Oznámení Veselé Vánoce vám přeje moderátorský tým!

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,
  je to až k neuvěření, ale opět uběhl celý rok a dorazily Vánoce. Za celý moderátorský tým vám chceme popřát nádherné prožití vánočních svátků. Doufáme, že budou plné skvělého jídla, nápaditých dárků a především chvil strávených s rodinou a přáteli. Ať už je využijete ke sledování tradičních pohádek, dohánění nových seriálů, na které jste přes rok neměli čas, hraní her, čtení, lyžování nebo třeba degustaci všemožných druhů cukroví, přejeme vám, abyste si je pořádně užili a nabrali plno sil do nového roku!

  Období svátků by rád využil k odpočinku i náš tým, proto vás prosíme, abyste se nezlobili, pokud se od nás nedočkáte odpovědí tak rychle jako během roku. Ale slibujeme, že v lednu se zase vše vrátí do normálu. A nebojte, největší závisláci z našeho týmu stejně nevydrží odpočívat moc dlouho!

  A pokud ještě někteří z vás nepomáhají mývalům zachránit Vánoce, můžete se zapojit zde. Třeba se na vás usměje štěstí a odnesete si nějaký pěkný vánoční dáreček.

  [​IMG]
  Veselé Vánoce vám přeje váš moderátorský tým!