Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Prosinec 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vavovi, 24/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám návrh?

  1. Ano

    94.6%
  2. Ne

    5.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vavovi

    vavovi Stará škola

    Název: Snadnější "protočení" zelených lístků

    ANO: 70 hlasů 94.6%
    NE: 4 hlasy 5.4%


    Zdravím všechny
    v současné době se nám zelené lístky válí ze všeho z úkolů v družstvu, z akcí a ze všech možných beden. Mě osobně nebaví několik desítek minut sedět a klikat u kola štěstí.
    Proto navrhuji:

    Systém by byl stejný jako u beden
    Dojdeme do inventáře tam klikneme na Volné zatočení

    [​IMG]

    objeví se infookno o tom kolik chceme použít lísků

    [​IMG]

    následně se objeví infookno o odměnách z kola štěstí (obrázek je ilustrační)

    [​IMG]

    Pokud někdo nechce přijít o kouzlo točícího se Kola štěstí tak může dojít přímo ke kolu. Tam bych možnost točení zachovala

    Domnívám se, že by to pro programátory nemusel být problém. V podstatě to už vymyšlené mají;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/12/18
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vavovi, to jde vyřešit i bez toho doplnění funkce kolik chci protočit, jen zkrácením času; farmářka zina našla urychlovací systém a stačí, teda pro mne určitě, 75 lístků za minutu a kousek...
     
  3. vavovi

    vavovi Stará škola

    Y_n_O - vím četla jsem, ale zeptám se kolikrát musíš kliknout? V mém návrhu jen 3x:p
    Sama jsem zkoušela zlepšovák od zina a pro mě to není zrovna to pravé ořechové.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pro mne to stačí. Já bych tvůj zlepšovák uvítala u nákupu SH v ramakrámku, tam mi šedivějí i ty vlasy, které zatím šedivé nemám... 8)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já jsem pro - sice si nemyslím, že se tím RT bude zabývat a taky souhlasím s Ynočkou, že to urychlení je v podstatě dostačující, ale zase mi trochu vadí, že se neobjeví výhra. Takže jo :)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já bych teda napřed zrušil to trapný omezení!!>:(
    Pokud by návrh prošel,asi bych to využíval tak po 5-10 kusech,před akcema.
     
    MatysekKamilek, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já souhlasím se zrušením omezení. Už tak 80x se mi stalo že jsem měl plný stav a ani nevím odkud. To se pak blbě hlídá otevírání beden kde jsou lístky.
    Jako ale zase bych úplně nesouhlasil z návrhem roztočit to po 99 kusech najednou. Nemusel bych rozdýchat kolik soli, cukru a nebo žlutých chlívků by mi to ukázalo.
    Ale jinak fajn nápad. Po 20 kusech bych to taky klidně rozproudit dokázal.
    Dal jsem ano.

    EDIT :
    vavovi : já to pochopil.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/18
    Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  8. vavovi

    vavovi Stará škola

    Bezejmenný proto je tam to infookno, které se dotazuje kolik lístků chceš použít - stejně jako u beden můžeš počet regulovat

    Edit: Omlouvám se, nechtěla jsem tě pohoršit:oops: špatně jsem to formulovala.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/18
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Výhry si přece zkontroluješ u posledního zatočení... nebo kdykoliv jindy...
    [​IMG]
    Nebo v bonusové liště...
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ale to jo, jenže když praktikuju ten rychlý postup podle ziny, tak rozklikávání lišty výher by tu rychlost zase úplně zabilo :p
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305: protočím všechno, potom kontroluju - poslední zatočení nebo lištu... když to padá odevšad, nebudu to syslit...
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, dávám ANO, protože návrh zlikviduje další zbytečné klikání v této hře ... stačí toho kvanta bedýnek v liště, potom dlouho točit kolem ... no vždy není čas a pravidelné sklizně celé farmy s odchodem do práce se s množstvím bonusů na kole někdy rozchází a ne vše protočím, tak tu možnost počtu protočení určitě beru. I tak vytočené odměny na kole ukazují jen kolem 30-ti kusů a dál asi ne, tak info okno co jsem získala je supr. Někdy sklízím bedýnky i po několika dnech, když je čas a potom zase musím hlídat počet lístků a to omezení je vážně jako červík na dortíku. Ani nechci vědět, kolik mi tím (že není čas dál točit) uteče bonusů do stodoly a jím podobné :(
     
    Naposledy upraveno: 24/11/18
    Honzulka05, tydýtková a Prepperka tohle ocenili.
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    ano ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dávám ano, i když největší gambler na KŠ je naše 20měsíční holčička.... :music:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak dobře, ANO, dám ANO... tady ráda... 8)
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dávám také ano točit po jednom je na dlouho
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dávám ne, domnívám se, že programátoři by měli řešit jiné problémy, než že si neohlídáme darované lístky a pokud se budou zabývat tímto, už zase nezbude čas se zabývat něčím jiným, třeba sloty a jak rádi to asi odsunují. Dávám ne, ale měkoučké ;)
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj dávám ne, jelikož by volné lístky ztratily svou podstatu,
    a mohly by býti nahrazeny dalšími bednami,
    které na tomto principu fungují
    nebo zrušeny úplně

    edit: pokud půjdou volné lístky odkliknout stejně jako bedna..
    je zbytečné je mít ve hře
    to už se mohou zrušit úplně a přejmenovat z volného zatočení na bednu s bonusy z kola štěstí....​
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
    vilm4, GordonSargent a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    anickamalirka - tomu moc nerozumím. Já princip získávání odměn z lístků chápu už teď stejný jako u beden, jen že lístky musím klikat po jednom. Ale ty odměny z nich jsou stejně náhodné jako z beden (samozřejmě v rámci odměn možných, což je ale u beden taky). Proto je mi jedno jestli ze hry budu získávat odměnu ve tvaru lístku nebo bedny. Hlavně aby zůstal obsah, hlavně +1, +100, +200,...
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.