VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Jupíí, už jsem chytil dobrodružnou kočku i s tím jejím podivným obydlím, cca 20 modrých lístků.
   
 2. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Ahoj
  co mě ještě v letošním roce čeká?Beru podpůrný léky na ředění krve a jeden mi upadl na zem a moje třeštiprdlo Meg vlítla a sežrala ho.Normálně do ní nedostanu lék na odčervení.Tohle jí zřejmě chutnalo,tak honem volat na veterinu,tam mi nepomohli(nevěděli) tak toxilogie Praha,bylo mi řečeno,že se jí nic nestane,že tam jsou hlavně vitamíny,byla jsem orosená a vyklepaná a spadl mi kámen ze srdce.Mám totiž už jednu zkušenost nebylo to mojí vinou,otrávil se mi 5 1/2 letý Bertík(výbornou léčbou mojí tehdejší veterinářky)>:(zvracel tak mi řekla že mu nemám dávat pití,pak přijela aniž by ho prohlédla mu dala 2 injekce a už to šlo,odvezen na veterinu,tam jsem u něj čekala do půlnoci,dali mi ho domů a v autě mi zemřel:cry:
   
 3. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím
  Líp se mi to nepodařilo zaokrouhlit :)

  Screenshot_3.png
   
 4. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Jediný den, kdy se mi vyplatí točit s vehiklem, protože mám následující den volno, a já se trefím do nového kočičího bydlení :cry: Jen tak pro zajímavost jsem točila; ze stotřinácti nasyslených párty lístků mi bylo nabídnuto !pětkrát! +1 na šest hodin (jednou se to tam zastavilo), ostatní bonusy klasicky zmizely. Zato mám třikrát novinku, tak deset dalších kočičích bejváků co už mám, a spoustu balastu. ;)
   
 6. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Tak jsem to prase bičoval až se mu traktůrek rozbil a mám 3 druhy těch kočičích kondomů, asi 30 žlutých a oranžových chlívků, xxl jedlí a ořešáků ale ten čarodějný kondom mi chybí. Za ty 2 dny co jsem protočil tak 200 party lístků, mi kolo to čarodějné, nabídlo tak 5x.
  Točit můžu klidně celý den, pootvíral jsem bedýnky a party lístků mám ještě 600 ale nebaví mě to klikání a čakání.
   
 7. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  A proč čekáš? Občas si stačí připomenout malou vychytávku. Je jedno, jestli jdeš točit kolo z města nebo z lišty. Mám lépe na ruku tu z města. Roztočím kolo a okamžitě dám Esc. Hodí mě to zpátky do města, otevřu mlýn a roztočím znova. Nevýhodou, ale při kvalitě odměn spíš výhodou, že nevidím co jsem vyhrála. Pokud je něco zajímavého, tak se mrknu do seznamu výher. Pezt psal o ještě rychlejším, ale tento mně celkem vyhovuje.:)
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Gordonko, nevím, jestli pezt psal o rychlejším. Jestli myslíš program Auto Key Presser, není rychlejší, jen nemusíš klikat. Spustíš, nastavíš a je to. Jen je nevýhoda v tom, že společně s kolem každé dvě vteřiny (ty nastavuji já) spouští ostatní stránky v prohlížeči. Takže v průběhu točení s tímto prográmkem není možné číst a psát cokoliv kamkoliv, na něco se dívat... Má to svá pro i proti. Využívám často, a teď mám navíc čas ulovit a pomuchlovat kočku, která od doby, co se nám začalo topit, je neustále zalezená na polštářku pod radiátorem a nekomunikuje, max se přijde olísnout o nohy, aby poděkovala za krmení :)
   
  Naposledy upraveno: 1/11/22
 9. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Cože? Vy už topíte? A máš už na sobě uštrykovaný svetr aby jsi neumrzla? Nejste na té Hané poněkud zhýčkání? My otužilí měšťáci máme stále okna dokořán.:)
   
 10. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Ad a) Topíme od 20. 9., kdy jsem oslovila našeho správce domu, proč netopíme.
  Ad b) Když topím, nepotřebuju svetr, i když ho uštrykovat umím.
  Ad c) Zlín není Haná, tamodtud jsem přistěhovalec, naplavenina.

  Okno mám otevřené na ventilačku, protože i když kvůli Cecilce doma kouřím nahřívaný tabák, furt to smrdí. xD Rači budu platit teplo, které stejně netěsnícími okny a dveřmi jde do centra města, než bydlet doma v důchodkách a svetrech :sleepy: Ono to nějak dopadne při příštím vyúčtování, když jsem doma stejně jen jak na hotelu na přespání, nespotřebuju toho moc :)
   
