Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 27.5.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 3.6.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, ..... Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci
    Video s minihrou bohužel nevyjde.

     
  3. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Dva kouzelné stromy, dva florenovníky - tak tohle bude honička :)
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak tomu říkám AKCE :D Jen jestli dolezu do konce pro ten florenevník:p
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak sa do toho teda pustim,odmeny celkom fajn,len to hladanie ;),ale aj to sa da zvladnut ;):)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,tak už došlo k prolomení dalšího tabu.Jen aby to nebyla předzvěst konce farmy.:oops:
    Ani se mi to nechce počítat.Tohle je akce jen pro velmi zapálené jedince.
    Sem zvědavej,jestli dojde k nějakému "vylepšení" , jako minule.o_O
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Napíšem to stručne. Všetko čo máš, narvi do akcie :D
    Párty lístky, jacky a iné blbosti jednoducho všetko! :D nie som snílek tak to reálne vidím na 1 florenovník.
     
  8. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak tohle je přesně ta akce, co nemám ráda, hledání mi moc nejde a nikdy jsem nedošla až nakonec:oops:, tak budu muset zabrat a pěstovat a pěstovat, snad budou padat padátka, abych to nahonila počtem pokusů-.-......ale florenovník chci !!!!;)
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Florenový strom [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Já se dám snad na modlení....................[​IMG][​IMG][​IMG]

    Můj několikaletý sen se snad naplní [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Ostatní mně nezajímá!!! Budu farmařit do sedření těla. [​IMG][​IMG][​IMG]

    Kdysi dávno byl v tajemných sazeničkách. Kdysi dávno jsem po něm toužila a prostě ač přes veliké množství tajemnic (to ještě neexistovaly balíčky) se zkrátka nepoved. Nejde o floren, to vůbec, ale prostě o ten strom jako takový.

    Tentokrát mně nezbývá nic jiného než poděkovat. Obr stromy neřeším, těch mám veliké možství, že se ani v provedení XXL a XL na farmu nevejdou.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Oslíčku otřes se xD a padají floreny, co bude, bude. Žil jsem bez stromu a budu žít dál :D, ale je to fešák, hodil by se.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak dohodle jdu naplno!!!! Florenový strom chciíííí, aspoň jeden.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě bych se přimlouval aby XL upgrady obrovských stromů,dali hráčům i se základem! Jinak se snimi novější hráči můžou jít akorát tak vyfotit!:wuerg:
     
  13. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak tohle bude doopravdová honička :)
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Osobne som tiež čakal, že budú základy, ale teraz trochu praktické otázky. Tí z Vás čo to znáte ktorý typ hier je najlepší a má už niekto nejakú štatistiku? a čo tie obrázky a screeny bude dovolené ukázať jednotlivé veci na tých obrázkoch ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Kdysi dávno mně florenovník vypadnul z kola štěstí, to bylo radosti - snad se zadaří druhý při této akci - a když ne, svět se nezboří!
    Čekám od RT nějakou čertovinu - jsem pesimista, ale snad mě některý optimista vyvede z omylu.
    Uvidím, až akce začne, bude po dohadech.
    Všem přeji ať se daří - a nejenom při akci!!:):):)

    tronaldo55 - jsou určitě obrázky k dispozici v diskuzích k této akci co byla v minulosti. Snad není změna.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55
    Pokud ti to de,tak hledání na 90 sec!:)
     
    vilm4, tronaldo55 a maribeja tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jara.láry, fáry to je "výprodej" (sale) farma pojede dál a možná ještě budeme koukat co nám nový systém připraví xD

    tronaldo: Mně jde nejlíp 10 předmětů, ale dost si chválí hledání na 90 sec, obrázky budou zvlášť v jiném vláknu.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak pokud jsem to sečetla dobře: při 100% úspěšnosti hry na 90s
    1. Florenovník = 165 her /28050 kytek a 3960 padátek/
    2. Florenovník = 204 her /34680 kytek a 4896 padátek/
    A ještě někdo spočítejte kolik času je potřeba na hledání, na to jsem lempl :oops:

    PS: her bude potřeba víc, ne vždy a hlavně ze začátku budete mít 100% úspěšnost.:cry:
     
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak tohle vidím tak,že na kole neštěstí bude pravděpodobnost vytočení sta či dvěstě procent do stodoly,na bodě nula.
    Nasyslené bonusy celkových výnosů jsou do diamantového slotu,takže vypadne mrkvovka a bonusy rostlinných výnosů nejspíš nebudou fungovat.
    Takže florenovník pro ty kdo jsou pomalejší a nestihnou najít všechny předměty je asi jen utopie:cry::cry::cry:
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - ahoj, proč by neměly fungovat bonusy rostlinných výnosů ? o_O
     
    evainfo, GordonSargent a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.