Vykopávky v jeskyni (28.1. - 2.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vykopávky v jeskyni ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.1.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.2.2021 ve 22:00 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Njn, tak do akce jdu, co se dá dělat, je tam hodně bodů do sezony :)a taky bedna piccolo, to se nenechám ujít a stonek jakž takž. Pojedu i na jedné vedlejší, kvůli stonku
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
  3. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    Stonek je dobrej, jdeme na to!!
     
    coneznam a -Jara05- tohle ocenili.
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    do akcie sa pustim
    este neviem ktoru cast urobim ako prvu,ale to je v podstate jedno
    len ten cas za ktory dozreje stonka-ten mi vadi,72 hodin je dost dlho

    [​IMG] ma to byt dvakrat??? ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
  5. slezi51

    slezi51 Zelenáč fóra

    Celkem ok. Pokud dobře počítám, tak:
    2200 padátek
    5980 kočkalipoka
    11380 sluneční oko
    docela dost na jednu plochu, ale někam tu káru dotlačíme...
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja sa tiez do akcie pustim ako do kazdej :) no start budem mat posunuty ale snad to zmaknem :)
    Alex myslim ze by to nemalo byt 2x asi tam sarapatil skriatok xDxDxD
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    na splnění celé akce podle mě je potřeba 22 000 sluneční oko, 5980 kočkolipoka a 4380 padátek,ale nevím jestli se dají získat dva stonky
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu. Uvidíme jak to bude padat. Pro mne je to akce, kdy se vše krom padátek (nikdy nevíte co vám vypadne :D) dá celkem jednoduše spočítat.

    rastaman19
    Vyšlo mi to stejně tak jak počítal slezi51
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jo jdem do toho ale mohly být aspoň 2 plochy takže pomalu ale jistě.
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - má to být 2x, protože buď si budu mlít 10 najednou za 1 sekundu nebo 10 ks za 10 sekund. Na obrázku zvolena varianta, že chci umlít 10 ks za 1 sekundu
    upload_2021-1-27_11-6-26.png


    rastaman - pokud zvolíš jeskyni slunečnic, tak po jejím splnění už se nedostaneš do jeskyně Kočkolip, proto tvé počty jsou špatně ;)
     
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Dotyčného, na něhož reaguješ, pouze oslov. Děkuji Skali
    sopti

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    dík to mě nedošlo:cry:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/21
  12. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja budem rád , keď urobím jednu jaskyňu . Sopti , prečo by sa nemohol dostať do Kočkolip ? Mne vychádzajú počty ako slezi51 , ALE 2x , na každú jaskyňu predsa?! Alebo sa mýlim ?
    EDIT:Vyzerá to tak , že sa dá robiť len 1 jaskyňa , záleží na tom , ktorou rastlinou chceme začať resp. aké odmeny chceme získať.
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Do akce jdu,jen ještě nevím kterou jeskyni si vyberu.;)

    evoku57:
    Děkuji za radu,nečetla sem to až tak dobře.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
    Kostejnesmrtelny333 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To já vybírám první, potřebuji Plcha, tak TCH Mozaika, pokud jsou dodávky stejné do obojího, tak není co řešit ;):p:music:
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pro srovnání jsem si vyškrtala stejné odměny v obou jeskyních, zbylo pár různých.
    Tak se můžete rozhodnout, co je vám milejší.

    Edit: kutilka70 díky, opraveno
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/1/21
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    ašada01
    Zdá se mi, že ty párty lístky jsou u obou dodávek stejné. Celkem 10ks. Ostatní jsem neřešila.
     
    ašada01 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím,není toho krapet moc?!? Za tak exluzivní stonek a trocha podivuhodností?!?o_O
    Zaseto Saguaro a hin sa ukáže!:eek:
     
  18. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Stonek se zdá dobrý, sezónních bodů fůra, jdu do toho. Jen, kdyby někdo poradil, co s farmou na androidu. Vůbec to nešlape:oops:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dokud nam farma jeste aspon trochu slape, toz budeme farmarit, ne? :p Na Baha dodelavam uz jen ty nejmene lukrativni druzstevni ukoly, takze pro me fajn zmena, stonky muzu bez rozdilu barvy a pohlavi a sez.body jsou jasne - nez obetovat zasaby ze stodoly, to radsi trochu toho telocviku s vidlema v tropech ;)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Stará vykopávka se hlásí do vykopávkové akce! Snad to nevykopeme dvě mrtvoly, úplně nahý! :p
    Plodin se mi zdá trochu moc na jednu Baha plochu. A padátek ještě víc. Snad budou padat víc než sníh. Základní část je jistá. Zbytek se uvidí, zda se KS omluví. Jinak zůstane stále na hanbě a já budu mít hotovou jen část akce. (Ještě jsem to nepropočítala.)
    matlafous123, tělocvik s vidlema v tropech bude prospěšný pro mou zimní pneumatiku neb se její vzorek nějak zvětšuje.

    coneznam, na telefonu používám Edge.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.