VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

To sou starosti... Jezdím s MHD, vlakem a autobusem. A stojí to pakatel... 8)

2. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

JJ přesně, odpadají starosti se o ty plecháče starat 8)

3. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

MHD je soudružský přežitek, já si na to taky dobře pamatuji.
    Pravda je, později už jsem se na tolik soudružek současně nikdy nemačkal.
    :D
    Ach jo, kde jsou ty časy, dnes už to není ono...

PS:
    Danka tak to upřímně závidím, tak bohaté děti nemám, můžu dostat leda tak tři zánovní dětské kočárky.
    Ovšem bez obsahu, ten začne chodit po svých...​

Naposledy upraveno: 14/1/22
  4. vilm4

vilm4 Dozorce fóra

Jezdím busem na xicht,má to jen jednu nevýhodu-pasantovi musí být aspoň 70.Chvála respirátorům,že mi kouká jen vršek s cvikrem,jinak by mi navrhli,abych si stopla pohřebák.Vot tak!

5. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Vilíčku
    měl bych částečné řešení, mám ti to objednat?

Nebo tuto odvážnější?

6. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Já bych tu městskou dopravu nezatracoval. Přejet osobákem ve špičce Brno,je jen pro otrlé!:wuerg:
    Zlatá Šalina!!8)

7. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

I Plzeň a nejen ve špičce :).

8. Ciri13

Ciri13 Analytik fóra

To nemusí být jen velkoměsta, stačí cca 35000 město na Vysočině a (nejen) ve špičce jen tak neprojedete. To ani MHD nezachrání. Nejlepší variantou bývá pěškobus. 8)

9. modro.ocko22

modro.ocko22 Hrabě fóra

Jak jsem zachraňovala sýkorku
    Je mi smutno,je jasné,že ten drobný ptáček nepřežije:cry:.Mám celkem 3 krmítka na terase.Až teď jsem si všimla,že ten drobný pták sebou lomcuje a zřejmě je někde uchycen,no a byl ty lojový koule jsou v takových plastových košilkách a ten drobný ptáček se tam zachytil jednou nožkou,měla neuvěřitelně dlouhé drápky a nijak to nešlo a jak sebou cloumala tak měla nožíčku celou od krve,nemělo čas čekat,opatrně jsem vzala ptáče do ruky a snažila se drápky vymotat z té košilky,byl to mžik nakonec se podařilo a ptáček odletěl,měla jsem prsty od krve,asi měla tu nožičku už hodně pochroumanou.Jen jsem se divila jaký dlouhý drápky má takové malé ptáče,všechny košilky z lojových koulí jsem odstranila,aby se to příště nestalo!

10. INČUČUNA1959

INČUČUNA1959 Pilný autor

Modroočko, to je mi líto. Já jsem pod krmící budku pověsila 2 lojové kouličky a už 3. den se tam žádný ptáček neobjevil. Tak nevím, jestli to nemám sundat, asi je ta novinka plaší. Mám je také v síťce, ale hodně na očích, koukám na ně z kuchyně. Ale na facebooku doporučovali ty kouličky ze sítěk vyndat. Tak to zítra udělám. Pro jistotu. Škoda každého ptáčka.

11. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

V autech je navigace a pokud je live, navede vás někdy spolehlivě jak se zácpám vyhnout.
    V dopravních špičkách je jistě problém s časem, no já auto potřebuji příkladně i ve tři ráno když mám pohotovost a musím se do práce prostě dostat i třeba taxislužbou což mi pracovní smlouva umožňuje ale i tam je problém.
    Města v dnešní době jsou dopravou ucpaná, je jen otázka kdy se to lidem přestane rentovat a stát s tím bude muset něco dělat.
    Pro lidi je dnes důležitý čas, čas řídí vše aby lidé mohli být s rodinou a měli více času pro ni.
    Také dnes lidé pospíchají pro zbytečnosti jako je čas strávený s alkoholem, surfováním po telefonu, kouřením atd, atd...
    To některým lidem přijde úplně normální.

