Zapůjčení stájí, výroben a stromů

Diskuze na fóru 'Hledání sousedů a přátel' zahájená uživatelem sopti, 9/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zapůjčení stájí, výroben a stromů ::..
    Toto vlákno slouží pro domluvu ohledně zapůjčení stájí, výroben nebo stromů na dobu mezi akcemi Obchoduj a daruj.

    Podmínky zápůjčky:

    1. Žádosti o zapůjčení v průběhu akce Obchoduj a Daruj, prosím pište vždy až po začátku akce. Žádosti podané před začátkem akce budou přesunuty do archívu.
    2. Zapůjčení je zcela dobrovolné rozhodnutí hráče, který předmět zapůjčí a je na jeho rozhodnutí, kterému hráči předmět nebo předměty zapůjčí. Provozovatel hry nebude řešit případné spory vyplývající z nečestného jednání hráčů.
    3. Každý hráč může v jeden den zveřejnit jednu žádost o zapůjčení a to i více položek. Tyto položky nemůže v průběhu dne měnit. V případě zapůjčení nabídnuté věci u ní hráč dopíše poznámku, kým byla zapůjčena (uvede všechny hráče, kteří mu ji zapůjčili).
    4. Ihned po provedení zápůjčky obě smluvní strany své příspěvky smažou, aby se zachovala přehlednost tématu (žadatel maže, když nemá již volnou poptávku).
      Poznámka: na herním fóru nelze trvale smazat žádný příspěvek. Pro zachování přehledu zápůjček, bude po ukončení akce Obchoduj a Daruj téma uzamčeno a budou zpětně zviditelněny všechny příspěvky.
    5. Bližší podmínky zápůjčky si prosím dohodněte prostřednictvím herní pošty.
    6. Do tématu je zakázáno vkládat seznamy položek, které je hráč ochoten zapůjčit. Je ale dovoleno reagovat na žádosti o zapůjčení.
    7. V tématu platí výjimka z pravidel herního fóra a to ohledně nepovolené citace. Tedy lze zde výjimečně citovat příspěvek pod který píšete.
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj,neměl by někdo na půjčení na delší dobu Vajíčkový strom, myslím tím větší množství aspon 10 kusu ale nejdříve napište holubem,děkuji
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    smoulinek123 poslala som Ti 3ks. Je to darcek ,nemusis vracat ;)
     
    smoulinek123 a Peto121 tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nikdo nic nechce? Mám toho celkem dost, i když doplňuju farmu, zdecimovanou po dožínkách, kde jsem zase byla na pét mínus xD
    Pošlu, co mám, když mi to po splnění vlastních cílů vrátíte. Záleží na zboží, někdy není třeba vracet, Domluvíme se. Jednoduché jak facka.
     
  5. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    petinka napiš mi na farmu, pošlu ti 3 stromky.
     
  6. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý večer , nemá prosím k zapůjčení pstruha duhového a výrobu Hedvábí ?předem děkuji