Valentýn (10.2 - 17.2. 2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Valentýn ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.2.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 17.2.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Strašne. Od poslednej deskovky je pekne vidieť ako RT utiahlo kohútiky s odmenami. Minule boli odmeny typu 15 hviezdičiek, 5PL. a teraz? :D 1PL a zopár hviezdičiek. Spraviť minimálny počet otočiek na zisk dvoch dební piccolo a zbohom akcia.
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    hlavně všeho chtějí víc a víc, už to není o radosti ze hry a samozřejmě o kupování za reálné peníze, ale do toho já už nejdu, bohužel :-(
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    do akcie sa pustim,stonka je celkom dobra-len ten cas :sleepy:
    odmeny sa mi pacia ;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to já si jdu pro bedýnky Piccolo, ty můžu, zkusím i na vedlejší farmě co to udělá xD ostatní odměny nanicovaté
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To nezvládnu :p jdu si dát růžový hadr se srdíčkem na hlavu, jedině, že bych hrál jen džungli, tam není tak růžově ;)
    Edit: hroudov už zase končí, ale z jiného důvodu.
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    Keď som dobre rátal, na stonku treba 52 balíčkov t.j. 8060 rastliny a 1040 zámkov ...
    Na obe Piccolo 35x4 vedomostné body ... to v tých 52 hrách musí byť
    To pôjde ;) aj bez KŠ
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm nic nového pod sluncem a odměny....děs běs
     
    jana151049 a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) a zase budeme hopkat po desce - odměny nanicovaté, ale třeba nás překvapí ta zvláštní odměna, kterou lze získat jen jednou (nevím jestli jednou za celou akci nebo jednou na každé desce :p)
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    dotaz a prosím o potvrzení správnosti. Ve FAQ je napsáno, že je třeba na stonek 104 HM, ale potřeba podle odměn je 208. Dále je napsáno, že za dohrání dostaneme 4 HM - je to tak nebo budou jen 2 a pak se myslelo, že je třeba 104 her?
     
  11. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Zase deskovka ?:sleepy:
     
  12. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Neurazí,ale ani nenadchneo_O
     
    14087 a naruto2002 tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bropyk

    Ano je potřeba 208 hvězdičkových mincí. Za odehrání každé části deskové hry dostaneme 4 hvězdičkové mince.
    Do počtu potřebných se vloudil šotek, děkujeme za upozornění.
     
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Začíná mi hodně vadit získávání padátek jen z rostlin a stromů.
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Akce se mi hodně líbí jdu hlavně po stonku jako vždy a bedny piccollo :p A ty romantické bedny se mi moc líbí. Co se týče plánku hry půjdu nejspíš po PL bedny atd Až začne královna protočím těch cca 300 PL a rozjedu to :p
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,skúsime,len,aby sa plochy neprekrývali s pestovaním na Kráľovnú od štvrtka!To by zase bolo všetko na jednej kope!
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Ach kdyby to bylo v kalendáři včera tak bych si neodfajfkla kaštanový řádek.No mám smůlu.Do akce jdu pochopitelně
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu ;) Piccolo bedna neurazí :music:
     
  19. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Tak nevím, zda se za tou úžasnou bednou honit z 10 ks mám 3 - slovy tři vílí horké prameny, je pravda, že i 2 křeččí pasti, nemrtvý poklad, ing. studenta, květinovou melodii, plácni červa a medvědí kámoše.
    Do akce určitě půjdu, ale stále mám takový pocit, že když na bednu dosáhnu bude tam opět víla...
    Přeji krásný den!!
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jé už jsem zapoměla kde najdu ty odpovědi na kvízové otázky?
     
    14087 a sovicka64 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.