Soutěž Zachraňte Lennyho / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, zkusím to, ale hledání na čas mi moc nejde.
    Odehrané pokusy vyhodnotí zřejmě porota, nemusím nic fotit, dělat screeny?

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/22
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 výsledky budou tentokrát vyhodnoceny automaticky. Takže z vaší strany stačí opravdu jen vyplnění herního nicku a ID v soutěžním formuláři. ;)
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Jestli to dobře chápu,tak vlastně vyhrává ten co bude nejrychlejší.Protože bodů budou mít ,dříve či později, všichni stejně.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 teoreticky ano. Ale vzhledem k tomu, že bude nová soutěžní scéna dostupná pouze během prvních pár dní akce, tak si osobně nemyslím, že všichni soutěžící dosáhnou na maximum. Samozřejmě záleží na tom, do jaké míry budete spolupracovat. ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když bych to bral podle sebe,tak s počítačem mi k naučení scény stačí párkrát odehrát 10 předmětů,pomoci si lupama a pak navostro 90 vteřin.Ze začátku mi samozřejmě pár předmětů chybělo,ale po určité době už byly skoro všechny hry za plnej počet bodů.A navíc, je lepší odehrát to během jednoho dne,aby se nemusela učit další scéna.Jenže na mobilu je to krapet jiný a nevím nevím,jestli se mi vůbec podaří do 90 vteřin najít všechny předměty?!?
     
    -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Znamená "nejvyšší dosažené skóre" nalezení všech předmětů do 90 sekund nebo se to dá ještě pokořit tím, kolik vám zbývalo ještě času, kdy jste nalezli všechny předměty? Tím myslím, pokud např. na 5. pokus naleznu všechny předměty za 87 sekund, ale na 9. pokus se mi to podaří za 80 sekund, který výsledek se bude počítat?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 tentokrát body do soutěže odpovídají přesně bodům z minihry. Tudíž pokud najdeš všechny předměty, budeš mít maximální počet bodů. A nezáleží na tom, jak rychle se ti to povede.

    Do budoucna máme v plánu i různé bonusy. Ale u této soutěže jsme to chtěli ponechat co nejjednodušší. ;)
     
    kiki2305, činčilka12 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tak hotovo. Konečně nalezeno všech 60 předmětů za 90 sekund. Scénu jsem odehrála 4x, než se zadařilo. Kolo štěstí nebylo příliš nápomocné, tak šlo pěstování pomalu. Tak uvidíme, kolikátá budu :D
    [​IMG]
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem usoudil, že nemá cenu zúčastnit se soutěže, kdo dřív přijde, ten dřív mele, což já nejsem a nebudu ;).
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 já bych to předem nevzdával. Účást zatím není závratná. ;)
     
    Pitrýsek47 a bačkora85 tohle ocenili.
  12. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den, jak se mohu zapojit do hry???Nemohu ji najít. Děkuji za radu.
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 tohle ocenil(a).
  14. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Ten jsem vyplnila a co dál?
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 úkolem je dosáhnout co nejvyššího skóre v této minihře na této scéně s názvem Lennyho laboratoř.

    upload_2022-9-9_15-7-48.png
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zamrzla na receptoch :( aj do vyhladavania som ich hodila ale bez vysledku :cry: Kto mi prosim poradi kde najdem zoznam receptov hmm....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 stačí název produktu, pro který existuje recept. Seznam řemeslných produktů najdeš ve FAQ.
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dob ďakujem :inlove: No že to dám na 135, tak o tom sa mi môže akurát snívať,tak registrácia je zbytočná ale nie info od Teba,to sa hodí inokedy ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ďakujem krásne za výhru a blahoželám všetkým ostatným výhercom! Taktiež ďakujem za súťaž nášmu tímu :inlove:
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Mám takovou radost, budu mít další Netopýří vajíčko Hrůzostrašné noci, děkuji moc! :inlove:
    Gratuluji všem výhercům, a všem, komu se podařilo dosáhnout na 135 bodů, jste borci! A velké díky týmu za uspořádání další zajímavé soutěže, je to hezké zpestření života tady na fóru :)