Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 8.9.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 14.9.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč musí být docela dobrý řádek, když jsem chtěla dát pauzu? Hledání nemám ráda :) a taky mohli dát pěstění na divošku, mýtinu nebourám a teď tomu nebude jinak, co napěstuji, bude. Se nepřetrhnu, odehraji 50 her a asi končím
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    toto nééé
    nemám čas hledat
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do honičky jdu xD mám dovču xD Bude čas hledat xD. Hodně štěstí všem :D já už se nemůžu dočkat, už teď se nudímxD
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak to vypadá na velkou honičku především za florenama, zlaťáčky se posypou :D Akce bude těžká, náročná na čas a hlavně i oči dostanou opět zabrat, ale odměny včetně řádku a růžových škorpionů jsou luxusní, tak už se těším ;) Lesní mýtinu přesunu na divošku... ono to půjde :)
    Tak ať se nám dílo daří :D
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem ale trhať sa nebudem.Ja si pôjdem tým svojim tempom preto búrať nič nebudem.
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Woow, ty odměny! Hnízdo pro andulku, Hnízdo pro hadilova písaře, Výběh pro škorpiony IV: Růžový! Nikdy jsem nedodělala celou bonusovou část, ale pro tohle půjdu plnou parou vpřed!
     
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ano jdu do toho,odměny se mi líbí a hledání mě baví.Už se nemůžu dočkat,vytáhnu i 100 do stodoly.
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, taky mýtinu nebourám, proto pojedu jen lážo, co bude, to bude, nemá cenu se stresovat, přeji všem usilovné hledání předmětů.
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akce dělám všechny, tak i na tuhle se těším a doufám, že dolezu ke stonku. Dál to u mne bude záležet na tom, zda si vytočím nějaký ten bonus. Moc by mne potěšila andulka, ta se mě jediná vyhýbá obloukem. Do konce určitě nedojdu, když v téhle akci byly na konci florenové stromy, tak vím co mě to stálo zásob a úsilí je dostat. Takže kam dojdu dojdu, všem přeji úspěšné hraní;)
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Jasnačka, do akce jdu, ale pěstování na mýtině, nééééééé, mám tam obr stromy - 20 ks a zbytek pole. No musím to nějak vyřešit. Asi klasika jedním klikem. Na toto je skvělý premium. Do konce asi nedojdu, hledat moc neumím, ale 50 snad udělám. Musím.
    Brýle mám, ještě někde splašit lupu a bude to.
     
  12. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se těším, odměny jsou super
     
  13. barca279

    barca279 Vážený autor

    kedže všetky stajne vymienam aj andulky aj hadožruta aj meduzy,tak je premna zaujimavejšie venovat sa od piatka naplno expresu ,z toho bude viac stromov na vymenu,koli trom stajniam v kacii velka honička nebudem burat ani tyžden pestovat,urobim riadok ,dekoracie zoberiem,to je tak 9000-10 000 bodov a finito.teda ani 5000 SH rozmyšlam ,že sa neoplati minut koli trom stajniam a picolo bedni.keby miesto tajnych sadenic a tajnych stromov toho dali viac tak to by bola vačšia motivacia,a tie odmeny že 3Floreny,4 floreny,pomocnici 1 hodina,odpadavam z takych odmien .velka honička je dost tažka akcia na všetko čas,floreny,SH,vrtulky,PL,bonusy.tomu by mali byt aj odmeny prisposobene
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, už kvůli těm odměnám do toho půjdu, jako většina mýtinu nebourám i když mám prémium, raději to naženu jinak, ale konec mi i přes všechno zůstane nedotčen, sice si pamatuji kde co je, ale horší je to s vyzvednutím, no snad se mi ruka umoudří a můj průměr neklesne pod 100. Všem přeji co největší úspěch a štěstí no a všem škarohlídům (tentokrát tím nemyslím evoku57)- je to jen hra, nic ze zásob si nikam nevezmete, tak ať vám slouží k radosti ze hry, škudlit můžete v reálu, tam je proč
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mám tyhle hledačky ráda - musím si ale konečně stáhnout do počítače ty screeny, vždycky to lovím, kde se dá anebo musím čekat, až je některý z hodných farmářů zase vloží. :music:

    Řádek bych měla stihnout, 50 her vychází, jestli se nepletu, na 1400 sazí a 20600 ks kaliandry, to by šlo. V nejhorším povolám Jacka a bouchnu některý vhodný bonus na sklizeň. Bonusovou část většinou nestíhám, ale něco snad přece jen uhraju.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky nejsem nadšený z hledání (vždycky mi prý vzroste už tak vysoký tlak - i když posledně jsem byl "nad věcí"), zejména proto, že to je časově náročná minihra (když už chce člověk hrát i vpravo).
    Stonek je ovšem zajímavý a andulka, andulka je bájný pták, který se mi dosud vyhýbal...
    Čili volba <<hrát či nehrát>> je jasná...
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Prázdninovou honičku jsem neplnila a bylo mi to moc líto. Tak snad se mi tentokrát bude opět dařit a bude mít smysl honit se za odměnami z pravé strany. Odměny jsou pěkné (nechci se chlubit, ale andulku i hadilova mám). Teď jen, aby mě nepřepadla nějaká krize a nedošel mi uprostřed akce dech. Takže na start se připravit...
    PS: Mýtinu zbourám.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na Andulku si musím nechat zajít chuť, i když jí nemám :p, tak na ni nedosáhnu. Pojedu tentokrát asi rozdíly nebo najdi 10, uvidím, co mi půjde líp a dám jen těch povinných 50 her
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    honička je moje nejoblíbenější akce, odměny jsou velmi lákavé, i když dostat se až k růžovým škorpionům se mi asi nepovede. Nemám absolutně štěstí na bonusy, takže žádné + ke sklizni nemůžu kromě MJS čekat. Kolo štěstí mi taky většinou nepřeje, ale neva, těším se. Bourání mi nevadí, vždycky jsem doma co rok přestěhovávala uspořádání pokojů. Teď je rodina šťastná, že si své stěhovací záchvaty vybiju na farmě a obývák je ušetřen ... :D
     
  20. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak nasadíme dvoje oči a ono to třeba půjde.....:D:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.