Velká honička (23.3. - 29.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.3.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 29.3.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    Alice, INČUČUNA1959 a Erča101 tohle ocenili.
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    To bude zase šichta!
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, akci určitě nevynechám, tak jako žádnou jinou a těším se na ní ;). Budu se snažit dojít co nejdále .... stonek je mým cílem a potom se uvidí ;):). Abych se přiznala, tak k obrovskému stromu jsem ještě nikdy nedošla :music:, ale nikdy neříkám nikdy a tak se i tentokrát o to pokusím a uvidíme :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů a hlavně ať vás to baví a máte radost ze hry ;):). Pěknou středu všem ;) a ahoj :)
     
  4. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Super akce, hurá do toho, kouzelný a obří strom bude můj :inlove:
    Všem držím pěstičky, ať se daří :)
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nejaké reálne počty koľko to bude približne stáť?
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 to záleží především na tom, kterou minihru preferuješ a jak se ti v ní daří. Já kvůli délce preferuji rozdíly, takže u mě je to cca celkové skóre / 100 * počet akční a to samé pro padátka.
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu!
    Jen jako "hráč chtivej pořádných odměn" bych uvítal hodnotnější řádek ve stonku... ale nemůže být každý den posvícení.;)
    Takže ve 14 hodin zaseji laskavec... a zítra nejen že sklidím, ale zase zaseji...

    Kdepak ten farmář zase je? Zdali zaseje?
    Čekaj´ ho velký galeje, nežli zaseje...

    (hudba na píseň Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tuto akci nemusím a rozmýšlím, zda do ní jít, asi si nejspíš dám pauzu :)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Do akcie idem,ale trhať sa nebudem.Koľko urobím toľko bude;);).
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Zkusím alespoň těch 90her a šmitec :music: Vždy hraji najdi 10rozdílů ;)
     
  11. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tato je moja najoblubenejsia akcia. Odohrat mini hry je casove narocne, ale nevadi, zvladnem to (dufam :D).
    Pekny den, farmari!

    P.S. Co by bolo potrebne:
    riadok + dekorkyodmeny (lave okno)odmeny (prave okno)
    pocet hier
    50​
    90​
    min. 204​
    akcna rastlina
    19 061​
    34 621​
    min. 78 967​
    padatko
    1 470​
    2 670​
    min. 6 090​
     
  12. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Akcia pre mňa časovo náročná, stonka bude, možno aj tých 90 minihier, ale pravé okno ani náhodou. Veľa materiálu, času a hlavne mi tieto hry moc nepasujú. Uvidím kam sa dokotúľam, potom napíšem. Veľa šťastia farmári.
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym;)..akcia super,ale tentoraz ju vynecham.Piccolla ma nelakaju,lebo u mna sami genius a kamarat a tanec v listi.A obrie stromi nemam ani uz kam polozit.A to hladanie v miestnostach je tiez pre mna narocne aj s brilami.xDTak nieco dopestujem,vychovam a zacnem pripravu na Velkonocne sviatky a budem sa venovat vnucatkam.Nech sa kazdemu zadari to co si praje s akcie.:inlove:.fajn hru
     
  14. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    ezzra - .A obrie stromi nemam ani uz kam polozit.

    No ja mám miesta dosť ale ani jeden obrí strom a k tomuto to je tiež ďaleko tak tam asi nedorazím ani v tejto naháňačke -.-
     
  15. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, taktéž honičku vynechám, preferuji pohodičku. Všem, kdo se do akce pustí, ať se daří.
     
  16. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásný jarní den, tuhle akci mám hodně ráda. Můj dík za to patří matlafousce, která mi poradila jak na hru.
    Tak je jasný, že do akce jdu. Jen mám všude stromy a nechám je i na zítra a teprve pak dám pole.
    Obří strom mám jenom jeden, kouzelných mám pět.
    A jsem zvědavá který rychlík bude první hotov :D.
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Koukám, že tvůrci hry už zapomněli, že pro nás vytvořili zcela novou plochu, ale že stojí 2500 hvězdiček. V odměnách není jediná hvězdička :oops:
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek.... to zas padne eSHáčka, ještě že je ten jeden obřík v odměnách, za pár let mi to vynahradí xD
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci samozřejmě začnu, ale kam dojdu, toť otázka. No určitě se budu snažit co nejdál. Ještě jsem ji nikdy nedodělala. Večer si vše nachystám. Teď mě tahá ven sluníčko a včelky.
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    No honit se nebudu8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.