VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Něco novějšího...
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Smutná zpráva
    zemřel Tony Bennett

     
    k.vitek, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj závisláci po dlhšej prestávke.To bol absťák,že? Už som tu videl mihnúť sa aj Y_n_O ,tak to už musí fungovať.
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, upřímně? Ano absťák byl :D:D:D
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslel som,prasknem s tým a mám pokoj.Asi sa páni v BP dosť zapotili tieto dva dni.Dúfam,že dorobím,čo bolo začaté.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem absťák měla už před tím, než farma nešla, páč jsem za drzou klávesnici dostala nařízenou dovolenou ;) Ten výpadek mi usnadnil poslední dva dny :p Všechno se mi i bez přístupu na fórum líbilo, jen se netěším na skládání truhlíků. Nesnáším to, hru na náhodu nemám ráda, horší je už jen to spojování různých příšerek... Dorty poskládám s malováním levou zadní, hlavolamy složím v časovém limitu, i ty zmrzliny se mi podařilo dokončit bez velkého přepěstování, ale tohle fakt nemusím...
     
    Naposledy upraveno: 25/7/23
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Také si myslím, že pro BP byly tyto dva dny extrémní ;).
    No a já teď koukám do farmy, jako tele na nový vrata :D ... nevím, čím pořádně začít, aby dobře bylo do dalších dnů ;). Jinak si myslím, že jsem o nic tak zvlášť nepřišla .... akce dokončeny byly a zbytek klasických ranních rituálů jsem včera stihla ještě před velkým výpadkem ;). Nu což, jdeme na to ;) .... všem fajn hru ;):)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také jsem včera sklidila před odchodem do práce (někdy brzy ráno) a doufala jsem, že útočníci nevydrží déle než čtyřiadvacet hodin a pak ajťáci problémy vyřeší, takže nepřijdu o žádný dárek za dnešek. Akce byla hotová v neděli, takže jsem pěstovala a chovala do stodoly. Že moc nepřibylo? No, tak to dopěstuju a dochovám jindy.
    Spíš mě zajímá, co dát do tulipaneláku, když je ještě v platnosti veselý den slev...
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Jo, jo ... také chci využít veselý den slev. Tápu, nevím, ale asi dám všehochuť, tak jako obvykle, když si nejsem jistá :D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky to tam asi podělím podle druhů. Akorát asi místo ptáků nebo savců budou nemrtvé ovce, když má zítra být upgrade na Bubu. Ptáků i savců mám dost, SK taky, tak to pak dotulím podle potřeby :)
     
    -Jara05-, Helena1313 a bačkora85 tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mluvíte o farmo-absťáku? :D před chvilkou jsem zkusila otevřít farmičku, oddechla si a málem jsem radostí dala pusu myši xD xD xD
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    bačkora85 , Y_n_O hlavný zdroj fám má ohlásenú 3 týždňovú dovolenku a ostatné ,,akože'' zdroje sú ... no slabé. :p Naša gulička je dlhodobo nezvestná,takže tam mám všehochuť.
     
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, jsem ráda, že už je snad všechno na pohodu. Děkuji všem co se podíleli aby farma byla zase jako doposud :), bavila nás k naší spokojenosti.:)
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím vespolek, absťák jsem neměla, ale když farma naskočila v cukuletu, tak dostal pusu přítel. Jsem ráda za dárky a oni nám ještě něco určitě přihodí. Akci mám splněnou od soboty, ale nasela jsem brusinky do družstva a v té radosti jsem je na dvou polích sklidila bez marmelády. Ale to je detail.
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Farmářka_X - prajem pevné nervy vo vlákne Jiné dotazy,ja by som ich nemal.A to sa to ešte len začína.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Peto121 ... :D:D:D, přesně to, co jsi napsal, za tohle všechno a nejen ve vlákně "Jiné dotazy" obdivuji celý Team Farmerama.
    Jelikož já už bych z toho všeho dávno vykvetla :D:D:D. Klobouk dolů, před nimi .... jsou super ;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, tulipanelák naplněný. A zítra by měla podle kalendáře začít akce Umělcova zahrada. Pokud bude stejná jako loni, seju na hlavní a na divošku laskavec, až se vrátím z práce, chvíli počkám a snad už akce bude :) Ještě že mám z Piccolek dva Jacky, při mém náhodném čísle vypadávacích kombinací na mince budu potřebovat tuny akčního plevele, abych v obchodě koupila alespoň něco. Snad nezvýší počet plevele a pajdátek u her při skládání na řádek, i tak jich bylo potřeba hafo... o_O

    EDIT: Nebyla bych to já, kdybych nezakončila songem. Momentálně mi zní v hlavě jen jeden...


    Kéž by se podobné odplaty dostalo každému jednomu, kdo se účastnil útoku na "naše" stránky na serverech BP...

     
    Naposledy upraveno: 25/7/23
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niečo jemné na dobrú noc. (vlákno zapadne prachom...)

     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, Ty jsi přivedl Proměny, já přidám Místečko
    .

    Vlákno nezapadá prachem, jen občas musí někdo krom do akčních vláken přispět i sem. Já mám těch multipostů neúrekom a nemíním je množit :)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/23
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O Čechomor je legenda a mám rád ich tvorbu,aj keď je to z iného súdka,ako som zvyknutý.V tomto vlákne ťa dúfam netrestajú za multipost,alebo áno??? o_O Ja som v Orákulu tiež takmer ,sámjediný' a tam mám tých multipostov ajajaj. ;) Nikto mi medzipost nedá,takže tak.