Valentýnská akce

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co se vám na valentýnské akci líbí nejvíce?

  1. A: Minihra

    16.3%
  2. B: Odměny

    14.3%
  3. C: Grafika

    4.7%
  4. D: Příběh

    1.0%
  5. E: Úkoly

    3.7%
  6. F: Obtížnost

    5.5%
  7. G: Líbí se mi vše z výše jmenovaných

    51.5%
  8. H: Akce se neúčastním

    2.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k právě probíhající valentýnské akci. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 20.2. v 18:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, o akci můžete debatovat v diskuzím tématu jinde. Děkujeme.
    [​IMG]
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  2. ADELANDE

    ADELANDE Pisálek fóra

    Volím CH. akce se mi nelíbila... obecně nemám rád akce, kdy se pěstuje plodina a zároveň vyskakují produkty a ještě k tomu RT přidalo výrobu další produktů ve mlýně... překombinovaná akce, odměny slabé, obtížnost střední, minihra nic moc... jen se nebát zařadit do ankety i možnost, že jsme s akcí nebyli spokojení (nezúčastním se nechci dávat, protože to není pravda)
     
    Niky-kočka a kuchynak tohle ocenili.
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    akce se povedla,škoda jen že jsme nedostali všechny dekorace do mag.stonku.
     
    julinka64 a dana9494 tohle ocenili.
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    akce přesně podle mých představ, rozmanitost, nápaditost, motivací byly i odměny, pohodová akcička, dobře zvládnutelná proložená i minihrou, která vše oživila...
     
  5. jirik43

    jirik43 Zelenáč fóra

    Co hráč, to názor. Ve hře si každý mohl najít svůj šálek kávy. Tak mě napadá, proč vlastně tuto hru hraješ, když se Ti nic nelíbí.
     
  6. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Akcia bola pohode , je to pekna hra,nechapem tých čo stale hundru ked chcem tak hrajem ked nie tak ju jednoducho nehrám .Prajem všetkým pekné farmarčenie už sa teším na dalšiu akciu
     
  7. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Tn příběh můžete klidně odfláknout, ani mě to nenapadne číst. Ale tak to je asi u většiny.. Jinak Rukahore
     
    zemanka01 a dana9494 tohle ocenili.
  8. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Akce splnitelná, zajímavá a pestrá. Odměny fajn - i když já plním i ty, kde jsou odměny nic moc už z principu. Když hraju, tak naplno :)
     
  9. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    Valentýnská akce byla super, bylo tam od všeho něco-dodávání ze stodoly, pěstování,vypadávání, zpestřením byly minihry. Pro nás co jsme ve vyšším lvl ( já jsem 94)"brnkačka" a měli jsme brzo splněno. Pro hráče v nižších lvl to bylo nesplnitelné, jelikož neměli rostliny, které se dodávaly. Možná by měli mít hráči začátečníci možnost tyto rostliny, které my můžeme v pohodě dodat v pohodě ze stodoly v době akce zakoupit na trhu, i když je zatím nemohou pěstovat.
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia bola super, ľahšie splniteľná oproti tým predchádzajúcim, plodiny nebolo príliš veľa, vyskakovalo to slušne a výroba v mlyne - 15 min a aj počet bolo zvládnuteľné. Príbehy nikdy nečítam, tie sú možno pre deti tak do 10 rokov, dcéra to ani keď mala 10 nenadchlo. A odmeny - čo by sme chceli? - myslím, že odmeny boli niektoré lepšie niektoré nič-moc, ale celkovo fajn a poteší všetko, ak sa za to neplatí. Celkovo naozaj OK a palec hore.
     
    charlie.b46 a Magduška56 tohle ocenili.
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Pro příští podobné ankety dávám na zváženou i otázku "Co se mi na akci nejméně líbilo"
     
    babioli a zemanka01 tohle ocenili.
  12. m2707

    m2707 Znalec fóra

    I když jsem dala "A", tak akce se mi líbila jako celek.;)
     
    dana9494 a Magduška56 tohle ocenili.
  13. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Akce byla super jen víc takových
     
    dana9494, .Večernice. a Magduška56 tohle ocenili.
  14. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Akcia bola fajn naj mini hra bola super ktorá ma pobavila.Čo sa týka odmien boli dobré.
     
    dana9494 a Magduška56 tohle ocenili.
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Oceňujem celú akciu a aj veľmi peknú grafiku.Dokonca i to, že bola takmer bez problémov. Len tak ďalej.
     
    dana9494 a Magduška56 tohle ocenili.
  16. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Akcia sa mi páčila, odmeny tiež, a mini akcia bola pekným spestrením hry
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  17. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Akce se mi líbila jako celek, byla lehce zvládnutelná i pro nižší levely, minihra bavila nejen mě, ale i syna :)
    Odměna zlaté banány.... SUPER !!!!
    Mimořádně se nekonal ani žádný výpadek, takže veliká pochvala :)
    Jen tak dál.....
     
    Vefka1, dana9494 a ell1956 tohle ocenili.
  18. -jossinka-

    -jossinka- Zelenáč fóra

    Akce velmi prijemna. Tentokrat jsem mela i dostatek vypadavatek, takze super. Zlate banany v odmene potesily. Jen tak dal;)
     
    dana9494 a ell1956 tohle ocenili.
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Akce se mi líbila i když jsem poslední úkol nestihla;):)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  20. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Zdravím..a přeji hezký den....

    ..akci osobně hodnotím celkově kladně....hlasovala jsem za G...RT se podle mě..v poslední době opravdu snaží..no koukám..že se nezavděčí..kdyby...no nyní mě napadají jen příměry..které sem dát nemůžu..pamatuji..jak plno lidí volalo po zlatých banánech..jako odměnu v akcích..jsou tam..a opět nespokojenost..osobně si myslím..že zlaté banány...jsou docela kvalitní odměna...za celkem lehkou akci...v mém levelu na Baha..ušetřených cca 900 000 Bz..jestli to takhle mohu přepočítat..jinak marně přemýšlím..co by bylo.. jako odměna ..pro některé lidi adekvátní..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.