Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Listopad 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tuto úpravu Zuzina ultrahnojiva ?

  1. ANO

    87.0%
  2. NE

    13.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Název: Změna u Zuzina ultrahnojiva v2.0 :)

    ANO : 67 hlasů 87.0%
    NE : 10 hlasů 13.0%


    Navrhuji aby u stromů šlo toto hnojivo využívat opakovaně, podobně jako fungují parfémy u šlechtění, tedy zkrácení doby růstu s každým použitým kusem, max lze použít 4 na strom.

    Výhoda pro RT je jasná - lidé ho spotřebují víc, a budou ho tedy víc kupovat
    Výhoda pro hráče - ať už u novinek, které se dají dobře prodat na trhu, tak například na děsivé stromy, každý si jistě najde jaké stromy potřebuje "popohnat"
    Nevýhody - popravdě mě nic nenapadá, kdo nebude chtít, nemusí ho využívat :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/11/17
    kytka50, vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Sice drahé,ale efektivní,dávám ano.
     
    kytka50, vilm4 a lase2 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Po pravde me tedy nevyhoda pro RT napada. Jestli pri pouziti 4 ks Zuzi ultra dojde u 20ti hod. stromu o zkraceni doby rustu na kolik? Cca 4 hod.? Pak si ji pri akcich domyslete sami.
     
    -Kuteno-, vilm4 a lase2 tohle ocenili.
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Podle mě tohle nepůže projít kvůli obrstromkům.
     
    vilm4, kaolín11 a lase2 tohle ocenili.
  5. lase2

    lase2 Magnát fóra

    matlafous123 - pokud myslíš na padátka a jejich zrychlený přísun, myslím si že by to vyšlo na reálné peníze dráž než nákup padátek
    doben - ti co je mají, budou rádi, ale zdaleka to nejsou všichni. Urychlovat je kvuli tomu se nevyplatí (nevyprodukují jich tolik co by tě to stálo) , takže v tom nijak hroznou překážku nevidím
     
    Mikeš a vilm4 tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dala jsem ano, protože mi to připadá opravdu jako dobrý nápad. Navíc jsem uvažovala tak, že jde o placený (v zásadě ;)) prvek, takže vyšší spotřeba = vyšší zisk, proto by to RT nemuselo vadit. Argument s obrstromky mě nenapadl, asi proto že je sama nemám. Otázka je, zda by se vůbec vyplatilo je urychlovat (jak píše lase2), takže ani tohle by nemusel být problém.
     
    vilm4 a lase2 tohle ocenili.
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No...
    Myslím že RT si přečte a vysype koš.
    Toto by šlo vlastně se vším co se na farmě zuzí či krmí a zalévá.
    No a hádejte proč to je jak je?

    Jinak nápady se cení gratuluji.​
     
    -Kuteno-, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě to neprojde kvůli obrstromům.Ono není potřeba je urychlit na okamžitou sklizeň,postačilo by klidně i na sklizeň 2x za den!
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno....kolik % hráčů má obr stromy?? 60%?? 40%??..vůbec netuším. Možná hloupě se domnívám, že díky nákupu vrtulek by na tom nakonec RT vydělal. Za mne ano.
     
    lase2, kytka50 a vilm4 tohle ocenili.
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak po opakovaných námitkách směrem k Obrstromkům jsem provedla pár výpočtů. >>> KUK<<< Mrkněte na to, ale podle mého tím nikdo žádnou extravýhodu nezíská. Výnosy se již s druhým UH téměř vytrácí, no posuďte sami. Navíc jeden Obrstrom zabírá prostor 2x2. Já je mám všechny ve verzi XL, a popravdě jen hnízdí v liště...

    Pro úplnost ať se vyhnem nedorozumění : UH - ponožky, urychluje o 35%; Zuzi - vrtulky, +2 výnos; SH - superhnojivo

    EDIT : všimla jsem si chyby u SH stromů, nenavýšila jsem je v příslušných sloupcích o Zuzi, takže opraveno a nahrána nová tabulka
     
    Naposledy upraveno: 26/10/17
    Mikeš a vilm4 tohle ocenili.
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Dala jsem ANO,líbí se mi to,ať si RT trhne nohou.
     
    lase2 a kytka50 tohle ocenili.
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ano ;)
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  13. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Mně se to líbí. Drahé, ale může to být občas výhodné.
     
    lase2 a krakoramaja tohle ocenili.
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Taky dávám "ANO":p
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Dala jsem ano,
    pouzila bych hnojivo jen na nektere stromy a jen podle potreby
     
    lase2 a krakoramaja tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Začíná se mně to pozdávat čím dál více!Pokud tedy použiji zuzanu 4x budu mít zisk u SH stromu 12 ks hnojiva coš je super!!:eek: To se bude RT teprv líbit!xD Stejnej zisk bude vlastně i u normálních stromů,kromě produktových!
     
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    to kaolín11 : a na to jsi přišel jak ? Úprava se točí okolo Ultrahnojiva, které snižuje dobu růstu, Zuzi hnojivem které zvyšuje zisk se vůbec nezaobírám ;)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zmátl mně troch název,tak se omlouvám.
    Ale i tak bych si to nastavil po případném schválení na sklizeň obříků 3 x za dva dny.
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Koukni do tabulky která je v mém příspěvku č.10. Tam uvidíš že urychlování se již s 2 UH přestává vyplácet, a 1 lze používat už teď...
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdysi jsem měl nastaveno tak,aby obrstromy byly samostatné.Nyní jedu s mírnou ztrátou zuzany,ale to vůbec neřeším,protože z úkolů a kola štěstí ji mám dostatek.Při schválení návrhu,bych farmu opět nastavil ,aby byla soběstačná,akorát by těch suprovejch stromů bylo asi o něco míň.Ale ve výsledku bych byl natom líp.Nyní získávám denně 246 ks SH!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.