Všechno nejlepší, FARMERAMO! (18.1. - 26.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Všechno nejlepší, FARMERAMO! ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 18.1.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 26.1.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Upozornění: V tomto vlákně je zakázáno zveřejňovat jakékoliv nápovědy týkající se úrovní v nové minihře. Pokud chcete ostatním hráčům pomoci, nebo sami potřebujete poradit, využijte vlákno Nápovědy k narozeninové minihře, které je pro tento účel vyhrazeno.

    Tak hurá do toho ...
     
    Lišiak-Vuk a Kudrnová tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Moc to zase nechápu, ale snad pochopím, až se to rozjede ;)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, do akce se pustím na 100% a už se moc těším. I když začnu o něco později, odpolední pracovní režim bohužel nepočká :).
    Tento tip skládání mě baví (něco podobného jsem měla jako hru v mobilu), tak si s tím určitě nějak poradím ;).
    Všem, kdo se do akce zapojíte, přeji mnoho farmářských úspěchů při hraní a šťastné dokončení akce :);).
    Přeji všem hezké úterý :)

    Edit: Bude potřeba: 15.352 ks akční rostliny (pestrá papírová květina)
    836 ks padátko (hedvábný papír).
    V počtech jsou již započítány 2 ks mlýnského produktu, které dostaneme pro začátek.
    Snad jsem počítala správně ;):).

    Edit2: Ještě jsem si všimla, že na spuštění minihry jsou potřeba 2 mlýnské produkty, takže pravděpodobně jsou výpočty 2x 15.352 ks akční a 2x 836 ks padátko ..... ale nevím, nevím, jsem z toho jelen :cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/1/23
  4. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Makronky - rovnakú farbu - musíš presunúť do jednej krabice.. Vzhľadom k tomu, že Farmerama má narodeniny, odmeny nič moc..
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    V odměnách nejsou žádné sezonní body a žetony, samozřejmě akci dělat budu i když odměny nic moc
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    len dufajme , ze to nebude kvetinkovat , odkedy mame alpy hra dost seka
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    akcia sa neoplatí. Farma ostáva v základnom režime.
     
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě se líbí ta minihra, že je něco nového. Odměny moc neřeším, stonek je celkem fajn a v odměnách bedna Piccolo;) Jen by nám teď mohl stonek také dát nějaké ty alpské BZ, když tam hrneme zásoby z farmy né?:wuerg::D
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak velká oslava farmy,narozeniny si představuji naprosto jinak,akce nenadchla mizerné odměny,tak si zas počkám na nějakou lepší akci
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Uvidíme jak to zvládnu nebo nezvládnu
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Do akce jdu, ještě potřebuji nějaké hvězdy na otevření údolí :music:
     
  12. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Vzhladom na to že má farmerama narodeniny, očkavala som ovela lepšie odmeny, to nič nemení ale na tom že do akcie sa určite pustím :)
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zítra kolem 17 hodiny zapínám výrobní linku ..odměny neřeším,hlavně,že je do čeho vidle zapíchnout ;)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Odměny sice moc neoslní, ale k zahození taky nejsou, takže tak nějak neutrální. Na dvě plochy mi připadá pěstování docela dost, nevím, jak budu stíhat. Na druhou stranu, díky tomu, že odměny jsou spíš průměr, nebude mi případný neúspěch tolik vadit a to je taky pozitivní. ;)
    Plusem je to, že minihra je nová - trochu princip hanojské věže, ale jednodušší, že jo?
    Do akce určitě jdu, kam dojdu, se uvidí.:)
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem plnit. Som zvedava, ako zvladnem premiestnovanie makaroniek z jednej krabicky do druhej, vypada zajuimave, aspon pre mna. A dufam, ze sa aj do Pikola dosplham. Mne sa riadok paci, dekorky na bubu-ploche budu davat viacej BS, to beriem. Tak do toho, podme sa bavit!
     
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce s takovýma odměnama je o ničem:cry:
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Odměny mne až tak nelákají, hlavně je to zase něco nového. Dělám všechny akce, poměrně úspěšně, každý bodík se počítá.
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Velká bublina že je oslava a odměny průměrné vč.zase tajemností,z kterých vylezou lištovky,žluté stáje ...mandlovníky -147ks,javor cukrový -196ks,zakřivené....Nevím jestli do toho půjdu,asi neee
    Okapi ve stodole přes 1300ks a můrama plním akci v družstvu.
    Taková oslava chtěla jednu stáj novou a nový strom,aby byla motivace,ale toto je trapné.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/23
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechávam a budem si sadiť čo potrebujem.Všetkým čo do nej idete prajem nech vám to rýchlo odsýpa;);).
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslím,že je to správne.No,ale to sa teda vyznamenali na tie oslavy, 30700 ks akčnej a 1672 ks padátok!!! :wuerg: Už keď oslava,tak poriadna!Mohli kľudne pridať ešte jednu plochu a nejakých 45000 ks akčnej,čo poviete? :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.