Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 8.9.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 14.9.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Tak hurá na to ...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, ačkoliv ji nemám ráda ;)
     
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Já se těším, hledání mám ráda:inlove:
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    S touto akcí je tentokrát spojena i soutěž Zachraňte Lennyho. Takže doporučuji si ji prohlédnout ještě před začátkem akce, pokud chcete mít šanci získat odměny navíc, které tentokrát závisí na vašich výkonech z minihry. ;)
     
  5. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Riadok:
    Kouzelná moc +1 000 % level BZ
    Je to pravda? Nejak sa mi nezda... Skorej 6500 x lvl BS, nie?
    A tiez Šokovaný Lenny (+): +100% při sklizni stromů na 3 hod.
    Je to pravda? Ci je to +1 ks?
    Prosim skontrolovat. Vopred dakujem.

    Je to moja oblubena akcia, aj ked najunavnejsia. Ale plnit idem do sameho konca.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U sebe to vidím odehrát jakýmkoliv způsobem 90 her na dvě bedny piccolo a nazdar bazar.Pravá strana mi až tak nezajímá.Soutěž tedy s největší pravděpodobností vynechávám.
    Takže na 90 her: 36.000 ks kytek a 2.700 ks padátek.:wuerg:
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BigClick bonus dekorace i řádku je ve FAQ opraven, aby odpovídal již několikáte změně odměn v této akci. Díky za upozornění.
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak akci "Velká honička" mám v oblibě :) i přes to, že jsem snad tuto akci nikdy nedodělala do konce :oops:. Ale hrozně mě baví hledat obrázky. Takže zítra ve 14 hod budu na startu a tajně doufat, že třeba tentokrát dojedu do fiále :D. A když ne, vyzobu alespoň odměny na které dosáhnu. Všem, kdo se do akce pustíte ... přeji hodně farmářských úspěchů a fajn hru ;). Hezkou středu a ahoj :)
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Jsem zvědavá kam až dolezu.Pochybuji že tuto akci někdy dodělám až do konce ale hraju jí vždycky
     
  10. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    No super, moje nejoblíbenější akce je zpátky! Jdu trénovat mozkové závity, a zítra do toho hupsnem rovnýma nohama! :D
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce se pustím, protože na pravé mi to nikdy moc nejde, tak chci se pokusit udělat alespoň tu levou až po stonek, víc jsem stejně nikdy nestihla, a bez bonusů a kombajnu se to těžko zvládá, jinak přeji fajn hru všem.
     
  12. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, tento "mission impossible" nemusím, jsem marod se srdcem, takže vynechám, ale všem ostatním přeji mnoho úspěchů při hře.
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Do této akce taky nejdu.Po těžkém covidu jsem dostala trombozu:cry:přeji všem zdárné dokončení a radost ze hry.
     
  14. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Do akcie idem - mam ju rad.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Cíl je 90her kvůli 2xPiccolo ;) I když bych ráda vyzobla ještě ty na pravé straně :p
    Ale s mým hledáním budu ráda, že uhraji alespoň tu levou :wuerg:
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nikdy nedodělám dokonce, ale jdu do ní.;)
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky do akce se pustím, ale taky se mi nepovedlo tuto akci nikdy dodělat tak uvidím kam dojedu. Všem přeju mnoho úspěchů a radost ze hry.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tuto akci nemám vůbec rád, ale samozřejmě se do ní pustím. Cíl je pouze 90 her, tím to pro mě končí.

    Fajn hru pezt
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie pôjdem,ale trhať sa nebudem.Koľko urobím toľko bude;);).
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky neskáču metr vysoko nadšením, ale zvládli jsme ji jindy, musí to jít i teď (u mě levá strana).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.