  Naposledy upraveno: 29/10/22
 11. moncicak7070

  moncicak7070 Komisař fóra

  Tak vám nějak nevím jak s tím topením. Tady ve Středočeském kraji to dneska bylo venku jen na tričko, pravda v baráku je to horší. Manžel nějak kolem šesté zatopil (zatím topíme 5 let krbovkama zdarma) a mě je vedro. Ale poctivé tři hodiny žehlím, něco jsem skladovala, páč se mi do toho nechtělo a dneska jsem měla venku 4 pračky tak jdu ještě do nich. Zítra budu brečet se zády (plotýnky), ale budu spokojená, že mám hotovo. Tedy jen do zítra, kdy se vrátí po třech dnech dcera a vyhází špínu. A nikdo nevymyslí to co má dcera .... někdy v týdnu mě ráno tahá od Farmy, že neví jak si vyžehlit šaty. Jdu do pokoje a frajerka je měla na sobě a žehlila jen sukni xD
   
 12. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já jak nemám doma dvacetpět, jsem na infarkt. Paradoxně při podstatně nižší teplotě v klimatizovaném prostředí v práci, baby mají na sobě tričko, dvě mikiny a vestu, já jen to tričko a vestu, dvě vrstvy se musí, kvůli různě umístěným firemním značkám xD.
  A žehlení? Co to je?
   
  Naposledy upraveno: 29/10/22
 13. moncicak7070

  moncicak7070 Komisař fóra

  Ynočko, žehlení je otravná práce, ale jsem nějak zblblá tou bývalou dobou mého narození a stále to dodržuju :(, mě to i baví, ale jde o to dokopat se k tomu. Pak vyžehlím vše, co vidím :wuerg:. Ale slevuju z toho, už několik měsíců nežehlím manželovi montérky (má je jen na zahradu a garáž) a trička do montérek. Jinak jsem žehlila i propálená trika od svařování a od barvy, co nešla vyprat - ***** :(
   
 14. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  moncicak7070, můj tatínek vyžadoval žehlit i ponožky. Jak jsem paní sama sobě si, povlečení krepové, prostěradla froté, oblečení pokud možno z elastanu, stačí pěkně poskládat :)
  Když jsem v minulosti bydlela na podnájmu, jednou jsem ze sušárny posbírala krom svého prádla i prádlo paní domácí. Její manžel byl nadšený, že má na košilích správně zažehlené manžety i límeček. No, už mi to zůstalo :) Ale dělala jsem to ráda, byl to moc milý pán, taková stará škola. Naučila jsem se to pro dědečka, babička uměla dobře vařit i péct, ale s žehličkou si nerozuměla. A děda byl stavař, u prkna a pak na jednáních trávil hodiny, musel vypadat upraveně. Teď mi to připomíná, jednu tramvajovou linku, kterou projektoval v sedmdesátých letech minulého století, konečně zprovoznili před nedávnem, byl by rád, snad to tamodněkud vidí... :inlove:
   
  Naposledy upraveno: 1/11/22
 15. moncicak7070

  moncicak7070 Komisař fóra

  Y_n_O
  Na košile jsem alergická, naštěstí je manžel nenosí .... začínám být i alergická na francouzskou deku a povlečení - povlečení právě k vůli žehlení a deku k vůli hádkám, kdo komu bere deku. Nejlépe, když si jedna či dvě kočiny lehnou mezi nás a ani jeden z nás s dekou nehnou, aby se miláčkové náhodou nevzbudili :sleepy:. Vařit snad umím, to mě vycvičil manžel, který byl zvyklý na vaření a chuť své matky co směla vařit jen co jedl její manžel. Takže, vařím prý výborně, ale nesmí být změna oproti jeho matce :(. Do toho 21ti letá dcera, co jí úplně něco jiného, takže buď dvě jídla, nebo se naučila vařit sama sobě ... cca 4 jídla xD, ale občas to vzdá a než si uvařit, sní i to co uvařím já. Nu což, bez těch komplikací by ten život byl nudný xD.
   
 16. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já to mám naprosto jednoduché - když mám volno, tak poklidím i se najím, protože mám čas uvařit. Když nemám čas, je to o instantních polívkách do hrníčku + rohlík. Ale když jsem bydlela s mladýma, vařila jsem moc ráda, je paráda vidět, jak někomu chutná, i tam to bylo na několikrát, dcera nerada ostré, tak oddělat do hrnce a dochutit zvlášť. Zeťák tenkrát nepapal zelenou fazolku, tak vymyslet jinou přílohu a do jiného hrnce to vybrat i ze zeleninové polévky... Jo i vaření je alchymie ;)
   
 17. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Tak už nevím co s tím podpisem. Hodinu tady smolím všechno možné i nemožné, mažu, upravuju a předělávám a stejně tam mám pořád na konci "IMG"
  Nevím jak se toho zbavit.
   
 18. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  ..možno len vymazať hranaté zátvorky

  [​IMG]

  [​IMG][/IMG] vymazať vzadu, vpredu
   
 19. astrid888

  astrid888 Polobůh fóra

  Ja odporúčam všetko zmazať a potvrdiť. Potom skontrolovať, či je podpis úplne "čistý" a ak áno, až potom vytvoriť nový podpis.
   
 20. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Bezejmenný

  Máš to smazané to IMG