VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mija.kecka, já například šlechtím se zištných důvodů.Při OD zjistím, které růžové nebo neonové jsou v kurzu a snažím se mít ve stodole dostatek vysokých šlechtěnců. Nestatvím dopředu, protože zájem bývá pomíjivý. Toto OD byl zájem o nemrtvé ovce, tak jsem nastavěla dost růžových, neonových i stříháren a poslala je do světa. Ze všech vysokých šlechtěnců jsem se vydala, ale už pomalu doplňuji. Pokud zájem neochabne, budu připravena.;)
    [​IMG]
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Pozdravujem v novom roku, nech sme všetci zdraví:inlove::p

    ..a ináč šľachtiteľské úlohy by som brala, čo s tým SKáčkom, aj do polievky v Hale sme nahádzali kopec pánd, a to ešte nebolo tak ľahké získať superkrmivo, a možu to dať od levelu 2558);)
    [​IMG]
     
  3. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou, děkuji Bedlivé OKO
    Růžových a neonek mám také dost a stavy zvěře krom novinek nenechávám klesnout pod 5000 a a to jen tím, že levně nakupuji a při šlechtění prodávám


    **** Sloučené příspěvky *****
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/1/24
  4. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Vianoce na farme boli super, otvoril som 101 pikoliek
    pribudli 3 frorenstromčeky :)
    a hlavne sa tam objavili 3 nasprejované kvetiny /konečne ich je 5 :)
    vypadalo to takto :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím,že mně medvědi milují!:wuerg:
    [​IMG] 8)
    Protočeno zatím, něco kolem 600 PL.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
  6. 14087

    14087 Veterán fóra

    Já třeba BABY BOOM nestíhala vůbec a mám spoustu nedodělaných úkolů s šlechtěnci :sleepy:
    Klidně bych ho brala častěji :music: páč 2x do měsíčně mám dlouhý prac. týden a skoro vždycky je BB když nemám čas :p
     
    modro.ocko22, DANKA722 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    [​IMG]


    Bedny, co jsem stačila otevřít během svátků, dost potěšily, jen ta jedna nula mě dost mrzí.

    Obsah Piccolo beden (180 ks) ke 31.12.2023
    2x Florenový strom - 1x denně 1ks Floren
    4x Kouzelný strom - 1x denně padátko v akcích
    16x Křeččí past - 200xlevel BZ/TBZ
    9x Tečkovaný deštník - 140xlevel BZ/TBZ
    14x Nemrtvý poklad - 100xlevel BZ/TBZ
    16x Květinová melodie - 5x 50xlevel krejcarů, pak 145xlevel BZ/TBZ
    9x Festival světla - 20x 750000 BZ, 1x bedna s dílen.zbožím, pak 125xlevel BZ
    0x Postřikovací umění - 15x 10000xlevel BZ/TBZ a 20% zkrácení chlévů, pak 125xlevel BZ/TBZ
    5x Plavbózní zábava - 15x 750000 BZ, 1x bedna štěstěny, pak 125xlevel BZ/TBZ

    2x Jackův dárek - 20x +2 ke sklizni
    7x Kytice - 30x 1hod kupon
    7x Ingridin student - 30x 6ks SK
    9x Medvědí kámoš - 15x bedna s přihlouplými zvířaty
    9x Plácni červa - 20x 1ks PL
    13x Kouzelný klobouk - 40x 4ks Floren
    6x Vílí horký pramen - 15x lks SH
    10x Geniální multitasking - 40x 60% BZ/TBZ na 2hod
    8x Pěstitel - 12x +1 z chlévů na 10 hod
    7x Pogo show - 40x 3ks farmamince
    15x Věčný lov pokladů - 10x 1ks Floren
    15x Tanec v listí - 10x 250% BZ/TBZ ze sklizně na 10hod
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já vím, že sem mimoň, ale furt nechápu, proč se v Alpách tak ženete? Jo, sou tam dekorky, plocha... já body nehoním, lišta je bezedná, tak mi první návštěva lanovkou stačila. Proto se ptám: "Proč to hrajete?"
     
    Naposledy upraveno: 2/1/24
    -Jara05- a k.vitek tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O mňa to prestalo baviť asi pred dvoma mesiacmi,už tam chodím len tak raz za dva týždne. Ono je to tak monotónne,že to omrzí. 8)
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  10. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Taky se připojím - i mně stačila jedna návštěva v Alpách a dost.. Podle mne dost překombinované a o nic tam nejde, pouze o BZ a ty jdou nějak mimo mne.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, kdo nevybral žetony ze sezóny, je nejvyšší čas;)

    [​IMG]


    A provětrat Vráťu se tentokrát opravdu vyplatí :D

    [​IMG]
     
  12. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Dinoalesi, děkujeme za připomenutím, suvenýr připravený na "divošce".

    Y_o_n, já jezdím do Alp moc ráda, jsou to pro mě chvilky relaxu, pěstuji všechny stromky, všechny rostlinky . . .. Samotná farma, když je to teď samá akce, tak už mě stresuje.
     
