Velká honička (11.11. - 17.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.11.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 17.11.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, ..... Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hledání nemám ráda, ale stonek je dobrý, tak šup do toho :)
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pročistit mozkové závity,vyčistit brejle a zítra na start :D
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Některé obrázky pro hledání jsou lepší a některé bych nejraději přeskočila, ale hra je hra a stonek bych chtěla, tak se nedá nic dělat, vyhrneme si rukávy a zítra se do toho pustíme. Fajn hru a pohodové dny v rámci možností!!!!;););)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To zase bude zabitého času, ale odměny nejsou k zahození, především na floreny včetně kouzelného klobouku, takže hurá do toho ;)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Edit po chybe:
    riadok: 11 730 akčnej a 1173 padátiek (sadzí)
     
    Naposledy upraveno: 11/11/20
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    tronaldo55 - nemáš tam náhodou chybku??
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  8. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Jak je myšleno HLAVNÍ FARMA,je to celá farma,nebo jen hlavní louka?Díky.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/20
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54 hlavní farma je aktuální název ze hry pro hlavní louku. K jeho změně došlo přibližně v půlce září. Tehdy jsme také požádali o změnu na původní název hlavní louka. Nicméně stále jsme se nedočkali odpovědi. Aktuálně tedy platí, že hlavní farma = hlavní louka.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem.Odmeny sú super tak uvidím kam sa dostanem.SH+ vrtuliek mám dosť a záleží ako budú padať sadze a lupy;);).
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tronaldo Musí se počítat 70 her na stonek, mě to vychází na 11900 akční a1190 padátek, mě to hledání moc nejde, tak půjdu jenom pro stonek, kolik bodů uhraju je mi jedno, ale moc jich nebude.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak na tuto akci jsem se taky těšil většinou jsem hledal co nejvíc předmětů a to mi šlo celkem ale asi si budu muset zase osvěžit paměť a zvyknout si. Každopádně minule když šlo o FL stromy jsem do toho dal vše ( SH, PL, FL a peníze ) teď možná protočím kolem 200 PL a snad něco padne nějaký bonus. Každopádně stále většinu věci atd chci šetřit na dožínky do kterých asi dám vše.

    Můj cíl je: ten klobouk
    uvidíme kam to dotáhnu SH pustím max 1000 taky ho šetřím.
     
  13. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    ahoj, co je Kouzelný klobouk, nemohu ho najít, děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 10/11/20
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 a maribeja tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Diky opravené :D
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  16. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Škoda, že klobouk dá floreny jen 40krát. Mně by se líbilo, kdyby dával pořád jako florenovník;).Já, bohužel, zrovna když byl florenovník v akci, nehrála. Tak snad někdy jako výhra zase bude.
    No, nemyslím si, že na klobouk dosáhnu. Uvidím. Ale vzhledem k tomu, že mám problém s hrami i u Renza jarmarku, to vidím bleděxD.
     
    evainfo, larelay a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hledání předmětů se mi moc nedařilo. Takže můj cíl je pokus o splnění základní části. Na víc si, díky své "šikovnosti", netroufám. Možná i přizvu potomstvo na pomoc při minihrách. Raději. :p
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Hledat moc neumím ale baví mě to jak mi to nejde.Tak hurá do toho
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zasazený laskavec, tak snad příprava dobrá :p stromy dávat nebudu, bez lup to snad spravím
     
  20. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem si akci porovnala s tou červnovou. Je to přibližně to samé, jen je méně padátek v receptu (v červnu 24, teď 17), trochu změna z čeho padají a akce trvá o den méně.
    Jedu 90s hry, v červnu jsem to dotáhla na 134,85 bodu v průměru za hru. To by bylo na komplet splnění téhle akce 205 her (34850 akční/3485 padátek). Celou akci plnit nebudu, když tam není florenovník jako v červnu nebo obrstromy jako loni (červnovou akci jsem splnila jen díky vytočeným 4*100% do stodoly, 800 ZH a 3000SH a seděla jsem celkově u miniher asi 5 hodin).
    Udělám stonek (asi i celou levou stranu(20230/2023)) a pak kam dojdu, tam dojdu.
    Předem děkuji všem, co si dávají tu práci a vkládají obrázky a radí s umístěním předmětů v Tématu pro ukázky z minihry: Velká honička - screeny atd.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.