Velká honička (25.4. - 1.5.) - screeny atd.

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,

    toto téma slouží k prezentaci screenů a animací z minihry v akci Velká honička. Diskuzi o akci veďte, prosím, pouze v tématu Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze.

    Děkuji.
     
    mamba54 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    LOŽNICE
    [​IMG]

    ZAHRADA
    [​IMG]

    OSTROV
    [​IMG]

    KUCHYNĚ
    [​IMG]

    VIKINGSKÁ SÍŇ
    [​IMG]

    ARCHIV
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/4/19
  3. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Neumím obrázek, určitě se toho někdo ujme.

    Vikingská síň

    naběračka - na pravém lustru
    socha ingrid na obrázku u levého okraje
    lano - na levé židli
    loutna - pod levým lustrem
    vlněný koberec - uprostřed obrázku na zemi
    stolička - je okno, pod ním trůn, potom schody a pod nimi stolička
    dračí štít vlevo naoře
    světelný strom vlevo od pravého okna
    srp - na koze (stojanu) ve předu celého obrázku (kousek vpravo)
    dračí lebka - na stole je džbánek kousek nad ním je dračí lebka
     
    Naposledy upraveno: 25/4/19
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vikingská síň - něco málo, co jsem si zapamatovala + předměty od Orliček. Snad to pomůže.

    [​IMG]

    Překlepy, prosím, neřešte, já je vidím, ale protože to nemám ve fotokrámu, ale v obyčejném malování, už to neopravím... Když se nenajde nikdo šikovnější než bude mít čas ašada, zkusím zítra po práci tenhle obrázek předělat a přidat další předměty, pokud je sem někdo napíše, a udělat ten druhý nový.

    EDIT 1.19: i pro ten druhý nový prostor prosím dobrovolníky o popis umístění předmětů, něco si pamatuju, třeba mobil dole v pravé polici, hrnek na kafe co v horní pravé polici vypadá jak modrá termoska, ve stejné skříni jsou ještě rosetská deska, trilobit, Oxkar... na boku té skříně je meč, vedle meče pavouk, co není vůbec vidět, vedle je Jonesův klobouk, úplně vpravo je cosi žlutého, co je tuším komár v jantaru... uprostřed se po zemi plazí mumifikovaný medvěd, ve dveřích je dimenzionální svítící modré cosi... ale do dnešního večera je daleko... a navíc mi koncentraci naruší pracovní proces xD
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Editováno - ARCHIV i VIKINGSKÁ SÍŇ aktualizovány, doplněny dle toho, co se dosud podařilo zjistit.
    Moc díky všem za doplňování!


    ARCHIV
    [​IMG]

    (Vikingská síň je původně vložená od Y_n_O, mám ho ale v jednom příspěvku, proto je také upraven, aby pokud možno nikoho nemátl.)

    VIKINGSKÁ SÍŇ
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
  6. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    [​IMG]

    Pokusila jsem se taky něco málo doplnit, snad si ty názvy správně pamatuji, bo přátelé, tohle je masakr - zatím mi to připadá nezapamatovatelné. A omlouvám se, že to jde hůř číst, nebyla jsem schopná najít, kde se dá psát tučně. Popravdě jsem ráda, že se mi to vůbec podařilo sem vložit. Když tak se dá obrázek zvětšit :)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji moc, děvčata. Skvělá spolupráce :) Použila jsem obrázek ARCHIVU od Maurehaty, doplnila od Sovinky a o něco svého. Snad jsem tam nezapomněla dát něco, co jste tam už měly vy dvě...

    [​IMG]
    Tvořte dál, já už mám dnes útlum, kdo chcete, opravujte, upravujte, doplňujte...

    EDIT 27. 4. 12:20: děkuji, .kristynka.1, archiv doplněný
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
  8. .kristynka.1

    .kristynka.1 Pisálek fóra

    krokodýlí totem tiki - vedle krakenské truhly
    foto rámeček - skříň v pravém rohu, fotka na krabici
    prastará mince - vedle švýcarského nože
    nakousnutý cupcake - místo muffinu

    VIGINSKÁ SÍŇ
    sud s medovinou - za židlí s hrudním plátem
    kotlík - vedle stoličky
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka, při editaci ARCHIVU jsi zapomněla na rosetskou desku, je vedle brku s inkoustem. ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě tam chybí tuším že je to hák - nad globusem ;) ale maurehata ho tam má, tak není třeba doplňovat, ale bylo by to tuším komplet
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57, hák tam je, chybí opravdu jen ta rosetská deska, jinak to Sovinka udělala perfektně, i tu Vikinskou síň.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O vzala jsem si silnější brýle a opravdu tam je, omlouvám se, chybička se vloudila ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ještě jsem opravila pár nepřesností, náhrdelník je safírový, vrtule je zrezlá, taška kocoura je batoh, toulec s šípy je jen toulec, amfora je řecká.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: senkjúverymač. Ještě bys, prosím, mohla opravit tu kočičí Egypťanku v Archivu, mám ten dojem, že to není socha, ale busta, s tím se mi taky hýbat nechtělo... :)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/19
    Honzulka05, ašada01 a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.