Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 25.4. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 1.5. ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ musíte kliknout na odkaz rostlina, padátko, mlýnský produkt.... . Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Pavla a zejdy66 tohle ocenili.
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už zodpovězené dotazy
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Staré známé hledání v obrázcích - řádek dobrý, odměny také, tak jdu do toho :) snad si ještě pamatuji, co kde leží
     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt nemohla být další aktivace řádku za 71 hodin?!?:p
    Tentokrát pojedu "pouze" na stonek.Jedině kdyby se zadařilo na kole štěstí,tak bych to přehodnotil.Jako minule asi budu hledat 10 předmětů.
    Stonková varianta:
    Kaliandra 36.050 ks
    Saze 1.890 ks
    Na všech plochách nachystány výrobny.
    Ta dekorka z největšího koše,to je teda terno!:wuerg:o_O
     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tohle hledání se mně minule líbilo. Takže ano, jdu do toho i ten řádek se mně jako odměna líbí. Jen škoda, že zas jen farma. Já pak Bahamku zazdívám, kouknu na ní většinou 1x denně, ale to můj problém.[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Sice jsem po barvení vajec měla v plánu odpočinout si od akcí, ale asi to přehodnotím. Hledání předmětů mě docela baví, stonek se mi zdá v celku dobrej a macešky do posledního úkolu v družstvu počkají :)
    Jen ta kytka na pět hodin se mi moc nelíbí :wuerg:
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to už tu bylo. To zase bude mžourání, hledání a klikání - zprvu pomalu a pak už skoro po paměti...
    Na kompletní levý sloupec by mělo stačit 23175 74675 kaliandry a 1215 3915 sazí, pravý sloupec závisí na úspěšnosti hledání...
    Odhalí nám konečně inspektor Mouselombo svou záhadnou manželku?
    V každém případě jdu do toho do posledního dechu!

    EDIT:
    Děkuji za upozornění. Nějak jsem si nevšiml, že
    počet odměn ≠ počet miniher (těch je více, konkrétně 145)... :oops:

     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
  8. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    no kdepak máme ty obrázky popsané z minula, potřebujeme osvěžit co tam bylo
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Minule mě hledání hodně bavilo, takže jdu s nadšením do toho. Pětihodinovka dobrá a řádek se mi taky líbí. Zodpovědně se připravím a hurá na to.
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    jan.svatek - na kompletní levý sloupec bude třeba 74675 kaliandry, pokud se nepletu. A pokud se nepletu, na pravou část bude třeba přes 104 tisíc akční rostliny - v případě hledání 60 předmětu za 90 vteřin. Možná se ale mýlím, obávám se ale, ze se mýlíš spíš ty. Je mi z těch počtu špatně, ale jdu do toho, Florenu je v odměnách hodně, i PL, SK, a těch BZ!
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Akci určitě nedodělám ale jdu do toho.
     
  12. kuzma55

    kuzma55 Zelenáč fóra

    a opět náhodný odměny, to mě nebaví,protože musím makat mnohem víc:wuerg:;)
     
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jelikož se k bonusové části, kde jsou nejlepší odměny, nemám šanci dostat a stonek mi za tu námahu nestojí, tak pojedu svoji farmičku v poklidu :))
     
    Sirovodik a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Takto to vychází mě:
    na stonek je 70hledání: 70x515akční rostlina=36050 a 70x27=1890sazí
    a pokud by to někdo chtěl celé:145x515akční kytka=74685 a 145x27saze=3915saze
     
    Honzulka05, maribeja a jindrasofr tohle ocenili.
  15. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Na rozdíl od otravného barvení vajec mě hledání rozdílů baví a akce se zúčastním ne kvůli odměnám, ale kvůli minihře. Koše nekupuju, tak bohužel žádné šetření s dedukcemi. Uvidíme, zda bude počet her limitovat kytka nebo padátka. Těším se. Tenhle pocit jsem dlouho u akce neměla.
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Si to užiju, dokud ještě mám čím koukat....8) Můj problém v téhle akci je, že předmět sice vidím, ale myslím, že je to židle a on je to taburet.
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach joooo
     
    Honzulka05, evainfo a burds tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak do akce jdu, uvidím kam se dostanu :)
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    do akce samozřejmě jdu a uvidíme kam se dohrabu pravou většinou nestíhám celou
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Prozraďte mi, kam chodíte na ten elán a nadšení do akcí, že vás pořád ještě baví?
    :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.