  13. 14087

    14087 Veterán fóra

    dinoalesi- jejda děkuji :D úplně bych fakt zapomněla :D

    A do údolí chodím denně ve volnu několikrát za den a v pracovní dny jen večer.. nějak jsem si na to už zvykla :D že je to součást Farmeramy :D
    Jde to tam pomalu ale budu končit 19 lvl :)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, na mém názoru že se jedná pouze o 2 v 1 se nic nezměnilo. Farma nemá s Alpy nic společného. Dvě rozdílné hry které se snaží na sebe naroubovat a způsobuje to jen potíže. Kdyby stejnou snahu věnovali rozvoji farmy, včetně třeba nové plochy pouze na chlívky nebo stromy, odstranění letitých problémů tak by tam třeba jak píše Kocieva nemusela jezdit relaxovat. ;) Tím je vlastně řečeno, že farma je mrtvý projekt a není zájem ho rozvíjet.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako že Alpy jsou relaxace ?!? Sem se teda nasmál!:wuerg: Díky dementnímu nastavení ,aby člověk jakžtakž postupoval,je nutné omezit pěstování na pár druhů stromů a u rostlin nejlépe na jeden druh!Časově náročnější než farma,pokud tedy chci hrát zdarma. (pořizuji jenom pomocníky,někdy cukroví).
    Nebýt rozšíření nové plochy,dávno bych se nato vyfláknul!!:p Postup v LV je čímdál horší.Odhaduji že v 35 LV budu tak někdy v Dubnu. Pak se uvidí co dál!o_O
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..tiež pestujem v Údolí plesnivcov všetky druhy rastlín a stromov ako kocieva, zákazníci si zvyknú, nekupujem pomocníkov, len sladkú výmenu za fl z hry, ztatiaľ asi 3x, a vlasne tú kúpenú mám stále na sklade, mením zákazky už aj 3x, cukríky zákazníci vrátia, a aj iné - ako výhonkovače, instantné, a na nejaké padátka sa občas vykašlem, za fl som zákazku ešte neplnila, potácam sa niekde v 32 lv:D

    novú plochu mám zatiaľ na BSka
    [​IMG]
    tak trochu bordel po OaD, už iba jeden víkend mám iné starosti ako farmu, potom si to upracem, Gordonka, sľubujemxD;)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, do prvního příspěvku jsem to nedala. Tak nyní. Na farmě je stále co zlepšovat. Přidání nových ploch, které by jsme si museli zasloužit jako kdysi baharamu.Nové úkoly v družstvu, kdy nebude v odměnám banán, ale něco co Tě donutí si zahrát.Akce jsou už jen recyklované, které se dají dělat poslepu. Žádné inovace. Většinou stačí název akce a už vím o čem bude. Maximálně se liší počet kytek a padátek. A pak jako oživení hry v tom bezčasí dali Alpy. A v tom bezčasí se přece jen něco stalo. Je obvyklé,že sousedi si posílají navzajem dárky, kdysi to bylo superkrmivo, superhnojivo. I já jsem posílala, když jsem nakoupila. Časem jsme se dostali do stavu, že už tyto položky nenakupujeme a přísun ustal.Až se zavedením Alp dastávám dárky sousedům opět v celkem velkém množství.
    edit: Danka, já jsem už po OD trošku upratovala, to měnění s roteelsterem bylo velice přínosné pro nás oba, to je jen část;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/1/24
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent a co třeba Slunečnicový vrch? To není plocha, kterou si hráč musí nejprve zasloužit hraním? Bananány i hvězdičky budou v úkolech i nadále, protože jsou primárním důvodem, proč úkoly existují. Ale zajímalo by mě, které odměny by sis v úkolech představovala, aby tě zaujaly, ale zároveň byly adekvátní k požadavkům. Dále nemohu souhlasit s tím, že v akcích nejsou žádné inovace. Minulý rok jsme měli hned několik nových miniher i způsobů, jak akce plnit a stále je snaha přidávat nové. Je samozřejmé, že pokud je nějaká mechanika vytvořena, tak má smysl ji využít víckrát než jednou. Také je potřeba si uvědomit, že ne všichni hráči mají zájem u každé nové akce podrobně procházet FAQ, aby zjistili, jak akce vůbec funguje. Pro ně je naopak výhodou, že se některé mechaniky opakují, jelikož již vědí, jak plnit.
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    [​IMG]

    Mám asi víc štěstí, jak rozumu :D. Otevírám vždy po 10 ks bednu "Kung-Fu Tygra" a dnes na mě toto vyskočilo ;). Podotknu, že je to momentálně dvakrát po sobě, co jsem otevřela 10 kusů a vyskočila mi Piccolka ;).

    Mějte se :)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som minule otvorila 9 Kung-Fu a vyskocili 2 picolky ;) no a dnes som otvorila 7 a zase picolka ale len 1 xD