Zimní kalendář

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petrusena tohle ocenil(a).
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den a kdo by se netěšil na dárečky ... já ano a moc, tak sem s nimi xD :p :)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Ha, prosinec bude mít 32 dnů xD (to bylo první, co mě napadlo, když jsem koukla na obrázek), tak hlavně nezapomenout, že kalendář končí až v únoru ;), snad ty dárečky budou opravdu vánoční (ale jsem realista, takže neočekávám nic extra zajímavého ale jak se říká, neber to, když je to zadarmo xD).

    EDIT - sopti, pardon, vynechala jsem leden, takže končíme v lednu (!), jsem nějaká zmatená dneska
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
    babina51, modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek, teď jsi mě dostala - jsem šla kontrolovat datumy, kdy kalendář končí, jestli jsou data správná ;) že prý únor :D:p
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    jestli zase někdo bude otravovat že má zavřený dárky, tak bych poradil RT ať se příště na kelendáře vykvajznou. Je to zadarmo, tak i kdybych měl zavřených 5 dárků, budu spokojený :)
    Takže .... mojemojemojééééé
     
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Na dárečky z kalendáře se těším a budu ráda za každý jeden. Vždyť jsou to dárky, tak přeci nebudu reptat. A vůbec se těším na všechny prosincové akce. Zejména na tu vánoční :inlove: Po 18 letech budu mít volné Vánoce, ba přímo vánoční prázdniny, tak se těším jako malé dítě :D
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Zimní kalendář,už se těším :inlove::inlove:,snad to bude lepší než ten Hallowenskej kalendář
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hurá dárečky... ať je tam cokoliv, tak to potěší...
     
  9. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Těším se jako malé dítě :)
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hurá-zase jsou tu dárečky,
    otevřeme je všecky.
    Nezapomeň každý den
    kliknout na jeden.
    FA220....BAHA499
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babina51: to se povedlo :) Doplnila bych ještě kousek Tvé rýmovačky.

    Nezapomeň po kliknutí dostatečně počkat,
    když nepočkáš, dárečku se nemusíš dočkat.

    RT můžeš ve dne v noci klidně láti,
    to Tvá splašenost se Ti nevyplatí.
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka, všimli jste si, že je kalendář letos vylepšený vykřičníkem u novinek i přímo v novinkách ?
    I když vyberete denní dárek u Kubíka, bude vám tam ten vykřičník svítit, dokud nevyberete i dárek z kalendáře :D

    novinky01.png novinky02.png ..... novinky03.png ;)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, ano všiml jsem si, ale stejně díky, já jak někde vidím vykřičník už se k němu ženu, a klik, šup do kalendáře. Tak snad ubyde zapomnětlivých ,-)).
    Na fóru o něj ale nestojím ,-)).
    Edit: to je pravda, ale nevím co by jim pomohlo, jedině, že by se odkrytý dárek pořád pohyboval jako punčocha a po několika sec ustálil a pak by mohli odejít na jinou plochu. Ale v tomhle optimista nejsem ,-).
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zapomnětlivých snad ubude, ale nedočkavých bude pořád dost, vykřičník nevykřičník... ;)
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Taky jsem si všimla, jenom teď jsu zvědavá, jestli tu budou stížnosti, že určitě si vyzvedl dárek a dárek je nevyzvednutý.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vykřičník dost pomohl, hned to nakopne xD
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    evoku : alespoň nezapomeneme ten dárek vyzvednout ;);),chytré.Mě to bylo hned od mé první vedlejšky jasný
     
    kiki2305 a jindrasofr tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    3.12. - 250 x level BZ ;)
     
    zejdy66 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.