Velký vědomostní kvíz (12.10. - 17.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  máme pro vás novou soutěž, tentokrát zaměřenou na vaše znalosti týkající se naší farmářské hry.

  [​IMG]

  Připravili jsme pro vás sérii otázek, prostřednictvím kterých si můžete ověřit dokonalost - či nedokonalost - svých znalostí o hře. Otázky nebudou tentokrát zveřejňovány postupně zde na herním fóru, ale odpovídat budete prostřednictvím formuláře, který najdete ZDE.

  Tentokrát nepůjde o rychlost odpovědí, ale o pečlivost a trpělivost. Po skončení soutěže vybereme hráče, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Této skupině hráčů přiřadíme čísla dle pořadí, v jakém přišly jejich odpovědi a pomocí generátoru náhodných čísel určíme tři vítěze. Takže nejde o rychlost, ale o kvalitu :)

  V případě, že žádný hráč neodpoví správně na všechny otázky, vybereme hráče s nejvyšším počtem správných odpovědí a z nich určíme vítěze způsobem uvedeným výše.

  V úvodu formuláře vyplňte svůj herní nick, ID vašeho účtu a e-mailovou adresu, na kterou je účet registrován. Pokud uvedete jinou e-mailovou adresu, odpovědi budou považovány za neplatné. Každý hráč smí soutěžní odpověď odeslat pouze jednou, pozdější korekce nejsou možné a každý se může zúčastnit soutěže jen jednou (tedy s jedním herním účtem), a to i v případě, že vlastní více herních účtů. Všechny odpovědi, u nichž bude prokázáno, že jsou od jednoho stejného uživatele, budou ze soutěže vyřazeny.

  Soutěž bude ukončena 17.10. o půlnoci, odpovědi, které dorazí po tomto datu, nebudou do soutěže zařazeny. V průběhu následujících několika dní pak proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení vítězů.

  A o co hrajeme? Všichni tři vylosovaní výherci obdrží stejné odměny:
  • bonus + 100 % BZ na 24 hod.
  • 1x habitat pro ledňáčky
  • 1x recept dle vlastního výběru hráče (s výjimkou TGC receptů)
  • 1x bedna s nářadím XXL
  • 1x zlatá husa
  • 1x Nejlepší kamarádi
   [​IMG]
   co 12:00 hod. 525 BZ/BBZ, velikost 1x1
  • 1x Příšera z rybníku
   [​IMG]
   co 12:00 hod. 1050 BZ/BBZ, velikost 1x2
  • 1x Rybářská zábava
   [​IMG]
   co 12:00 hod. 2150 BZ/BBZ, velikost 2x2
  Diskutovat o soutěži či klást otázky, pokud vám bude něco nejasného, můžete přímo v tomto tématu. Nediskutujte však o zadání otázek a správných odpovědích na soutěžní otázky, takové příspěvky budou moderovány a řešeny dle pravidel fóra. Děkujeme.

  Váš moderátorský tým
   
 2. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Mně se soutěž líbí, je to zase jednou malá třešnička pro hráče. Bohužel se nezúčastním, nejsem ani pečlivka ani matematik.
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj Casey, prosím žádné diskuze o otázkách, jsou zadané tak jak jsou a ať se s tím hráči poperou .-)
   
 4. doben

  doben Ikona fóra

  No, pro mě téměř nesplnitelné. Některé otázky jsem nějak nepochopil. Byly zadány tak jednoduše, že se je dalo pochopit více způsoby. Nechtělo se mi překopávat farmu, navíc hraju od roku 2012 s několika pauzami. Takže jsem si z kvízu udělal tipování sportky. Určtitě ten kdo si na tom dá záležet, má velkou šanci na výhru. Jenom jsem nepochopil co mám napsat jako odpověď k otázce ,,Kolik peněz jsi vložil do hry?". Podle mě je to osobní informace. Tak jsem tam něco napsal a uvidím. Proto bych se chtěl zeptat, jestli se na konci dozvíme správné odpovědi.
   
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 5. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím,
  až skončí soutěž, respektive soutěžní část, kdy přijímáme odpovědi, tak si tu budete moct podebatovat o správných odpovědích a určitě je tu dáte nějak dohromady .-) Myslím, že každá otázka je formulována dostatečně jasně, jen je někdy třeba se nad ní zamyslet, na co že přesně se ta otázka ptá. Ale debatu o otázkách si nechme až po skončení soutěže.
   
 6. mijinka73

  mijinka73 Aktivní autor

  Doben taky se těším na správné odpovědi, já teda včera nad tím strávila celý večer a většinou odpovědí jsem si jistá, hledala jsem na foru a nebo zkoušela na farmě, abych ty počty dala správně, i když na jednu otázku jsem odpověď na foru nenašla tak jsem na ní zvědavá. ;)
   
 7. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Ahoj, tak jak je položena jedna otázka tak na ní není správná odpověď. Nechci porušovat pravidla, ale také nechci aby se toto řešilo po soutěži. Prosím moderátory jak mám dál postupovat - klidně to s někým vykomunikuji poštou.
   
