Vzrušení ze hry (25.8. - 31.8.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vzrušení ze hry ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 25.8.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 31.8.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek není, ale přesto se do akce asi pustím, vyberu tři dekorky co dávají více BZ a skončím :p
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já možná jestli to začnu, tak taky jenom ty 3 dekorky, ale pexeso dělám s papírkama, ale tohle nevím jak bych si měla pojmenovat.
     
  4. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    pexeso dobrý, jen jsem čekala trochu víc fantazie i při výběru odměn.... nějak se nám vytrácejí pikolky a zajímavé bedny....pojedu lážo plážo, co bude to bude....
    Všem co pojedou naplno přeji úspěšné splnění akce a hodně štěstí v otevírání pexesa :)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dotaz
    Nešlo by sem dát obrázky všech karet co jsou k dispozici?!? Že bych si do zejtřka něco vyrobil!;)
    Jinak budeme asi potřebovat na 49 her 14.700 kytek a 1.470 lahví. Nevím tedy kolik dostaneme chladných nápojů na začátku,tak počty mohou být nižší.
    Poslední dekorka je docela dobrá,ikdyž monstrózní,proto tolik kytek.:wuerg:
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Do akce jdu a chtěla bych ji udělat celou pokud se to povede. Vypadá dobře a odměny se mi také líbí. Na celou akci je zapotřebí 49 miniher to jest 14700 Muchomůrky a 1470 padátek pak záleží kolik kdo bude chtít mincí. Přeji vám ať se daří a získáte po čem toužíte. Já chci mrože. Krásnou hru.
    Kaolín11 je ve výpočtech rychlejší :), alespoň vidím, že to sedí.;)
     
  7. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte vospolok, akciu začnem, rád by som aspoň tých 49 hier, aby som mal 2x Ding-dong jamu(do múzea bude dobrá, keď nemám lepšie dekorky). Za zostatok už niečo vyberiem. Počtárom vďaka za počty. Veľa šťastia a trpezlivosti pri pexese.
    Edit: ... a ešte skúsim šťastie v Plážovej tombole :)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/22
  8. BigClick

    BigClick Expert fóra

    kaolin11, s kartami pomozem:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Na zaciatku by sme mali dostat 1 napoj, tak rastliny by boli 14 400 a padatka 1 440.
    Morza mam, ale preco nemat este 1. Z dekoriek ma oslovili 2, tu na +% BS z akcnej nepotrebujem, nemam na nu miesto. Tak dvojmo budem mat tie 2. Zvysne mince najdem na co utratit.
    Pekny den!
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Moc dík!!:D
    Do zejtra si vyrobím pexeso. Už odminule mám jedno!8)
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    ... a mroža nemám, tak 49 musím!!!, nebudem spoliehať na šťastie z tajomných :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    BigClick
    A není to škoda?!? Dřív nebo pozdějc nám přidaj další paneláky na dekorace a tam se tyhlety obludy hodí. Jinak teda já asi vyhodím ze hřiště vrány a bude po problému.Stejně sklízím hřiště 1x za den. Anebo bych mohl dočasně založit na bahamce mazlíkárnu číslo 3 ?!?
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já se na akci moc těším a s chutí se do ní pustím ;). Pexeso mám docela ráda, tak uvidíme, jak mi půjde xD. Chtěla bych akci dokončit celou, ale pokud to nevyjde, nezhroutím se :p. Pojedu jako obvykle a co bude, to bude. Odměny se mi líbí, jsem spokojená ... i maličkost potěší ;):).
    kaolín11 a ivetakuc ... ráda bych poděkovala za výpočty ;). Jinak těm, kdo se do akce pustíte, přeji mnoho úspěchů a fajn hru. Hezký den :)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie pôjdem,ale tak ako vždy.Koľko urobím toľko bude;););).
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak do akce samozřejmě jdu, tak jako do každé jiné, dekorky jsou dobré, tak je to téměř povinnost ;)

    Fajn hru pezt
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce se pustím, už se docela nudím, jen to "vzrušení ze hry" se nedostavilo, děkuji BigClick za obrázky(už jsou vytištěné), jen nemám místo na dekorky, musím si pořídit další muzeum, jen nevím kdy na ně budu mít, floreny nekupuji a tak se obrním trpělivosti.
    Všem přeji šťastnou ruku u pexasa
     
  16. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu - jen váhám, zdali se mi vyplatí rušit obrovské stromořadí a dekorace na Mýtině, protože těch cca 500 megaBZ denně není k zahození... Uvidím, kolik toho vypadne ze sklizně laskavce (z HL a DL předpokládám přísun plného počtu 404 padátek). A protože pěstovat se bude jen na Hlavní louce (tam toho tedy vypadne později méně), potom by mohl být přísun cca 202 x 5 (doba trvání akce) z laskavce na DL představovat přísun cca 1000 padátek, což ve spolupráci s těmi 404 padátky + nějakými padátky z HL z akční kytky mělo stačit na zisk výše zmíněných 1470 padátek...
    Když k tomu připočtu možnost okamžité sklizně vyšlechtěného laskavce a snad i nějaký ten dárek od sousedů (předem děkuji, já se taky budu snažit nezapomínat), myslím a doufám, že padátka nebudou představovat významnější problém.

    Mě se nejvíce osvědčilo, když jsem si udělal zkratky obrázků pexesa a ty jsem pak jednoduše napsal do připravené mřížky (jevilo se mi to jako nejrychlejší).
    Zde by mohlo například být:
    Žralok (Z), Dýně (D), CHobotnice (CH), Mumie (M), Čert (C), Pavouk (P), Kytka (K) a Ryba (R)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/22
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak základna pexesa z minula a kartičky s popiskama připraveny ;)
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu a uvidím co udělám
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja samozrejme budem hrat pexeso,to ja rada ;):p Len zacnem asi trosku neskor,zalezi ako dlho sa zdrzim v robote :oops: No to sa dozenie a ak nie tak kam sa doplazim tam budem xDxDxD Prajem Vam nech sa Vam dari a pekny zvysok dna :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.