Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Leden 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem [Rhina], 25/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přidat tlačítka pro oddělené sklízení stromů, polí a chlévů a výroben?

  1. Ano

    52 hlasy(ů)
    74.3%
  2. Ne

    18 hlasy(ů)
    25.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Název: Rozdělení kombajnů

    ANO: 52 hlasů 74.3%
    NE: 18 hlasů 25.7%


    Vzhledem k tomu, že už existuje rozdělený kombajn na dekorace podle typu, možná by se hodila možnost sklízet podle typu také úrodu, tedy mít oddělená tlačítka na sklízení pouze stromů, pouze polí a pouze chlévů a výroben s tím, že by byl zachován hromadný kombajn tak, jak je teď. Jsou to tři tlačítka na víc, bez problému by se vešly vedle stávajících dvou.

    Výhoda: možnost řídit si sklizně především zvířat podle aktivních bonusů - například vím, že mi motýlí kukla uzraje za 4 hodiny, tedy nechci teď sklízet medvědy, ale za 3 hodiny mi končí +2 z jackova dárku a rády bych tuto dobu ještě využila na pěstování krátkých plodin.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/19
    zejdy66, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mně by stačily jen stromy. (Nemám prémium). ;)
     
    vilm4, [Rhina] a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No je rozděleno, ale hráč se při použití dostává do nevýhody v BZ.
    Ten pokus RT je nedoladěn a tak další havárii už raději ne.

    Nehlasuji...
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ano,mám stejné dilema,jestli sklidit,byla by to velká pomůcka;)
     
    [Rhina] a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nevyhoda: Dopadlo by to pravdepodobne tak, ze hraci by za 15 Fl kupovali zvlast kombajn na stromy, za 15 Fl kombajn na plodiny a za dalsich 15 Fl kombajn na chlivky a vyrobny. Davam NE.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to vidím jako Jonsdorf - něco udělali, něco podělali... nehlasuju... Kdyby uměli udělat všechno tak, aby to fungovalo, hlasuji za ano, ale to teď prostě nejde...
     
    -Kuteno- a vilm4 tohle ocenili.
  7. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Myslím, že ne, protože to není další pomocník, ale jenom rozdělený kombajn...však sklízení mazlíků také není "jenom pro vyvolené"...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já nevím, připadá mi, že těch situací, kdy by to bylo opravdu užitečné (jako např.ta popisovaná - končí jeden bonus a o něco později naskočí jiný), tak že těch by bylo spíš minimum. A riskovat kvůli tomu, že kombajn sice rozdělený bude, ale bude se každý díl zvlášť kupovat, to se mi moc nechce.
    Sklízení mazlíků sice není zvlášť, ovšem sklízení stonku už ano, takže jistá (značná? ;)) pravděpodobnost "vícenákladů" tu je. Proto dávám NE.
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Pořád jsem přesvědčená, že by to vícenáklady být neměly...je to podobné jako stavitel...tam přece máme možnost sundat jenom stromy, jenom pole, jenom chlívky, jenom dekorky....a není to za příplatek.....a je tam možnost sundat všechno....
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dala jsem ano, právě proto, že by to mohlo být jako stavitel, tam je to bez problémů rozdělené a hodí se to, toto by se také mohlo hodit, třeba před akcí nechci sklidit dlouhodobé rostliny a už jsou dozrálé, ale třeba stromy, které v obyč. provedení sklízím jen ráno a pokud nemám prémium. Také bych ráda sklidila k tomu i chlívky, když je můžu sklidit 2x denně, tak je nenechávám na začátek akce a našlo by se plno důvodů, proč ano. Takto by mohlo být i sázení, kolik chci přesně zasadit rostlin. Chybí mi už do akce opravdu málo, propočítám a mohla bych zasadit jen určitý počet polí. S tím už jsme se setkali všichni, že by se to hodilo. Teď to jde obejít jen tak, že dám určitý počet polí na plochu a osázím, pak dám zbytek
    ;)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dala jsem ANO, myšlenka se mi líbí a myslím, že návrh nemá nic společného s další platbou u pomocníků ... je to jen možnost rozšířit jednorázovou sklizeň na více možnost :p
     
