Valentýn (10.2. - 16.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Valentýn ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.2. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.2. ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce zajímavá, odměny dost slušné :D, jedu jí s plným nasazením, ale bez použití SH :music:, jen na rozpěstování, asi tak, šetřím xD
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu.
    Orientační propočet (bez záruky) na minimum 49 miniher:
    Akční plodina 12 103 kusů
    Padátek: 1078
     
  4. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Opět naše známá oblíbená akce:inlove:, mobil do ruky a fotit pexeso a mít 100% úspěšnost. xDxDxD
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Během krátký doby další postřikovací umění!!!! Super,konečně budu mí 4 kousky!8)
    Jinak tedy na pexeso si vždycky vyrábím herní plán a napíši si na papírky dvojice zvířátek.:) Focení se mi utéto akce nějak nepozdává,to jsem dělal u dortíků!
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Erča101
    Mobil mě nikdy nenapadl a jelikož mé mozkové buňky nějak rychle odumírají, je to SUPER nápad ;) díky :inlove:. Do akce jdu, jen škoda, že není žádná Pikolka, už jsem se těšila na Medvědího kámoše :(
     
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    zajímavá akce i dobré rady jak postupovat
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha. Můj osamělý dikobraz získá kamaráda :inlove::D.
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akci jsem chtěla vynechat, ale to teď nemohu udělat, když mám šanci získat čtvrté Postřikovací umění! Navíc pexeso bude sranda :p
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je tam Postřikovací umění (+), čili není co řešit kromě náležité přípravy na celé Farmě. Aspoň nebudu mít dilema s využitím stávajících Postřikovacích umění, u nichž mi začínají mizet náplně...
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym ..do akcie idem..dikobraz super a postrekovacia kvetina este lepsie..odohram 49min hier a padlaxD:p
    Nech sa vam dari vsetkym...A ked nieco da koleso a nejaky bonus dohodim ,,tak snad aj zajtra bude hotovo;)Len ta stonka ,,zase 160h..neviem kto tie casy priraduje,,aleee:wuerg::cry:
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce vypadá hratelně, jdu do toho. Fotit si nic nebudu, ale namaluji si herní plánek
    a kartičky, ať je to autentické. kaolín11 - díky za tip!
    Farmaření zdar! kája53
     
    Naposledy upraveno: 10/2/22
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Postřikovací umění rovnou bez piccola je super. Včera mi z této "ozaj zázračne" bedny vypadl nemrtvý poklad :wuerg:. Pokud dobře počítám, bez bonusů získáme 1715 hvězdičkových mincí. To je v pohodě na všechno, co chci vybrat z krámku a ještě mi zbyde na nějakou dekorku. Palec hore!
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Měla jsem v plánu na tuto akci hodit bobek, ale nejde to. Zbourám chlívky a výrobny i na divoké a mýtině, co nejrychleji napěstuju potřebnou akční plevel a pak se vrátím k chovu a výrobě. Stodola zeje prázdnotou, jsem zvědavá, jestli vůbec zvládnu víkendová šlechtění... :oops: :sleepy:
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem a SH použijem na rospestovanie viac ani ň.Úlohy čo plním zo zvieratkami tak po 1 stajni zbúram.Farmu si večer nachystám na akciu:D:D.
     
  16. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Do akce jdu,je třeba nějak zabít čas na nemocenské.;););)
     
  17. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím.
    Akce se mi líbí a jdu do ní. Ještě více se mi líbí pracovat s pomůckou (mobil), což mě nenapadlo - díky za tip:D
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Do akce jdu, ikdyž pexeso není až tak má silná stránka Ale budu se snažit. Postupně tady čtu dobrý vychytávky. :p Díky za ně. Tak zkusím, co mi nejvíce bude vyhovovat.
    Hlavně nepodcenit přípravu ;)
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Akciu budem robiť, ale keďže je to pre mňa prvé pexeso, poraďte, aký mód volíte. Či postavy alebo pozadie. Mne príde jednoduchšie pozadie, ale ako píše stěby, stačí odohrať 49 hier a HM by mal byť dostatok.
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pexeso hrávám na barvu. Udělám si tabulku a využívám barevná víčka od lahví - po otočení karet dám do tabulky příslušné barvy.
    S víčky se pohybuje pohodlněji než s kartičkami. Pokud nemáte správně barevná víčka, použijte bílá a nabarvěte vršek fixama.
    A je to určitě o dost jednodušší než focení.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.