Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vikingská sága ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.11.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.11.2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Tak hurá na to ...
     
    Pavla tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonek nic moc, kdyby tam nebyly upg továrny, tak do akce nejdu :)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    piccolá a ide sa :)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/22
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Nevidim to ruzove. Chcela by som vsetky upgrady a Pikola, ale len 15 mince z 1 hry? Taky vysoke ceny v obchode?
    Neviem, neviem... Ak sa nemylim, potrebovala by som na to minimalne okolo 86 tis. 7:30 h. rastlin.
    :cry::cry::cry:
     
  5. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahojte,
    dnes ráno došlo k úprave cien vo Vikingskom obchode a zároveň opravený čas konca akcie.

    Prajeme peknú hru ...
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Po uprave je to uz ine, za 70 hier by to bolo (ak sa podaria vsetky bonusy), tj cca 34 tis rastliny budu potrebne.
    Pekny den, musim ist makat v reajnej zahrade, pokial je este pekne pocasie.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu ;) Už jen kvůli Piccolo bedně :p Za chvíli už zase budou vánoce, tak ať je co rozbalovat :music:
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Stonek o ničem:cry::cry::cry:
     
  9. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Bude to "makačka", získat tolik hvězdičkových mincí, balónkovou továrnu chci "komplet celou", tak se do akce pustím. SH, ZSH dostatek, neb jsem dvě minulé akce nejela. Přeji všem, ať se daří!
     
  10. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Pri padátkach je písané "farma"- to je hlavná lúka, divoká lúka aj rúbanisko ?

    edit: ďakujem Skali to sú dobré správy :)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/22
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Sekerky do ruky a ideme na to. Samozřejmě chcu všecko. Budu házet i ze spaní 8)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kamienka - ahoj, ano, to jsou hlavná lúka, divoká lúka aj rúbanisko :)
     
  13. 007lala

    007lala Pilný autor

    trochu jsem se ztratila, balonková továrna je co, prosím?
    Edit: aha, už vím, stačí se podívat do oznámení :)
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce se pustím, jako do každé jiné ;). Tento měsíc sice nemám tolik času, ale hned jak to půjde, vlítnu na farmu a odehraji, co se dá :). A Ingrid mi nevadí, tuto akci mám dá se říci ráda. Upg na balónkovou továrnu bych ráda všechny, ale uvidím ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji mnoho úspěchů, ať získáte, co si přejete a fajn hru všem. Ahoj :)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja sa tiez pustim do akcie ale kam sa doplazim je vo hviezdach xD aj tieto 2 vikendy mam perne,no co real ma prednost ;)
     
  16. dasla

    dasla Rádoby autor

    Na akci se těším, Ingrid miluju. At se vám všem daří.
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Tuhle akci mám ráda.Tak zítra začnu
     
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ingridka...hm...mne sa zdá, že je to hra náhody, šťastia a až následne následne dedukcie.
    Samozrejme budem hrať, ale SH radšej šetrím liter po litri na inú hru ;).
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    A jejda, zas je tu potrefená husa Ingrid. Co se dá dělat, jdu do toho. Pokud mi nebude náhoda a štěstí přát, půjde slovutná husička na pekáč.
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Akce za akcí já to nestíhám.. bonusy žádný :sleepy: no nevim neba mě to :( depresivní počasí.. nemám motivaci :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.