Zimní hrátky na farmě (7.2. - 23.2.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  nastává největší sportovní událost tohoto roku - Zimní olympijské hry v Soči.

  [​IMG]

  V souvislosti s tímto svátkem všech fanoušků zimních sportů jsme pro vás připravili další soutěž, pro někoho vědomostní, pro jiné pátrací či tipovací .-)

  V průběhu konání ZOH se na fóru budou objevovat různé otázky, související se zimními sporty a olympijskými hrami. Otázky mohou pokládat všichni členové moderátorského týmu, a to jako součást svých běžných příspěvků kdekoliv na fóru (nebudou se však objevovat ve starých příspěvcích formou editace). Vaším úkolem tedy bude nejen na otázky správně odpovídat, ale také je nejprve najít :)

  Otázky se budou objevovat náhodně kdykoliv během dne či noci, a to tím způsobem, že vždy bude aktivní jen jedna otázka. V TOMTO TÉMATU pak budete mít možnost psát své odpovědi. Každá odpověď musí obsahovat vaše ID a herní nick, zkopírovaný text zadání otázky a text odpovědi, abychom zabránili pozdějším dohadům, na jakou otázku to odpovídáte. Odpovědi nesmí být dodatečně měněny, příspěvky, u nichž bude záznam o jejich editaci, budou vyřazeny. Jakmile zaregistrujeme první správnou odpověď, téma bude uzamknuto a hráč získává 1 bod. Následně bude v průběhu několika hodin (někdy více, někdy méně) zveřejněna další otázka, téma bude odemknuto a budete moci odpovídat. Pokud se do 24 hodin od zadání otázky neobjeví správná odpověď, otázka bude uzavřena a bude zveřejněna nová.

  A tak stále dokola, dokud nebude soutěž ukončena.

  Tři hráči s nejvyšším počtem bodu se stanou vítězi soutěže a získají následující ceny:

  1. místo - všechny dekorace z akce Sportovní festival
  Mrkvový střelec
  [​IMG]
  co 11 hod. 275 BZ

  Chybný start
  [​IMG]
  co 9:30 hod. 199 BZ

  Vítězná fotografie
  [​IMG]
  co 5 hod. 225 BZ

  Prostná
  [​IMG]
  co 4 hod. 350 BZ

  Vzpírání dýní
  [​IMG]
  co 12 hod. 290 BZ

  Vrána podvodnice
  [​IMG]
  co 6 hod. 275 BZ
  2. místo - čtyři dekorace dle výběru hráče z akce Sportovní festival
  3. místo - dvě dekorace dle výběru hráče z akce Sportovní festival

  Těšíme se na vaše odpovědi.
  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  ahoj farmáři,
  na základě zkušeností z prvního dne soutěže jsme se rozhodli mírně upravit a zpřesnit pravidla:

  - součástí příspěvku musí být vždy nutně ID účtu, herní nick je nezbytný pouze v případě, že se liší od nicku na fóru. Nechceme zneplatňovat správné odpovědi hráčů, jejichž identifikace je proveditelná nade vší pochybnost.
  - každý hráč má možnost odpovědět na každou otázku pouze jednou. Pokud odpoví špatně či nekompletně a svou odpověď odstraní, není možné poslat novou. Nadále platí pravidlo o zákazu editace příspěvků.
  - v případě, že se v otázce ptáme na více okolností (např. kdy a kde), odpověď musí být vždy kompletní, tzn. nelze zaslat více odpovědí postupně.

  Váš moderátorský tým
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení olympijské soutěže. Na 1. místě se s celkovými 13 body umístila Twinulka a získává tak všechny dekorace z akce Sportovní festival a jako překvapení vítězný podpis, který může využít zde na fóru:
  [​IMG]
  2. místo obsadila v těsném závěsu s celkovými 11 body -Scharulka- a získává čtyři dekorace z akce Sportovní festival dle vlastního výběru a podpis:
  [​IMG]
  Na 3. místě se díky úspěšnému finiši s celkovými 4 body umístila Lyzarka a získává dvě dekorace z akce Sportovní festival dle vlastního výběru a podpis:
  [​IMG]

  Velký dík za výrobu těchto úžasných podpisů patří astrid888, děkujeme.
  Upozornění: pokud se tyto podpisy, byť v upravené podobě, objeví u jiného hráče, který v soutěži nevyhrál, bude bez varování na fóru banován.

  -Scharulka- a Lyzarka zašlete, prosím, herní poštou na nick souteze.farmerama zprávu, které dekorace jste si vybraly, následně vám budou odměny připsány na herní účet.

  Výhercům blahopřejeme a ostatní nesmutněte, přijdou další soutěže a třeba se vám bude dařit lépe .-)

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.