Vzhůru! (18.5. - 24.5.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vzhůru! ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 18.5.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 24.5.2022 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Vzhůru do oblak.........
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zasadím dlouhou na hl. louku a divokou a uvidíme, do akce se pustím, ale zvolna :)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    pravdepodobne tuto akciu vynecham , nie je tam nic co by ma oslovilo :)
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce super jako vždy:DAle ty dekorky na hřiště pro mazlíky by na příště mohli dělat ještě větší než 2x2:p třeba 4x 4:cry:když je toho místa na tom hřišti tak málo>:(
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak ,jen snad kvůli těm dekoracím.:wuerg:
    Chtěl bych jen připomenout,že spousta hráčů je na bahamce hodně daleko za cílovou páskou! Já jen, kdyby si toho v RT nevšimli. Proto řádek jistě všichni s velkou slávou uvítají!:cry:
    Howgh!8)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vyměním koště za letadýlko a vzhůru ...jako vždy ;)
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zasadím jako vždy laskavec a uvidím jak budou padat kanystry.Jinak pojedu lážo plážo.Cíl stonek.Chtělo by to přidat nové supr obrovské pole na dekorace.To je hrůza jaká kvanta zahálí v liště.
    FA235....BAHA600
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky všem, tak já se do akce také pustím, ale asi jen tak pozvolna. Na řádek to nevidím, ale nějaké ty odměny bych vyzobat mohla ;). Všem, kdo budou mít nějaký cíl, přeji mnoho farmářského zdaru :). Pěkný den
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě mrzí stonek co dává jen BBZ když se pěstuje jen na farmě,co se týká dekorací je lišta sice nekonečná ale už by s nimi mohlí přestat neboť další plocha je asi nereálná,takže odměna v podobě jen BBZ pro vyšší lv jako by nebyla...Jedině postupne mazlíky probrat a vyměnit ,lv 600 navýšit;)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/22
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Do akce půjdu, ale bez nutnosti skončit, Bahamu mám na 600 - není kam se posunout a něco nového získat, takže pianko
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak do akce samozřejmě jdu, i když mnozí máme na Baha hotovo, tak toto navýšení mi pomůže, protože když tam mám dekorky které dávají BZ, tak pro mě tím lépe, zase se bodíky budou sypat :p

    Fajn hru pezt
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Postupně měním baha parky na Mazlíkárnu č. 2 a č. 3, takže mi ani nevadí, že je v odměně řádek na podporu přísunu TBZ (je tam i odměna násobku levelu BZ, takže to je jen navíc to TBZ)... hlavně jsou podstatné ty dekorace s upgrady, protože jakékoli navýšení BZ ze sklizně (zejména dekorací na Farmě) vítám...
    Navíc si člověk nemůže být jist, zda BP zase jednou nepopustí uzdu své fantazie a nepřidá nějaké levely (s exponenciálním růstem náročnosti dosažení) i na Baha... a jak se říká - kdo je připraven (rozuměj: má kdeco na podporu postupu na Baha), není překvapen.
    Do akce tedy pochopitelně jdu a budu se snažit získat co nejvíc, jakkoli za částí odměn nemám již příliš důvodů se pinožit.
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Laskavec je zasetý, slunečnice je dostatek tak uvidíme jak to bude létat. Do akce jdu jako do každé jiné, i když odměny nic moc. Řádek neurazí, když dává i BZ jen s tou dekorací bude problém, kam s ní o_O. Dekorace už zabraly i Křišťálové vodopády a třetinu Lesní mýtiny. Chtělo by to opravdu ještě alespoň jednu plochu.
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Do akce půjdu i když si myslím,že většina z nás už má lvl.600 na baha za sebou.Co kdyby napadlo RT navýšit na baha levly.Většina z nás by to s radostí uvítala.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja aj túto akciu vynechávam TBS už nepotrebujem tam som to dnes dorazil.Budem si sadiť to čo potrebujem a basta-fidli;):D:D.
     
  16. zina

    zina Perspektivní autor

    Ahojte. Vo FAQ je pravdepodobne chyba. Pri mlynskom produkte Biopalivo XL je uvedená potreba pre výrobu 120 ks lnička, ale asi by malo byť 210 ks. Prosím moderátorov o skontrolovanie. Ďakujem a želám pekný deň.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - ahoj, prověříme to.
    Děkuji a hezký den

    Edit - počet opraven, díky za postřeh ;)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Akci vynechám. Stonek je pro mě k ničemu. Budu ráda až si od RT někdo vzpomene,že je taky nějaká Bahamarama a její levely. Stačí každý den ty miliony co vypadnou z ploch. PL na kole jsou pro mě taky vyhozené za tropické BZ >:(. A že se TBZ jen tak načítá? To by asi každý farmář koukal,když by se honil na farmě a nevěděl by za co. :p
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme do akcie idem ako do kazdej ;) uvidime kde pristanem xD No zacnem trochu neskor,lebo o14h. mamrehabku :)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zasadila jsem sice hortenzii, ale nakonec se také rozhoduji, zda akci nevynechám :sleepy: minulá mne dost zklamala, bylo to bez podpůrných prostředků nereálné a asi oddychnu. Odměny nic moc, tak o nic nepřijdu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.