 8. Casey27

  Casey27 Polobůh fóra

  bropyk: Ahoj. Ona tam "správná" odpověď je, ale podle toho jak si autor kvízu myslí ,-) Já dál postupoval tak, že jsem cca u 30 otázky měl 5, které se dají pochopit různě a opravdu nejsem vědma abych věděl, jak zrovna v tomhle případě autor přemýšlel. Takže jsem celý kvíz zavřel a nechám jej kreativnějším hráčům. Normálně bych se nad tím tak nezamýšlel, ale jelikož jsem hned ze startu narazil na jiné pochopení otázky než u autora, tak jsem si na to dával pozor. Pokud mám na něco jednoznačně odpovědět, tak musí být otázka jasně položena.... a to ikdyž je, tak se s autorem rozcházíme v jejím výkladu. Každopádně jsem zvědavý na diskusi po vyhodnocení soutěže ,-D Není to nic proti autorům... vážím si jejich práce a jsem rád, že se pro hráče pořádají různé soutěže pro spestření. Jen si myslím, že v tomto případě nejsou některé otázky jednoznačně formulovány a tím pádem je několik možností "správných" odpovědí.
   
 9. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Samozřejmě, že otázka se dá vyložit tak, aby správná odpověď se našla, ale pak nechápu proč u některých otázek je jiná volba a u některých nikoliv. I když se otázka dá vyložit, aby se správná odpověď našla, tak stejným způsobem se pak dá debatovat i některých dalších (i když tam jsem si to zřejmě vyložil stejně jako autor), ale u té jedné mě prostě nikdo nepřesvědčí, že nemám pravdu - to by jedině musel popřít pravidla ;). (dopředu vím jaká bude argumentace tvůrce, ale ta je prostě špatně) Nechci samozřejmě popírat, že to stálo úsilí kdo to připravoval. Bohužel do toho musel zatáhnout programátora z RT (kvůli vyhodnocení otázky, která zvýhodňuje ty kteří nedali do hru ani kačku).
   
 10. Milka66

  Milka66 Veterán fóra

  Kvíz som urobila včera neskoro večer a než sa dožijeme vyhodnotenia a možnej diskusie o jednotlivých bodoch, tak určite zabudnem ako som pri ktorom bode odpovedala. Bola to celkom sranda a veľa pátrania na fóre aj v hre, no niektoré body boli pre mňa tak ťažké a nezistiteľné, že som musela praktikovať "zavri oči a ukáž prstom";).
   
 11. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj .macca.,

  prosím diskuse o jednotlivých otázkách, až po ukončení soutěže.
   
 12. lubin1234

  lubin1234 Velmistr fóra

  No, ikdyž nejsem "nejznalejší" tak jsem to stejně zkusil. :D Vím že to mám všechno špatně, ale i tak. :p
   
 13. eufrozka

  eufrozka Pisálek fóra

  tak jsem si nad tím kvízem poseděla docela dlouho. Hledala jsem to už odpovědi odpoledne na fóru. Dala jsem si pauzu. Teď jsem si to po sobě zkontrolovala a odeslala jsem to. Ikdyž ta jedna otázka mi fakt dala zabrat - u ní opravdu nevím správnou odpověď. Už se těším až tu najdu správné odpovědi.
  Jsem moc ráda, že pro nás vymýšlíte zajímavé soutěže, člověk se tady nikdy nenudí. Musím říct, že tato je opravdu skvělá a kolik s ní jste museli ztrávit času, než jste ji vymysleli a co ještě zabere než se to všechno opraví.
   
 14. Pepe4467

  Pepe4467 Osvícený autor

  Zdravím vespolek,
  taky sem se pokusila kvíz vyplnit....
  uvidíme co z toho nakonec vyleze...
  jsem zvědavá, jak dopadnou výsledky....
  Jinak chválím, zajímavá soutěž, člověk se přitom rozhodně nenudil...
   
 15. mamba54

  mamba54 Stará škola

  Pro mě docela těžké, skoro všechno jsem musela hledat, mnoho odpovědí jsem nenašla nebo mi výsledek vyšel jinak, takže trochu typovačka, strávila jsem nad tím spoustu času a výsledek velmi nejistý:oops:, jsem moc zvědavá na správné odpovědi, ale některé by chtělo trochu rozvést, aby bylo jasné, jak autor k výsledku přišelo_O;)
   
 16. cobra

  cobra Pisálek fóra

  Obtížné pro každého, tak už se nemůžu dočkat jak to dopadne ? Naposledy testy v práci a ještě by to mohlo RT poslat každému formou vysvědčení... xDxDxD
   
 17. fialka40

  fialka40 Pilný autor

  Ahojte.

  Kvíz som vyplnila a odoslala, ale dodatočne som si u seba našla chybnú odpoveď ... je možné kvíz opraviť, t.j. poslať z toho istého účtu ešte raz? Alebo už nie? Ďakujem.
   
 18. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj fialko, odpověď na tvou otázku najdeš přímo v zadání soutěže, jen to chce přečíst si ho celé .-)
   
 19. k.vitek

  k.vitek Velvyslanec fóra

  Hmmmm :) včera jsem quize vyplnila... samozřejmě fórum a zejména FAQ velice pomohlo.
  Jsem zvědavá na správné odpovědi!
   
 20. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  No, některé otázky mi daly počudit teda :( Asi dvě jsem tipla, bo odpověď jsem nedohledala. A na některé by se dalo odpovědět různě, bo těžko říct, jak to vlastně ten zpovědník náš myslel xD Ale bylo to fajn ;)
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.