VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Zdravím, přidávám se k těm, kdo od Kung-fu tygra dnes získali Piccolku. Bohužel, jak jsem zvyklá bedny klikat šupšupšup, nezdokumentovala jsem. Ale nekecám, fakt ;)
   
 2. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  Krásné ránko .....
  Já měla štěstí až dnes ráno [​IMG] [​IMG]
  To bylo radosti :inlove:xDxDxDxD
  Pokud je zde nějaký Honza tak všechno nejlepší k jmeninám :)
   
 3. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Dnes jsem po několika měsících(letech?!?) odtajnil 14 bedýnek za postup v LV. Naivně jsem si myslel,že třeba fakt alespoň jeden obřík na mně mrkne.Samozřejmě to dopadlo,jako s bednami kung-fu.:cry: TS budu muset odtajňovat asi řádně posilněn, aby to pak semnou neseklo!xD Takové vykopávky se jen tak nevidí!:wuerg:
  K tomu na ukázku 9 beden s bonusy. https://1iq.cz/i/album/7ZXs5s5
  Potěšil akorát další booster úplňkové sklizně z čarodějnických beden.Ten chodí docela často.:) https://1iq.cz/img/j3zDM/u27TQ.jpg
   
  Naposledy upraveno: 24/6/22
 4. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  Zkusila jsem otevřít bedny s bonusy, ale už jsem své štěstí vyčerpala včera, samé BZ a TBZ.
  Z beden bonusů II jsem ještě nikdy nezískala bonus, ani ten s BZ.
  Úplňkové boostery taky nestačím zpracovávat, u krátkých děsivek na ně většinou zapomenu :music:.

  [​IMG]
   
 5. dinoalesi

  dinoalesi Osvícený autor

  Krásné páteční dopolko, tak bedna piccolo mi z beden ještě nevypadla, ale obřík nedávno zahřál u srdíčka a stačily jen 3 bedny :)

  [​IMG]
   
 6. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Tohle vypadá celkem dobře, ale k ničemu. Převážná většina je do Diamantu :(. Mohli by nám přidat sloty jen na bubu, aby byly samostatně :D
   
 7. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  No z těch min. 50 beden ani jeden obr strom., ne že bych ho potřeboval, ale padnout mohl že :p
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak jsem si pročetla diskusi k současné akci a začínám si myslet, že by se FAQ vůbec vydávat nemuselo. Metoda pokus - omyl a někteří by snad přišli k rozumu a začali vzpomínat na dobu, kdy mohli číst. Ale zase je fakt, že by trpěli ti na podpoře, když je tydýtové bombardovali už po pár hodinách od začátku akce, jak psala Danda... Chjo, moje hlava to nepobírá, asik mám IQ tykve...

  EDIT: bedna Piccolo od Kung-fu tygra vydala tečkovaný deštník, což je super, BZ není nikdy dost. A z nějaké darované tajemnice se mi vyklubala štětinatá borovice, takže jsem spokojená na maximum. Akce splněná, dárečky a ještě si můžu do začátku pečení dortů pěstovat pohanku na Dožínky. Akce značka Ideál :)
   
  Naposledy upraveno: 27/6/22
 9. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  Že by se s Pikolkama roztrhl pytel ;), dneska vypadla opět jedna a to jsem měla jen dvě bedny Kung-fu [​IMG]
   
 10. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Moni - otevřela jsem jich 13 - a žádní Pikolka se nekonala, asi se někdo domnívá, že těch 42 Pikolek, které mám v liště stačí. :D
   
 11. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  -Jara05-
  Jaruško, já je nedokážu udržet v liště moc dlouho :sleepy: tak jich mám jen 11, ale už bych je nejraději vykopla na pole :D. Zkusím ještě vydržet, i když nějaký Jack by se hodil ;)
   
  vilm4, danielka0000 a -Jara05- tohle ocenili.
 12. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Moni, beden v liště mám několik desítek tisíc, ale zapomínám je otevírat a tak tam leží a čekají až na ně dojde. Pikolky budu otevírat o Vánocích. A doufám a věřím, že to budou určitě moc pěkné dárky a veliká překvapení.;):D;)
   
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Jedno slovo od našeho překladatele mi poslední dobou dělalo BONAKO v myslivně. Kondominium. Zeptala jsem se tety Wiky a zjistila jsem, že je to prostě nemovitost, bydlení, jen se specifickým užíváním. A jak to teď bude dělat ta čarokočka, když bude potřebovat odlítnout? To bude sousedům platit nějaké mýtné za užívání společného prostoru, než vyletí z katastrálního území svého kondominia? A kočičák se asi taky raději přestane toulat a bude z něj gaučák ve svém kondominiu :) Nemáme ještě žádné obyčejné bydlení. Hezky česky. Máme příbytky, obydlí, nebylo by lepší bydliště? Slovenský překladatel alespoň vymyslel slovní spojení s apartmánem, to si většina lidí už spojí s bytem... ;)
   
  Naposledy upraveno: 29/6/22
 14. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  :D Tak to já jsem měl po zavedení obydlí a jeho prvním přečtení jiný problém, spojený s názvem jistého předmětu...cože? ten se tam bude vyrábět? xD nijak jsem ten myšlenkový pochod neprezentoval až Y_n_O hodila udičku, jinak pojmenování neřeším.
   
  Naposledy upraveno: 29/6/22
 15. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  No a já se vztekám furtovně, i když zbytečně xD Nesnáším, když někdo oficiálně przní naši mateřštinu; já taky píšu nespisovně, ale to je jen příspěvek, Ofiko texty by mohly a měly by mít daný smysl v každém překladu. Naposledy jsem si zafňukala, že mi nepadají výrobny ze sklizní polí, protože to mělo být jen nářadí ke stavbě. Holt čeština je poměrně složitý jazyk a občas i chybějící čárka v souvětí otočí význam textu úplně jinam :)
  Ale ty máš zajímavé myšlenkové pochody, skoro jako ta paní učitelka se zmrzlinou xD
   
 16. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  Tak jsem se na to Kondominium koukla a zjistila jsem, že v něm ve skutečnosti bydlím. Po česku je to obyčejné Společenství vlastníků jednotek.
   
 17. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  :D neznám paní učitelku se zmrzlinou, dnes jen s vysvědčením,
  ašada, je to tak a třeba tam i někdo tu první část používá ;)
   
  vilm4, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
 18. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Ahoj
  tímto se omlouvám všem kamarádům,že neposílám dárky.Už druhý týden bojuji s C19 a to jsem 3x očkovaná.Hrozná nemoc.pro ty starší.
   
 19. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký dník všem, tak opět jedlé vajíčko xD to potěší ...

  [​IMG]

   
 20. .macca.

  .macca. Baron fóra

  Dnes jsem měla šťastný den, občas vypadne nějaká bedna s bonusy, ale toto? Ani nevím z kterých to bylo.
  http://prntscr.com/-kFjPJVeAblF

  Prosím jaké uložiště používate když to photo nefunguje.