VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    super ;) moj florenak ziskal v minulej akcii kamarata :music:
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    A co je v 5. levelu v Alpách? Zkusila jsem na začátku, mám 1. level, a pak jsem toho nechala, protože už tak mám Farmeramu zpomalenou až až...
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Po restartu na hlavní na mě začali vyskakovat pidižvíci :D tak jsem je nachytala všechny a ty hlášky neměly chybu :D hah
    Prckové dali 91* + 40* hned ze startu :)
    A tak jsem zvědavá co přijde dál xD
    Krásný aprílový den :)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tato dekorace, dává 100% ze stromů každý druhý den a k tomu dává i slušný počet bodů ;)

    ************
    14087
    Jo jo, ten příběh je božíííí, trochu můžeme nakouknout do zákulisí xD Fakt se dobře bavím, díky moooc xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 1/4/24
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Včera jsem odtajnil 8 beden piccolo a dobrý!
    1x florenový strom( 8 ), 1xpěstitel( 19 ) , 2xfestival světla , 2xnemrtvý poklad , 1xvěčný lov pokladů , 1xpogo show
    :)
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    -Jara05-, bačkora85 a 14087 tohle ocenili.
  7. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    to jako vážně?? 8 florenovníků - beru, že 3 jsou z akcí - ty mám taky, ale 5 z beden? a to kde je piccolo tam jsem já - dokonce si je měním i se sousedkou - za 120 florenů když jdou poslat a mám jen 1
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné ufoukané odpoledne přeji.
    Před velikonocemi jsem si odtajnila piccolky a výsledek:
    Kouzelný strom - 1x
    Plácni červa - 1x
    Medvědí kámoš - 3x
    Plavbózní zábava - 1x
    Festival světla - 1x
    Věčný lov pokladů - 3x
    Pogo show - 3x
    Kouzelný klobouk - 1x
    Ingrid student - 1x
    Nemrtvý poklad - 2x
    Vílí horký pramen - 3x
    Tečkovaný deštník - 2x
    Pěstitel - 2x
    Květinová melodie - 3x
    Tanec v listí - 4x
    Jack - 2x
    Jsem spokojená, děkuji za ně. ;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    mija-kecka
    Ještě než se daly florenovníky získat z akcí,tak byly i v TS!Tenkrát se mi je ale získat nepodařilo.
    Můj sklad "haraburdí" a jiného! :
    [​IMG]
    Jenom pouze zde odtajňuji bedny piccolo,bo na farmě nemám na prostoje čas.8)
     
    Naposledy upraveno: 2/4/24
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdyby jen ze sazenic, ale dal se vytočit i na kole a to dokonce za zelené, protože modré tenkrát ještě nebyly.Ještě jsem neuměla dělat fotečky, abych ten okamžik když se ta rafika zastavila zaznamenala. Stalo se to na farmě, která už je zapomenutá. Akce jednou za měsíc a tak jsem kdysi farmařila i na vedlejší. Měla šťastnější číslo, k takovému množství obrovských stromů jako je tam, jsem se u sebe dopracovala teprve nedávno. S přibývajícími nároky jsem se musela rozhodnout jen pro jednu a tuto jsem založila první. Celkem mám 7 florenovníků, 3 jsou výhry, jeden jsem dostala když začal být nákup za reál z džinovy truhly. A ty zbylé tři přišly z tajemna.
    Kaolín, to je ... no ano skladiště.xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/4/24
  11. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    Prepperka tohle ocenil(a).
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj betyswan
    To, zda se to vyplatí, musí každý posoudit sám.
    Nicméně pokud se podívám na standardní ceny komodit, potom 120 SK lze koupit tuším za 120 fl a 10 podivuhodných výběhů (je-li akce) za 150 fl. To máš celkem 770 fl, které lze v bance (mimo akci) koupit za 387 Kč. Takže záleží na tom, na kolik lze ocenit 4x Bedna s neonovými výběhy I a 4x Bedna s farmářským bonusem I (to opravdu neumím ocenit).
    Pro někoho, kdo neoplývá neonovými stájemi (a především 5 postřikovacími uměními (+) ), mohou být výše uvedené bedny zajímavé. Kdo již má všechny neonové stáje (ať už z akcí nebo právě z beden z řádků v nebi) a zároveň má možnost uplatnit okamžitou sklizeň stájí (5 postřikovacích umění (+) to jistí), na nějaké další neonové stáji dle mého názoru nesejde (prostě klikne vícekrát během okamžité sklizně stájí).
    Jak jsem napsal - posoudit výhodnost koupě v rámci Slevové mely (nejlépe do 10 minut) musí každý sám.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne a Gordonko, řekněte mi, jak je možné, že máte ty postřikovače u sebe :), když ho uklidím, tak už nemá bonusy, tak je mám rozházené po celé ploše
     
    GordonSargent a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Proč uklízet ?!? Normálně je ručně přesunu!!!:)
    [​IMG]
    Klikneš na prostřední ikonu(kříž) a přesouváš libovolně na volná pole!!;) Předmět uchopíš levým tlačítkem myši,držíš,přesuneš,pustíš!
     
    Naposledy upraveno: 3/4/24
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne, díky :)
     
    GordonSargent, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nemohla jsem se přihlásit na farmu. Měl někdo také problém?
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    U mě v poho, teď jsem se přihlásila v Edge :)
    Edit: Ale dle obdržených informací se mohly objevit problémy s přihlášením. Nyní by však měla hra fungovat
     
    -Jara05- a pezt tohle ocenili.
  18. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Taktéž jsem se kolem 20. hod. nemohl přihlásit.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, mám prosbičku.
    Prohlížela jsem nedávno svůj archiv a nenašla jsem ani video ani foto s lenochodem, co chodil po spodní liště s cedulí a na každém konci usnul. Asi mi to nějaký šotek, když byla plná paměť mého PC dědy, smazal. Máte někdo? Prosím, prosím, smutně koukám ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O a kde sa to používalo?Neviem si to vybaviť?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).