Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká zimní honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.12. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 18.12. ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, ..... Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Viděli jste ty odměny? Ty 3 obr stromky CHCI!!!
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, do akce jdu a rád bych ji udělal komplet. OBRstromky, farmářské mince + větší množství FL a také bedny s podivuhodnostmi z kterých také může vypadnout OBRstromek. Že by svítání na lepší časy co se týká odměn :music:. Stonek je tedy katasrofa, ale co už u této akce jsou základní odměny dobré.


    Hezkou hru ...
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tahle akce patří k mým oblíbeným,je to velká příležitost pro můj tupozrak a tupovtip dokázat,že i slepé kuře může najít zrno.Ale jdu do ní s nadšením a mladistvým elánem.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ty obrázky jsou tak hezké, když je na nich uklizeno!:D
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak skúsim,ale pri mojom čase na farmu to asi celé nedám a tie stromy sú až na konci!:(
     
    dingičko a Veselka tohle ocenili.
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    No páni, celou dobu akce budu na cestách, to jsem zvědavá, jak se s tím poperu. Ještěže aspoň obrázky nebudou nové, tedy pokud nám je nevylepší zimními doplňky (viz koulička). To bych byla nahraná, nebo prohraná ...? :p
     
  8. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Mám radost, moje oblíbená akce. Vůbec nevím, co je v odměnách, ale miluju hledání předmětů a tak budu pěstovat a hledat na plný výkon.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky to byla má oblíbená akce :), ale už není a chci si užívat předsváteční dny, tak se budu opakovat, ale akci nejedu, ani obrstromky mne nepřinutí, mám jich dost, ani nejsou všechny na ploše
    :pxD
     
    Apachie1 a Veselka tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kvuli obrstromkum se klidne i postavim na hlavu a budu se odstrkovat usima, jestli bude RT chtit....:D Akce ale vypada jako jednodussi reseni, takze: "kdyz musis, tak musis!" ;)
     
  11. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Je vidět,že se blíží vánoce.Takové odměny :D.Do akce jdu po dlouhé době s nadšením ;)
     
  12. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Hezký večer,
    po slovensky je Kaliandra továreň na pudrenky? To snad ne!
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci určitě budu dělat a dojdu kam dojdu:) Škoda, že se květina pěstuje jen na jedné ploše, nebude to tolik přibejvat:p
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    brutus2 - uvidíme zítra v akci, jak se bude kaliandra přesně pro SK lokaci jmenovat.

    Edit: Podle podkladů je to takto v pořádku
    továreň na pudrenky.png
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    pezt mozes prosim ta skontrolovat ceny za kosiky? myslim,ze je tam chyba v cene za
    Obrovský koš detektiva a Detektivní mega balíček
    ,tie ceny su asi prehodene ;).
    do akcie sa pustim a uvidim az kde to dotiahnem ;):)
     
    Trepifajksl a ezzra tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je od RT pěkné dát info k akci , když nejde fórum.o_O
    Místo aby konečně vyřešili zamrzání na předchozí ploše,tak řeší ***!:p Dneska ráno se mi opět podařilo kompletně vytrhat hlavní louku z bahamky a v nebi jsem místo oblíbených řádků sklidil ostatní!:p Kdy už konečně dojde k nějaké nápravě?!?:music:
    K akci: se tak těším:wuerg:8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/19
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - opraveno, díky za postřeh :)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, já se taky včera divila proč a teď slovy odklikala mazlíky na hřišti ručně a že je něco špatně jsem zjistila až na baha. Každý den přinese nějaké překvapení... například dá si Skali vykřičníček nebo to stihne smazat? ;)
     
    babako, Trepifajksl a -pechfógl- tohle ocenili.
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akcička se mi líbí i když odměny nic moc alespoň pro vyšší levely, které obr stromů mají dosti:pAkorát se musím vyjádřit k těm odměnám v soutěžích - nálepkám strčte si je laskavě do guanového močálu, hraji farmu a jsem rád že to sotva stíhám a ještě sbírat nějaké přihlouplé nalepky s kterých nic nemám, možná se na mě nahrne lavina negativních ohlasu ale i přes to jsem musel říci svůj názor na mnou neoblíbené nálepky:cry:Nemám rád nálepky:D
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - muselo by tam být ypsilon, tak je to enem na hvězdičky;)
     
    maribeja a GordonSargent tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.