VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Prepperka
    Je hezké vidět ještě někde nadšení z Alp, tak si to užívej, dokud tě to baví ;)
    Důležité záchytné levely, podle mě by mělo být téměř povinností dosáhnout v Alpách alespoň pátého levelu, zvlášť pro ty, kteří mají obr stromy, což má dnes už snad každý (přeci jen byly už párkrát i v odměnách a vypadávají i z beden), protože každé získané SH nebo vrtulka navíc se hodí - je fakt škoda, za tak málo muziky nezískat tak velkou výhodu ;)

    Já už se vleču jen na morál k 35. lvl :oops: mmch: ti nenažraní trhovci chtějí toho čím dál víc, ale bodů za to víc nedají :cry:

    Pro modíky: ve FAQ si šotek trošku pohrál s čísly, ne že by na tom nějak záleželo, ale jen tak pro formu.... na splnění 35. lvl je potřeba 50 000 ABZ - což je celkem 687 440 ABZ
    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dinoalesi

    Díky, opraveno ;)
     
    -Jara05-, dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj pezte, není zač ;) Já jen, aby se někdo zbytečně neradoval a pak byl nemile překvapen, ale jinak o nic nejde ;)
     
    -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Mám takovou malou prosbu pro slovenskou část naší komunity.

    Potřeboval bych okontrolovat jestli je to gramaticky v pořádku ?

    Dedinské námestie
    Alpské úrovne
    Alpské objednávky

    Zatím tohle, až budu mít další zase bych se ozval.
    Kdyby něco nebylo korektně tak tady napište, díky ;)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - Celé dobre! 1 drobná nepodstatná chybka.Pašák.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Je tu opět konec sezóny, kdyby někdo pozapomněl, tak má poslední šanci proměnit žetony, než zmizí v nenávratnu ;)
    [​IMG]

    [​IMG]


    Všem přeji krásné a pohodové jarní svátky[​IMG]

    [​IMG]
     
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    dinoalesi opět velké díky. Samozřejmě bych zapomněla. Hezkou hru.
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    dinoalesi ,také moc děkuji .
    Už se mi z hlavy úplně vykouřilo, že jsme v akci získali nějakého bonusového sněhulajdu .
    Tak šup s dekorkou rychle na plochu
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Rádo se stalo, děvčata, taky občas (občas i častěji xD) na něco zapomenu a pak mě to mrzí, takže vím, jaké to je ;)
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..dopriala som si veselú Veľkú noc aj na farme a mám ju dvakrát veselú, po dlhšej dobe mi z Džinovej truhlice, za bonus pri nákupe, vypadla super dekorka - Ďakujeme za pomoc:D

    [​IMG]

    Majte všetci veselé sviatky;)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No Danka, dovolím si poupravit. To Ti děkují za pomoc s udržováním hry. Mně naposledy přidělili kámoše, jako něktěří sousedi při sousedském darovaní. Ale je to hezké vědět, že mě mají sousedi a RT za kamarády.xD
     
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    .... a je to tady :inlove:
    Půlnoc právě odbila a protože lampa mi ještě tady svítila , tak hup -šup a velikonoční dárek je doma.
    Velikonoční megaobchod (+)
    Čas dekorky (35hod) je sice dlouhý , ale každé superkrmivo se hodí ... co je doma, to se počítá. ;)

    Dárek potěšil a moc děkuji.