Co naplat, lidé se nezmění a s dobou to bude bohužel horší a horší.

12. Y_n_O

Jonsdy, cigáro se dá stihnout i při tom čekání na taxíka. V autě, dokud jsem ho měla, jsem nikdy nekouřila. Auto pak i se mnou smrdí a navíc, snižuje to řidičskou ostražitost... No a na telefonu nesurfuju, nemám data 8)
    Ta live navigace mne v době, kdy jsem ještě jezdila, párkrát pobavila v Ostravě, při příjezdu od Olomouce; pořád mne posílala odbočit vlevo, ale neustále byla vlevo svodidla... Holt byla nedoupravená, ta chytrá aplikace xD

13. vilm4

vilm4 Dozorce fóra

Jonsdorf-No páni!To je nářez.Jsem sice potrhlá,ale tohle by moje babky souputnice neustály.V nejlepším případě by se počůraly smíchy.

-Jara05-, Y_n_O a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

Jonsdorf Ikona fóra

Vilíku
    a co, láska kvete v každém věku.
    „Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná“
    Já kdybych musel autobusem mám připravenou černou roušku...

Ynuško:
    Já tedy navigaci používám jen tehdy když jedu tam kde to neznám.
    Což bývá většinou jen v zahraničí a nebo když se chci dozvědět kde to aktuálně vázne nebo co se stalo...
    A cigáro? No to si radši budu okusovat nehty!
    :D:D:D

Naposledy upraveno: 17/1/22
  15. Y_n_O

No já jsem neznala po silnicích spoustu domácích měst, kam jsem musela jezdit za prací a Ostrava, Hradec Králové, Jihlava, Brno a Plzeň nikdy nezklamaly tím, že jsem musela zastavit u chodníku, ulovit kolemjdoucího a zeptat se na cestu, páč to udělátko nemělo upgrade. Do zahraničí už nejezdím, a když jsem v minulosti vyjela, tak jako turista busem či vlakem, jízdenka levnější než PHM... Kousat nehty jsem se odnaučila tak o tři roky dřív, než jsem začala kouřit (cca o 37 a 41 let cestou věkem zpět). A kousala jsem si je kvůli tomu, že babička si schovávala manikurní nůžky i pilník. Já jsem musela mít do klavíru krátké nehty; tomu dopomohlo štípátko od strejdy, dovezené ze zahraničí, ale vzhledově zaoblit jsem to musela nějak jinak, tenkrát ještě nefrčela francouzská manikůra s nehty narovno a bílým okrajem ;) Zkusila jsem dědův pilník v dílně, to nebylo to pravé ořechové 8) Pak jsem si už na manikůru vydělala, venčení pejsků od sousedů společně s našimi a tak. A kouřením jsem se naučila dělat mezeru v činnostech... Různých. Víš jak, závislák si dycky výmluvu najde... :)

16. duna.duna1

duna.duna1 Magnát fóra

Nie je nieco s forom? Od vcera ziaden prispevok a ziadne info o dalsej akcii?:music:
    Evoku kde si?xD:p

17. evoku57

evoku57 Orákulum fóra

Som tu :D, není čas a také jsem podle kalendáře čekala na akci, ale jelikož současná akce končí až dnes ;), tak info k další akci vyjde zítra a akce bude pravděpodobně od pátku 20.1.22 :music:, tak asik

18. dinoalesi

dinoalesi Mistr fóra

Ahojky, na Němcích je v předběžném kalendáři uvedený datum narozeninové akce od 21.1.2022, ale pssst, je to jenom mezi námi.... tady je to asi tajné :p;)xD

19. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

špeciálne pre Gordonku, nie je ten Pokáč najhorší:inlove:xD

20. vilm4

vilm4 Dozorce fóra

Má hezké tričko.

INČUČUNA1959, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.