VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    V tomto týdnu jsem dala k majáku všechny pikolky , které jsem nastřádala od ledna = 100 ks. U výpliva bylo největším překvapení
    2 florenové stromy, 3 kouzelné klobouky, 2x Jackův dárek. Nejvíc získal 9x geniální m., křeččí past a 8x tečkovaný deštník a nesmím zapomenout na 7x vílí pramen. Zklamáním bylo, že nezískal ani jedno postřikovací umění, snad někdy příště. Je zvláštní, že ani v loňských pikolkách (77 ks) nebylo.
    Na mé farmě mě překvapilo 5x postřikovací umění ( teď už jich mám celkem 12), 5x Jackův dárek a 4x kouzelný klobouk. Nejvíc bylo 10x křeččí past a geniální m., 9x věčný lov a Ingridin student, vílí pramen pouze 3x.
    Odtajnění bylo pro mě příjemným překvapením (až na to postřikovací umění u výpliva).

    xD;)xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05- dala do placu cennější zboží, já jsem jen odtajňovala Podivuhodné výběhy a stromy. Nicméně jsem měla stejnou radost. Na Baha mám okounka, nějaké tři stromy, o jejichž existenci jsem neměla ponětí. Na farmě nic moc, i když tam byly nějaké oranžové výběhy, které jsem neměla. Ze stromů základní, XL nebo XXL, co už mám. Neva, třeba se zadaří příště :)
    Na pikolky nemám místo, syslím body, ale asi to začnu po kouscích zkoušet vyměňovat za ty méně výnosné 2x2...
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Y_n_o na Baha jsem také dala tajemno= jsem bohatší o okounka a získala jsem i 2 topoly o jejichž existenci jsem neměla ani páru.
    Ostatní neřeším, snad někomu udělám při OaD radost, pokud je bude potřebovat.
    Přeji všem pohodový předvánoční čas.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Raději snad nekomentovat.Zapláva oranžových bobrů a želv.K tomu aby neumřely hladem, javory XXL.Super, jsem nadšen!8):wuerg:xD:cry:
    Má to cenu odtajňovat?!?o_O
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Kaolín11
    Nač si stěžuješ. Už se mi několikrát stalo na kole neštěstí, že jsem měla vlevo bonus, vpravo bonus a jako hlavní výhra byla javor cukrový XXL. Co myslíš, že jsem vytočila. No samozřejmě hlavní výhru. Můžu Ti říct, že jsem se málem rozbrečela.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pro mě má cenu a smysl odtajňovat jen, když je k tomu vhodná akce a aspoň něco z toho kápne (padátka), ovšem abych byla spravedlivá, občas mě překvapí i něco nového.... jestli to ale nebude tím, že už to ve hře dávno není novinka.... njn, když těch akcí k tomu vhodných do roka moc nebývá :cry:xD
     
  7. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    kde najdu nový dárek pro sousedy - ledový drak?
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    babča2011: Vyčkej, až bude tak bude jako obvykle mezi dárkama.

    Edit: Sousedé dnes přivítají dárky k akci.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    díky za odpověď, chtěla jsem potěšit sousedy už dneska :)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babča2011 - ahoj, zatím nový dárek pro sousedy nebyl zaveden, musíš vydržet :)
    Info zde

    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tímto považuji sezónu ledních medvědů za obzvlášt´vydařenou.;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zakoupeno volně 30 stájí a 2 novinky
    celkově dobrý
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, já taky TV nemám, už dvanáct let; čučím furtovně do monitoru. Na zprávy (kdy se dají sledovat), na seriály, na filmy, čtu články, knížky, komiksy no a na Farmu taky mám jen monitor, když telefon poslední dobou zlobí :)
    A na tu cukrovku a zpestření chuti doporučuju najít recept na mrkvové linecké bez cukru. Nemá chybu (moje zploditelka je taky cukrovkářka, a mlsná).
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Díky za radu. Jen na to linecké bych ještě potřebovala marmošku :music: A nebo ho slupnout klidně bez ní :p
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, marmeládu nepotřebuješ. Upeč tvarypatvary podle formiček, a pak jak se suši xD Misečka jogurtu, misečka medu (jen květový), misečka čekankového sirupu... Namočit a baštit :)
    Ale přiměřeně, pokud je to na píchance, asi jen tak nasucho. S práškama se dá ty jedny nahradit tím mlsáním.
    EDIT: možná to neplatí pro každého, ale moje máti má navíc vysoký tlak, nemá žlučník a přežila prozatím každé Vánoce, a to je jí sedmdesátosm a půl roku.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/23
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě že už jdu spát. Jinak bych tady za chvíli mohla mít naslintáno v klávesnici xD

    Edit: Píchance zatím ne. Stejně už tak moc sladkého nejím, takže mi to bude určitě chutnat i suché a nebo s bílým jogurtem ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/23
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

     
    Naposledy upraveno: 25/12/23
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Veselé Vánoce? Budiž, ale vzhledem k okolnostem bych letošní tak nenazval :cry:
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Máš recht Pitrýsek47 .... také u mne vzhledem k okolnostem nabraly letošní Vánoce jiný směr :-(((
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/12/23