  12. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Dávám ano, bylo by to něco jako u stavitele a pomohlo hlavně před akcemi... :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hlasuji NE byl by to zase ještě větší chaos. Nápad určitě dobrý ale už to vidím, fungovalo by to na baterky;)
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    dasa1143: Nestraš, jak je něco na baterky, když to nejvíc potřebuješ jsou vybitý:cry:
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Název: Jednodušší posílání dárků sousedům

    ANO: 122 hlasů 96.1%
    NE: 5 hlasů 3.9%



    Ahoj.
    V současné době se po každém odeslání dárku sousedovi zavře okno pro výběr jména. Pokud chci poslat další dárek, musím opět kliknout na dárek, vybrat další jméno (a případně ještě překliknout na druhou stránku v seznamu přátel), a zase se mi to zavře, a tak stále dokola. Zejména na mobilu je to docela piplačka - se špalíky místo prstů se ty ikonky fakt blbě trefují.
    Měl bych proto návrh - co kdyby se to okno se jmény sousedů prostě nezavřelo, a my bychom mohli kliknout na další jméno? Stejně v drtivé většině případů posíláme všem sousedům stejný dárek - akční padátko, nářadí apod. A pro programátory by ta úprava nemusela být moc složitá - prostě jen odmáznou ten příkaz pro zavření seznamu přátel :)
    Makak
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/1/19
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak tomu nerozumím.Posílám dárky přes ikonu dárku.Vyberu kategorii dárků,pak kliknu 2x na dárek který chci odeslat,poté komu jej chci poslat.Při prvním odeslání se to vrátí na první stranu sousedů a pak po druhém odeslání, již zůstává na straně kde právě chci odesílat.Jediná kolize nastává ,když je vybranej dárek pod seznamem sousedů.Při rychlém dvojkliku se dá ošidit i tohle ( někdy).
    zatím nehlasuji,úplně by stačilo kdyby se dalo pohybovat s vyjetým seznamem sousedů,dát jej krapet nahoru a zvolit dárek podním.
     
  17. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    kaolín11: Ano, na počítači máš pravdu. Ale já nejčastěji (= 9 případů z 10, možná i víc) hraji na mobilu a tam se ta "chyba" s dvojklikem používá dost špatně - musíš to stihnout za krátkou dobu, pak už se tlačítko zneaktivní. A když máš prsty jako já (ve volných chvílích, kdy nefarmařím, zkouším kovařinu), tak se ti to "pidi-midi tlačítko" rychle dvakrát po sobě trefuje dost blbě ;)
    Nemluvě o tom, že by můj návrh vyřešil i právě ten případ, kdy chci posílat dárek, který je pod seznamem sousedů.
    Posunovací okna už ve hře kdysi byla, ale pak je z výkonnostních důvodů "zařízli". Proto mi přijde mnohem jednodušší prostě to okno nezavírat - implementace "nula nula nic" (smazání jednoho příkazu), vliv na výkon hry žádný, přínos pro hráče s mobily a/nebo silnými prsty velký :)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Možná že na mobilu hraji ještě častěji než ty.Máš pravdu ,že je to fakt malý,ale tenhle problém řeším tím,že si farmu "zvětším " a je po problému.Farma bez zvětšení,se snad na mobilu ani nedá hrát.o_O
     
    vilm4, Honzulka05 a makak-magot tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě to příjde jako dobrý nápad,ale já spíše posílám dárky jen sousedům takže určitě dávám ano
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    To co popisuje kaolín nějak nechápu, jak se to dělá a to hraju jen z NTB... dávám ano. Protože mi to také vadí, pořád najíždět znova.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.