Velká letní soutěž na fóru (1.7. - 31.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 8/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  ..:: Velká letní soutěž ::..

  Zdravím farmáři,

  pro hráče české a slovenské komunity jsme připravili Velkou letní soutěž, která vám zpestří horké letní dny. Co budete potřebovat? Nic víc než nápad, vtip, kreativitu a fotoaparát.

  Vaším úkolem bude pořídit fotografii na téma “Moje letní pochoutka”. Fotografie by tedy měla zachycovat lahůdky, které jste si připravili, vyrobili, namíchali nebo jste se s nimi setkali na svých prázdninových či dovolenkových cestách. Nemusí se však jednat pouze o jídlo, vítány jsou i letní drinky, koktejly apod.

  Součástí fotografie musí být vaše ID, a to tak, že musí být přímou součástí oné fotografie, nesmí být dodatečně přidáno v grafickém programu či jiným způsobem doplněno.

  Špatně
  [​IMG]

  Správně
  [​IMG]

  V sekci >>Debatní kroužek<< bude v pondělí 1.7. otevřeno nové téma, kam budete mít možnost vložit svá díla. Součástí každého soutěžního příspěvku musí být vaše autorská fotografie (maximální šíře obrázku 500 pixelů), ID vaší farmy, váš herní nick, stručný popis toho, co jste na fotografii zachytili a jakou dekoraci byste si přáli v případě výhry (z odměn jsou vyloučeny všechny typy mazlíčků, farmstreet boys, pohár ze zemědělské výstavy, pohár chovatelské soutěže, florenový a kouzelný strom). Příspěvky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, budou ze soutěže vyřazeny.

  EDIT: bohužel do odměn nemůžeme zařadit rovněž unikátní itemy ze soutěže TOP500 Bobří pekárna a Veverka se žaludem

  Soutěž bude ukončena 31.8. o půlnoci, soutěžní příspěvky, které se objeví po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem. Pokud dostanete nový skvělý nápad nebo pořídíte lepší soutěžní fotografii, můžete původní příspěvek smazat (nikoliv však editovat vložením nové fotografie) a poslat zcela nový příspěvek. Členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  V případě, že nebude na českém nebo slovenském fóru dostatečný počet soutěžních příspěvků, které budou splňovat pravidla soutěže, moderátorský tým může po ukončení soutěže rozhodnout o sloučení CZ a SK soutěže do jedné.

  A co můžete vyhrát?

  1. místo 3x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + dekorace dle vlastního výběru
  2. místo 2x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + dekorace dle vlastního výběru
  3. místo 1x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + dekorace dle vlastního výběru
  Zvláštní cena poroty - dekorace dle vlastního výběru (nemusí být uděleno)

  Přejeme bohatou inspiraci a těšíme se na vaše příspěvky.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  soutěž byla právě spuštěna, >>ZDE<< můžete vkládat své soutěžní příspěvky a >>ZDE<< debatovat o soutěži.
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral své tři favority pro 1., 2. a 3. místo, za 1. místo byly hráči uděleny 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod. Přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:
  [​IMG]

  Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících a zde jsou výsledky:

  na 1. místě se s celkovými 32 body umístila jikonka a získává 3x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + Hvězdářský dalekohled - vítězný příspěvek >>ZDE<<
  2. místo s celkovými 25 body obsadila lekude a získává 2x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + Sluneční hodiny - příspěvek >>ZDE<<
  na 3. místě se s celkovými 19 body umístila Twinulka a získává 1x tajemná sazenička + 1x tajemná stáj + Hvězdářský dalekohled - příspěvek >>ZDE<<

  Výhercům blahopřejeme, odměny máte připsané na účtech a ostatní nesmutněte, přijdou další soutěže a třeba se vám bude dařit lépe .-)

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.