Veselé záplaty (26.5. - 1.6.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Veselé záplaty ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 26.5.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 1.6.2021 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak jdeme na to.........
     
    14087 a raddre tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Záplaty nemám ráda, jdu kouknout na odměny :)

    Edit: tak s odměn bych chtěla jen Pepíkovo bistro, začnu a uvidím, kam dojdu
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na topole nad jezerem,sedí berka podvečerem.

    Sviť měsíčku ,sviť,ať mi šije niť.
    Přijde středa,čtvrtek,pátek,záplatuju si kabátek :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na celou akci:
    29.040 ks akční plodiny
    968 ks padátek
    Se mi zdá,že RT krapet přitvrzuje.:wuerg:
    ezzra
    Tři záplaty jsou ze systému;;)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..do akcie idem ale po quokky...mozna napestujem aj tych 21.600ks akcnej na stonku a 720 padatok dam safranom.

    FAJN akciu nech sa dari

    kaolin11..kolko teda treba odohrat hier do stonky?,ja som pocitala 180 ako na videu.

    no uz vidim 245 do stonky..potes koste...29400 akcnej ,,padatka 980ks
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    do akcie idem,odmeny ako vzdy - neriesim
    takze -svit mesicku ,svit,at mi sije nit .....
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím nádeníci a agronomové...
    Tak já vám nevím, šicí stroj doma máme dokonce dvakrát ale že by na něm někdo záplatoval?
    Pokud bude svítit slunce tak je to myslím jasné, pojedeme dohánět život.
    I když to není ode mě pozitivní zpráva tak v dnešní době je být lepší negativní, no ne?
    Tak držím vám švadlenky palce...
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Odmeny sa mi páčia,ale..!:( Počet akčnej už ani nie,to je ozaj dosť !
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Akciu plnit idem. Chcela by som riadok, chca by som aj upgrady bistra. Mozno aj dalsie quokky.
    Len neviem odhanut/spocitat kolko tej rastliny budem potrebovat - je tu nahoda, nepredvidava nahoda...
    Inak povedane - musim mat minimalne 245 ulozene zaplaty na riadok, ale aj 200 mince na upgrady robotiky, ako aj 200 mince na upgrady bistra.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den všem vespolek. No to jsou zase kvanta rostlin :music: Pro mě bude základem získat 400 * mincí na vylepšení bistra a toho hortikulti. Snad se mi to za těch 245 her podaří, páč je to zase dost o náhodě a tuhle mini hru úplně nemusím, takže bych nerada přepěstovávala, ale uvidíme, třeba po dlouhé době pustí něco KŠ a pojede to jako po banánové slupce.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Začnu a uvidím, kam se dostanu.
    Počasí stojí za starou bačkoru a tak mně jenom vadí čas akční, brala bych klidně 1 tak dlouhou. Nedá se nic dělat.
    Jsem zvědavá co padátka - kolik jich z jedné plochy akční dostaneme, asi moc ne, když nabízí chovnou ohradu. Nechám se překvapit a bude jich přebytek.
    Pěkný den přeji - konečně přestalo pršet.
     
  12. if67

    if67 Perspektivní autor

    Do toho nejdu,to se mi nelíbí:(
     
  13. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Základný čas akčnej je len 4 hoďky, zato ten veľký počet, ktorý treba napestovať.. bude rýchlo pribúdať..
     
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    A je to tady, konečně čas na pohodové pěstování do expertních úkolů. Doteď jsem poctivě všechny akce plnila, ale tady mě vůbec nic nemotivuje, abych se do toho pustila. Pepíkovo bistro? - v liště je mu dobře i bez upgradů. Řádek? - nic na něm nevidím. Quokka? mám dvě a taky sedí v liště. Takže přeji veselé látání všem zúčastněným.
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce jdu jako obyčejně i když jsem dnes sklidila stonek na jeden klik, takže všechny haluze na zkrácení růstu a aby toho nebylo málo, tak jsem si plochu majáku spletla s mazličkárnou a zbytečně si odklikla Jacky a ostatní + (které si střádám), co už.
    Odměny neřeším už dlouho, ale u této akce vím, že i když jde o náhodu z každé minihry mám odměny, které potěší, množství SH, SK, ZSH, BZ, TBZ atd. získám rozhodně mnohonásobně víc než z expertních úkolů, navíc počasí zatím pobytu na zahradě či zahrádce nikterak nepřeje
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes je sice este skarede pocasie ale od zajtra ma byt pekne :) Ja som akorat v nedelu dosila druhu perinku pre babetko ,ze by som pridala na ne dake zaplaty :music:xD:music: Samozrejme ze do akcie idem,zaplaty mozem ale budem latat az po veceroch,ked bude dcera s vnuckou uz spinkat :inlove: Dnes pridu a v sobotu ich odvezieme domov a privezieme vnuka :D Takze budem mat do nedele perno :music:xD:music:
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu, i když nejsem zrovna odvázaná z počtu akčního kvítí. Jak je uvedeno výše, RT nějak přitvrzuje. Snad si nepřišiju prst nebo nezpůsobím jiný úraz.
     
  18. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Záplaty mě baví, Quokk se taky hodí a tak jen doufám, že padátka nebudou utažená jako v LOVU POKLADŮ.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Záplaty já ráda, jdu do nich s vervou :D

    Re: Quokka mám, ale já chci stonek ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  20. burds

    burds Titán fóra

    Záplaty jsou moje oblíbená akce a potřebuji quokka tak do akce jdu určitě a už se těším
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.