišla o jeden kupon, ten dají možná v nějakém bonusovém balíčku. Na přípravu jsem použila SH, toho určitě tolik nepošlou, takže víc by mě naopak naštvalo, kdyby akce dneska nezačala. A stále mám raději, když akce začíná ve středu než ve čtvrtek, to pak bývá na víkend i klid a nebo se jen dopěstovává.
  Hlavně, aby už to bylo dál bez problémů.

  Krásný předvánoční čas všem [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 5. moncicak7070

  moncicak7070 Analytik fóra

  Vzbudila jsem se v 00:50 a farma už konečně fungovala, tak jsem zasela Hortenzii a začnu hrát s dvouhodinovým zpožděním :sleepy:, SH se mi plácat nechce. Alespoň budu mít čas dodělat poslední várku cukroví, se sádrou na pravačce to jde pomalu :cry:. Jako kompenzace by mohla být alespoň bedna Piccolo ;)
   
 6. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Zaseto jsem měl dlouhou plodinu, ale na velkých polích už dva dny :D nesklízel jsem, protože předchozí akci jsem ukončil před několika dny a pidi pole jsem chtěl dát odpol. Což nešlo ani večer. Mně by stačila kompenzace v tom, že z jednoho pole 2x2 budou vypávat min. 3 padátka nebo v průběhu akce padat tak jako směs ořechů, kdy jich zbyly stovky.
  ;)
  Na vedlejší farmě jsem nestihl ráno vybrat dárek v kalendáři, ale máme vyčkat.
   
 7. burds

  burds Polobůh fóra

  On a by ta údržba toil nevadila ,chápu že je potřeba.Stačila taková maličkost posunout začátek akce z 9 na 10.Chápu že to by byla velká dřina tuto maličkost vymyslet.
   
  maribeja, Veselka a bropyk tohle ocenili.
 8. barca279

  barca279 Obyvatel fóra

  ak to unity pojde tak ako mne včera že sa neda prihlasit,alebo treba čakat 5 minut na prihlasenie,ruka beha po celej obrazovke,nič som nevedela normalne na farme robit,to bude radost,asi bude treba minimalizovat čas na farme,lebo to je na psychiku,včera som to radšej vypla a šla spat,takže nemam ani chut dnes nejaku akciu robit.urobim sezonu a do konca roka nezájem.
   
  Veselka tohle ocenil(a).
 9. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Předevčírem jsem zasela karafiáty, abych konečně zlikvidovala prehistorický úkol Farma nikdy nespí. Včera jsem se na farmu nedostala, tudíž budu dnes večer sklízet karafiáty. Žíly mi to netrhá, na akci je času dost. Milý makak-magot to spočítal a to by mělo vyjít na splnění snad všem. Tak jdem na to 8)
   
 10. hroudov

  hroudov Stará škola

  tak já bohužel začnu až s 5hodinovým zpožděním, akce je hezká, ale nevím jestli dodám tolik hvězdičkových mincí, jsem teď celé dny v práci a k pc se dostanu tak jednou denně, škoda, už teď tuším, že akci nedodělám:cry:
   
 11. jarda.drak6

  jarda.drak6 Mistr fóra

  Já akci jako obvykle vypouštím....
   
  evainfo a Veselka tohle ocenili.
 12. romanafa

  romanafa Vycházející hvězda fóra

  A já ji pojedu,dle možností,mám zasazeny hortenzie,tak ve 14:00 sklidím,rozpěstuji a hurá na noční směnu
   
  evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  hroudov, tak sej na pohopole. Zrají déle, ale vynahradí ti ztracené sklizně tím, že je trojnásobná sklizeň, protože seješ tři semínka, mohla bys to stihnout ;) Sice to stojí nějaké to SH, aby sklizeň byla připravená v tu dobu, kdy budeš mít možnost být u PC, ale u velkých pohopolí je to 44 kousků na jednu sklizeň, to někde splašíš 8)
   
  Learka, romanafa a hroudov tohle ocenili.
 14. Richards76

  Richards76 Stálice fóra

  Moja prvá akcia , neviem o čo pôjde , ale snáď niečo nahrám :)
   
  Apachie1 a Peto121 tohle ocenili.
 15. hroudov

  hroudov Stará škola

  Y_n_O děkuji za radu, zkusím, buď se povede nebo ne, prostě vše s úsměvem ;)
   
  evainfo, romanafa a Y_n_O tohle ocenili.
 16. ašada01

  ašada01 Hvězda fóra

  To, že nemám dlouhodobku na padátka mě tak netrápí. Nejvíc mě mrzí, že mi to rozhodilo rytmus a stonek jsem sklízela až ráno, místo večer. Taky se mi posunuly florenovníky. Tak buďto si zvyknu, i když ráno bývá někdy hektické a není čas, nebo prostě jednu sklizeň oželím a sklidím až večer.
   
  evainfo, romanafa a Y_n_O tohle ocenili.
 17. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  hroudov, ještě se ti může podařit vytočit nějaký 100% bonus na kole nebo máš třeba na polici bonus rostlinných výnosů, to je potom 38 kytek z pole, s MJS a s přidáním vrtulek. Držím pěsti, ať se ti to povede :) Já mám taky do konce měsíce pracovní kalendář plný, den za dnem...
   
  Naposledy upraveno: 9/12/20
  hroudov a romanafa tohle ocenili.
 18. sirchose

  sirchose Analytik fóra

  Naběhlo to lehce po půlnoci,i když načítání i sklizně byly hodně pomalé.
  Spíš bych jako kompenzaci čekal nějaký ten kupon,protože spousta hráčů platí pomocníky,mlýn a premium,což je za skutečné peníze a ne za ty nakreslené,takže po dobu nefunkčnosti o ně vlastně přicházejí.
  Je sice pravda,že ti co si platí pomocníky kupon moc neřeší,ale třeba na ně jednou dojde,sám jich mám minimálně na rok,právě pro to že to koupím vždy na měsíc,ale až si dám tu práci a nastrkám je tam,to bude úspora na pivko v zavřených hospodách:p:p:p
  Hezký den všem.
   
  Naposledy upraveno: 9/12/20
 19. makak-magot

  makak-magot Stará škola

  Byla oznámena kompenzace za výpadek a nemožnost přípravy zde.
  Součástí je i 4x Zimní balíček zdarma - jen pozor, na vyzvednutí bude pouze 24 hodin (od dnešní 14 hodiny do zítřejší 14 hodiny)!
   
  Apachie1 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
 20. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Ahoj,
  zahájení s asi polovičním počtem padátek se určitě dožene. Konečně jsem se podíval na odměny. Určitě bude chtít přemýšlet co vybrat - bude chtít chodit po kvízu, pak je tam další Piccolo, 2x5 Fl, nějaká tajemna, SK, FM. Sice je třeba 52 kol, ale zase 10 desek což na jednu desku je cca 5 pokusů (což není moc). Určitě pomohou další 4 balíčky.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.