Zimní kalendář (1.12. - 26.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    děkujeme a moc se těšíme...:inlove:
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dárečky mám ráda, ať je to cokoli ;)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky už se nemohu dočkat :p
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, také se těším na dárečky, ač by to byly jen drobnosti ;). Určitě potěší :).
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také mám dárečky ráda, snad nebudu zapomínat :)
     
  7. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Děkujeme za dárečky a už se na ně těším! Zpříjemní nám to vánoční čas a potěší! :)
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jako každý rok, díky moc, pamatuji se na mé začátky, jak jsem byla vděčná za cokoli.
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ďakujem vopred, darčeky môžem v akomkoľvek množstve, keď sú aj bonusové, ešte lepšie. A ten extra bonusový.... už len čakať :)
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky mám kalendáře ráda :), připomínají mi dětství. Když jsme byli malí, neříkali jsme jim adventní, ale škrtací. Vyráběla nám je maminka a jak název napovídá, příslušné políčko se vždycky škrtlo. Ale my tam neměli věcné dárečky, jak je teď zvykem, maminka nám tam malovala tematické obrázky. Její výtvarný talent nebyl nic moc a s výtvory, kterými se zdatní jedinci chlubí různě na síti, by to umělecké srovnání nesneslo, ale my to milovali a vždycky se na to hrozně těšili. A i dnes mě ta vzpomínka hřeje na duši.:)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na dárečky se těším. :)Též se připojím s historkou z dětství. V té době adventní kalendáře nebyly. Ale na Mikuláše jsem dostávala krom jiného i tabulkovou čokoládu. Vždy jsem odpočítala příslušný počet čtverečků do Štědrého dne (přebytečné snědla hned) a každý den jsem poctivě jeden čtvereček snědla. Takže jsem měla takový netradiční adventní kalendář. :)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez sa tesim na darceky ;) a vopred dakujem :)
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Dárečky potěší vždycky, i když jsou maličké...
    A ty od srdce těší nejvíc.....
    Mě dělají největší radost dárečky od mých dětí, které mi vyrobí nebo namalují:inlove:
    Všem přeji krásný a klidný předvánoční čas:inlove:
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, konečně. Teprve teď bude začínat ten pravý advent. Čokoládový kalendář nebaštím, po kosmetickém za tisíce netoužím, ale tenhle farmářský prostě miluju a otvírám zběsile jak malé dítě. A taky po očku sleduji, jak ten čas letí, a co zase asi nestihnu. Ale nevadí, hlavně, že stihnu otevřít kalendář;)
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Dárečky ty já tuze rád ;)
    Sice tak trošku tuším co v ponožkách najdu:p, ale i tak to mám rád :)
    [​IMG]
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já dárky taky ráda, krom RT a hodných sousedů mi je málokdo dává, tak si dám pozor, abych počkala pár vteřinek na započtení, že jsem dárek rozbalila a pak nefrflala, že otevřený dárek musím dokupovat za floreny ;)
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Začínáme tématicky ponožkami. :p

    upload_2022-12-1_0-5-18.png
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ale ponožek není nikdy dost, ty na nohy pračka žere pravidelně a ty na stromy v současné sestavě na Baha by se musely klonovat. Tedy na mé farmě ;)
     
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Všimla jsem si až dnes, že jsou dárečky hurá to já můžu. Přeji krásný advent.
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dárečky můžu taky ale mám dilema co dnes poslat sousedům když včera mi to nešlo vůbec a dneska mají všichni vloček dost a dosto_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.