Velká honička (24.3. - 30.3.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 24.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 30.3.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Před chvilkou tady ještě nic nebylo a hle - soutěž bude ! Bezva
     
  3. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Stonka v pohode, ale ďalšia akcia bez pikolky :(
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Vida, tak přece se budeme honit za odměnami... noo i na levou stranu se toho chce docela dost
    37.080 kaliandry a
    2.520 sazí, snad to mám spočítáno dobře.
    Odměny jsou slušné, jen tentokrát budeme sázet na hlavní a v lese, takže zase přesazovat stromy :oops:
    Tak ať se daří
    Edit: Richards76, já je tam vidím ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/3/22
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V sobotu ráno odjíždím do Itálie na hory, vracím se ve čtvrtek 31. v noci. Doufala jsem, že bude nějaká pohodová akce a oni mi připravili jednu z těch nejvíce časově náročných. Zkusím získat aspoň stonek, musím si na hledání vybrat večer, kdy budou pro mě známé místnosti. Pravou stranu musím tentokrát oželet. Někde jsem zaspala sváteční kuchyni, dvě verze večeře mám, ale kuchyni jen jednu.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/22
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Honit se nebudu, ale aspoň to zkusím :D hodně štěstí všem :D
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) uvolním jen hlavní louku, tak půjdu zatím po stonečku, chlívečky z odměn mám, tak potom se uvidí co dál :p
     
  8. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Já tam vidím celkem 4xpiccolo
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Chtěl bych se Vám omluvit za pozdní vydání FAQ k akci, nějak mi to uniklo, že to není venku :)

    Fajn hru pezt
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Na monitore ich aj ja vidím, ale reálne ich nedosiahnem, mám svoje limity :).
    Stonky na skrátenie pomocou SH nemám, a nakoniec ani času toľko nebude. No a na KŠ spoliehať sa ako všetci vieme nedá :).
    Ale ďakujem za podporu.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Akcia,ako sa patrí! 37000 ks! akčnej a ja od piatku do nedele budem bez hry,týmto sa zároveň ospravedlňujem susedom,takže tentokrát to vynechám a budem ďalej pestovať len tak,čo mi treba. Odmeny sú pekné,ale nemusím mať 'fšecko' ,že? Tak vážení,nech sa Vám darí!
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vzhledem k věku už to bude taková střední honička,co kdyby mne ta zubatá s kosou doběhla dřív,jak já pro stonek :D
     
  13. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Velká honička = moje nejoblíbenější minihra, takže zase na tuto akci "opráším" další 2 polospící farmy a honičku si naplno užiju.
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Rostlinek je potřeba hafo. Sazí také. Na akci se i tak těším. Od té doby, kdy jsem se naučila minihry, tak si akci užívám. Hodně bude záležet na KŠ, zda pojedu na plný plyn nebo jen tak vyklusávat a funět.
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobrý večer všem. Tak po mé 4 a půl měsíční něchtěné pause na farmičce kvůli nemoci, si po návratu nemohu přát nic pro mne lepšího :). Vždy, když byla akce Velká honička, jsem se moc těšila a tuto akci jsem měla a mám ráda. I když jsem málokdy došla do zdárného konce, tak jsem si alespoň užila hledání předmětů v obrázku, což mě moc baví. Takže hurá hurá, ano, do akce jdu, ať to dopadne jakkoliv. Všem, kdo mají nějaký cíl, přeji mnoho štěstí a plno zábavy. Dobrou noc ;)
     
  16. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se těším, dobrá hra
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    na riadok 20600 rastlin, 1400 sadzi. na akciu 7 dni, to dam :) ci dam aj piccolky je nepravdepodobne, no pokusim sa :)
     
  18. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Moc se těším, tuhle hru mám moc ráda, přeji všem farmářům hodně zábavy a štěstí ve hře.-.-
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Další akce kterou pravidelně nedodělám.Tak půjdu alespoň pro stonek.Akci mám ráda ale celou nikdy nezvládám.Tak jdeme hledat
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja až teraz som pozrel sem a vidím že dnes začína akcia.Všetko som pozbieral a poposielal darčeky.Tak že dnes si urobím voľno a ráno sa pustím do nej.Uvidím kam sa doplazím lebo SH a vrtuliek mám málo a koleso sa so mňou veľmi nekamaráti tak aspoň po stonku sa dostať.:(:(.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.