Vikingská sága (6.5. - 12.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
    -Amalka, .mama789. a JaPanter tohle ocenili.
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Proč jen hlavní louka? Pak se to vleče ..... No do akce jdu, ale radost žádná [​IMG][​IMG][​IMG]
    Každopádně, pokud k tomu nepřijde ještě nějaká jiná akce na jiné ploše, tak kolem netočím, Jacka pošetřím, pojedu jen s vodou a hnojem, nemá cenu na jednu plochu protočit mraku kuponů apod.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na celou akci:
    8.160 ks zlatý kořen
    399 ks roh na pití
    Celkově,je to fakt bída.Akce ze zoufalství!:p
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Škoda, že už nie je obchod... ale tak bedna zaujímavá, strašilky by sa hodili, ti nemám žiadne a továreň na kužely tu mám iba jednu takže jednoznačne idem do toho. Uvidím koľko hier stihnem, dúfam, že čo najviac

    Prakticky je v hre 3xkřeččí past
     
    Naposledy upraveno: 5/5/20
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ani tuto akci nejedu :p
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mám takový neodbytný pocit, že tohle jsem už tady viděl ... každopádně pro hráče, co se radují z novinky .... tohle je jen po sté zrecyklovaná akce .... vaši euforii způsobuje jen přítel Alzheimer :p
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Jo jo tohle pěstování na jedné louce se v poslední době dost ujalo - člověk lítá z louky na louku a když jsou ještě rozdílné časy u pěstovaných rostlin, docela se v tom ztrácí. A když je víc akcí najednou, určo zapomene pro jedno sklidit druhé a pak mu to chybí a musí něco koupit a o tom to vlastně je -.-
     
    hroudov a vilm4 tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak tuhle akci mám moc ráda, takže se do ní vrhnu všema deseti, přeji fajn vrhání všem.
     
    zelenamys a vilm4 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    irísek1960 - ahoj, o tom to, myslím, není. Pořád jsme si stěžovali, že nemáme kdy pěstovat do stodoly, do družstva, do mlýna..., bo akce střídá akci, navíc přibyly ještě sezóny, které také dost žerou - tak našli řešení. Nechávají nám nějaký ten "volný" prostor k doplňování chybějících komodit ;)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechávam nebudem mať čas kedy sadiť lebo reál práca čaká.
     
    Veselka, radyn.m a vilm4 tohle ocenili.
  12. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Skali zdravím - i tak se to samozřejmě dá vysvětlit, ale myslím že pravdu můžeme mít obě, protože když tě tlačí KFC tak to prostě chceš mít a uděláš pro to všechno (tedy kromě vstávání v noci, to jako fakt nee) takže nakonec něco koupíš když to nejde jinak
     
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Skali
    tím, že nám dávají akci jen na jednu plochu, nám nenechávají volný prostor k pěstování, ale tím nás omezují. Jestliže akci dají na všechny plochy, tak já sama si mohu rozhodnout, kolik prostoru si vyčlením pro akci a kolik pro normální pěstování. Když rychleji napěstuji akční, pak si mohu dát plodiny od rána do večera nebo teď už skoro od rána do rána a mám od farmy klid. Takto nás mají snahu k farmě přitáhnout častěji, jen aby časem se jim to nevymstilo a hráče neodradili .... A ještě pak mohu využít efektivněji nějaké bonusy nebo produkty z řemesla. Ale když chci na dvou plochách třeba pěstovat kytky, nemůžu využít bonusu rajského věnce na +3, ale kvůli jedné ploše musím mít MJS na +2 a je toho samozřejmě víc.

    Nu což, každý se tím musíme probrat sám co jsme ještě ochotní "strávit". [​IMG]
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    irísek1960 - ano, pravdu díš - záleží na úhlu pohledu ;)

    Lyzarka - taky z toho nejsem úplně odvázaná, ale zvykám si ;)

    Ingrid nejspíš vynechám a popěstím si do stodoly, bo pohled do secí tabulky je neveselý. Uvidíme....Leda by padnul nějaký bonusíček na KŠ, to bych to pak sfoukla raz-dva :D
     
    Naposledy upraveno: 5/5/20
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ako tak pozerám komentáre tak nie som jediný koho rozčuľujú neustále akcie :D Ja som si už prakticky zvykol, že není čas na normálne sadenie a vkľude si plniť úlohy v družstvu. To skôr núti človeka splniť akciu čo najrýchlejšie a mať pokoj. Šak také krásne úlohy mám v družstve a není čas ich splniť iba si urobiť MJS a robiť olivovo česnekovú omáčku na dekorácie, to je jediné čo stíham. Bral by som tak mesiac kľudu bez akcií. :)
     
  16. Štika

    Štika Mistr fóra

    Akci nebudu dělat, stonek je zoufalství a akce už si tři roky vybírám je na každém z nás jak se k tomu postaví,neplním slepě všechno co mi RT nabídne. Dopěstuji a dochovám co jsem vyplenila při sezoně.
    Taky mi nevyhovuje pěstování na jedné ploše,používám dost bonusy a produkty na zvýšení a to se mi potom nevyplatí je aktivovat.
    Navíc bonusy které nám povolují aktivovat, zlaté a diamantové je bída s nouzí a nebudu je jen tak vyhazovat když nemůžu pěstovat na všech plochách. To raději některé akce vynechám a myslím že o nic moc nepřijdu.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    bbowling konečně vím na čem jsem. Myslela jsem že ten pán ještě chvilku počkáxD:cry:
    Do akce jdu ale pomalu, co bude, to bude:p;)
     
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    tronaldo55

    není nic jednoduššího než akci ingorovat jak to někteří dělají.

    Pouze je mně akce nabídnuta, nikdo mně do ní nenutí. Když akce nebudou, nemůžu se rozhodnout a budu jen tupě pěstovat. [​IMG]
     
  19. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Přeji krásný den, tuhle akci zrovna nemiluji, ke všemu mi není jasné proč musím kliknout na hlavu a runy, když mi stačí trefit správné topůrko(vím,že bez nich se nespustí minihra,ale i tak mi to hlava nebere), ale osobně mi i špatná akce na hlavní vyhovuje víc, než pěstování statisíce expresních rostlin do družstva, které v celku nedají ani tolik co akce, takže jdu do toho. Každý hraje, jak mu to vyhovuje a to je dobře.
    Mimochodem v družstvu mi zůstává plnit jen úkoly na expresní rostliny, doplnit šlechtitelské a doplnit bahama zvířetníky,výrobny a arboreta, no a samozřejmě nejnovější - surikatu, nemám, na trhu není, tak si počkám
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Souhlas raddre, z úkolů v družstvu nadšený nejsem, když vidím to množství zvěře, rostlin k dodání za pár krejcarů, bodů, SH ... tak se taky divím, že jim někdo dává přednost :) chtějí mít asi čistý stůl. Některé se fakt už plnit nevyplatí, navíc se leccos dá koupit za mince i ramamince.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.