Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Nový úkol: Viva la Rajče! ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 17.5. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.5. ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, padátko, ..... Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    2 akce na jedne ploše?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. JaneMcKvak.

    JaneMcKvak. Zelenáč fóra

    3 akce najednou? nás chtějí uhnat? jedna akce končí a další začíná.. co nějaký oddechový čas pro farmáře? :D s novými levly mi přibývají úkoly a není čas je plnit :/
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ta druhá akce začíná tuším až 19.5. tak jestli se stihne toto napěstovat za dva dny netuším, moc se mi do toho nechce :p protože už je toho docela dost, fakt to RT přehání. Tady nejsou upg Dám na stromě, tak není o co hrát, ale u ostatních akcí nás tlačí do hraní
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  5. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Tak prečo nie? Keď už budú aktivované stroje a MJZ, tak je jedno, čo budem zbierať, hoci aj 3 akcie naraz. Tak či tak by sme sa snažili využiť všetky plochy, aspoň bude za každú nejaká odmena. 8)
    Jedno je isté... o_O Pri farmerame sa nudiť nebudeme! :pxDxD
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Ten červ je hnusný.Jak lze dělat 2 akce na tak malé ploše ? Jen se skromě ptám třeba to jde ale je to divné né ?
     
    hnojivo, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No,tak na jednu plochu dám jednu akční, na druhou druhou akční a děj se vůle boží....
    Pak si pustím s klukem Madagaskar a budu si zpívat ... "já tak rád stále klikám, klikám, já tak rád stále klikám, klikám... " dokud mi nepřeklikne xD a z Havlbrodu nevolají.... :cry:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    burds: jak píše evoku57 - druhá akce, která navazuje na současnou výpravu Ríši na Farmě, začíná až 19. 5. Tady je potřeba 6080 rostlinek. Základní doba růstu je 5.30. S vodou a hnojem to bude cca o dvě hodiny míň. To by mělo jít za ty dva dny napěstovat, když budou všude jen pole. A červíci dopadají v průběhu akce další. BTW jsou hezcí, vzpomněla jsem si na Dunu a písečné červy... asi vím, na co se budu dívat při čekání, než dozrají akční kytky xD
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na nástěnce nad PC už nemám tolik místa aby se mi tam vlezl tak velký graf s prolínáním akcí, že jednoduše musím něco odříct rovnou. I kdybych všechny ty FAQ k akcím četl 6x tak se v tom stejně nevyznám, tak to odpískám rovnou a nebudu se tím nijak vzrušovat.
    Pokud RT chce aby nám z těch akcí hráblo natolik že přestaneme hrát sami od sebe, může to klidně napsat rovnou.
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    MatysekKamilek: kdybys to urgentně v tom Havlíčkově Brodě potřebovala, dej vědět, mám tam kolegu z výcviku, tak bych to zkusila popohnat. Je tam prý hezky :)
    Chtěla jsem si jít taky postěžovat, jaký je to chaos, ale nenapadlo mne, které vlákno by bylo nejlepší :) Vůbec se nechytám a obdivuji všechny, kdo se o to pokouší, nebo dokonce mají přehled, co kde jak běží a poběží a nepoběží... Vzhledem k tomu, že se řídím heslem, že na paniku času vždycky dost, tak jsem zatím v klidu. Teda ale takovou překombinovanost vymyslet... bojím se toho, kde ne/budeme za rok. Je to větší honička než v práci :)
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    No zkusím to,ale nevím jestli se dostanu ke stonku
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tady už fakt někomu hráblo >:(>:(>:(
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jsem na sebe pyšná,dokázala jsem to ,poprvé vynechám a to kromě děsivky vše.Nové úkoly na Baha ze 2/3 hotové,zbytek v klídku dopěstuji a na farmě mám zvířátka i expertní rostlinky které už zrají. 2 akce bývají v pohodě ,ale ten guláš co je teď já nemusím;)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    libakos: ale on to guláš není, jen je toho moc najednou. Pro akci Trh zasadíš na akční ploše balonky, na Baha píšťaly a někam usadíš dekoraci Butik, ze které budeš sklízet věnečky. Pro Ríšu Rajče na farmě budeš pěstovat směrovkový keřík. Zítra na bubu plochách zaseješ pohárovku do úkolu z Děsivky a než budeš potřebovat rostlinky pro pokračování Ríšovy výpravy z Farmy, měla bys mít napěstováno. No, jak to tak po sobě čtu, moc to smysl nedává, ale já se v tom zatím vyznám xD
     
  15. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ynuško krásné shrnutí. snad už do víkendu nevyběhne ještě něco třeba se zvířaty, nebo ze stromů. Docela nás honí, uvidím jak budu stíhat. Díky za připomenutí "výsadbu" butiku. Jára
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimave, takze jeste akci v parku, hrbitove a ostrove pokladu, no skvele... hlavne ted nejde o to byt tu, ale vzpomenou si co zrovna pestovat... z bonusu stonku je vyuzitelny jen bodovy zisk, ostatni tezko nacasuju presne na desivku... no a kdy napestovat krmivo, vetsinou vsechen cas desivky po akci padne na krmivo, ted myslim nebude moc zbyvat...
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Díky za shrnutí,jeví se to jednoduše ale už jsem se rozhodla a zkusím vytrvat xD
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: neblázni, nepiš takové věci, ještě to někdo vezme vážně a budeme mít předepsané dekorace, ostatní nebudou dávat body a další výhody... ;)

    libakos: vytrvej, já jsem si taky párkrát vzala volno :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Viva všechno co žije i nežije ,-)))
    To ani nezkusíte? Nemusíte dokončit, takové to jsme zvyklí v životě, já to tak mám, tady neobstojí. Je to jen hra. Stejně na farmu půjdete, pomocníky máte, tak proč je nevyužít na všechny plochy.
    Jestli někdo dá pauzu v pořádku, ale nehrát jen, že je to složité? Není, zasaďte a už to poběží ,-)).
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    je fakt,že nikdy nepřečtu vše od začátku do konce jelikož mám fůru jiné práce a tak se ptám,kde se sežene klíč k akci hurá rajče,letmo sem někde zahlídla že v družstvu splnit nějaký úkol,ale hledala jsem a nenašla,poradte mi prosím,děkuji
     
    radyn.m, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.